• ଅପବିତ୍ର ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନେ |

ଅପବିତ୍ର ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଅପବିତ୍ର ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100



ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଅସାମାଜିକ ଭାବରେ ବ grow ିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତୁ | ଜେସନୀ ସାଇନନ୍ ଦ୍ୱାରା 2015 ରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଅପ୍ରାନ୍ତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ମେସେଜିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ |. ଏହା ସ୍କାଇପ୍, ଟିମ୍ ସ୍ପିମ୍, ଇତ୍ୟାଦି ପରି ଆପ୍ ସହିତ ସମାନ |. ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପାଠ୍ୟ, ଭିଡିଓ, କିମ୍ବା ଭଏସ୍ କଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ; ବୃତ୍ତିଗତ PC ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି |. ଏହା ସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଚାଟିଂକୁ ଅତି ସହଜ କରିଥାଏ; ଅନେକ ଏହାକୁ ଏକ ସାଂଗଠନିକ ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ଉପକରଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ଶିକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ଏକ ସାଂଗଠନିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଉପକରଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |. ବିଭିନ୍ନ ଆଗ୍ରହ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଡିସେମ୍ବର ସର୍ଭରରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେହି ସର୍ଭରର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ସଦସ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଆନିମ, କ୍ରିପ୍ଟୋକ୍ର୍ରେନସି ଏବଂ ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିଷୟରେ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ମତଭେଦ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ମାଗଣା |. ଲୋକମାନେ ଡିସବାର୍ଡ ସର୍ଭର ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଭୂମିକା ସ୍ଥାପନ କରି ଫିଟ୍ ଦେଖୁଥିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିବେ |. ସେମାନେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି, ସେମାନେ ପାଇବେ |. ଅନେକ ଉପାୟରେ ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ, ଏହାକୁ ପ୍ରବେଶ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହଜ କରିଥାଏ |. ଗୁଗୁଲ୍ କିମ୍ବା ଆପଲ୍ ଷ୍ଟୋରରୁ ଆପଣ PC ସଂସ୍କରଣ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ |. ଅସନ୍ତୋଷରେ ଏକ ସର୍ଭରରେ ଯୋଗଦାନ କରିବା ସହଜ ଅଟେ |. ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ଭର ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |. ଅଧିକ ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନେ, ସର୍ଭରକୁ ଉନ୍ନତ |. ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ସର୍ଭର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଭାଗୁଡ଼ିକରେ ଅନୁମତି ଦିଏ |. 28 ଟି ଭାଷାରେ DISCRD ଉପଲବ୍ଧ, 1800+ ସର୍ଭର ସର୍ଭର ଏବଂ 80 ଟି ଦେଶ |. ଏକ ସର୍ଭର ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହଜ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସର୍ଭରରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନେକ ସଦସ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |. ଏହିଠାରେ ଆମେ କେଉଁଠାକୁ ଆସିଥାଉ, ଆଟ୍, ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |. ମୁଁ କେତେ ଅପମାନଜନକ ସଦସ୍ୟ କି? ମୁଁ କେତେ ଅପମାନଜନକ ସଦସ୍ୟ କି? ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରିମାଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ |. ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଏବଂ ଯେକ day ଣସି ଦିନରେ ଆମେ ଯେକ any ଣସି ଆବଶ୍ୟକ ପରିମାଣକୁ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବା |. ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅସଙ୍ଗତ ସର୍ଭରର ବହୁ ଖୋଜିବା ପରେ ଏବଂ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଡିସପ୍ଲେ ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବେ |. ଏହି ଉପାୟରେ, ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅବଗତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଅପବିତ୍ର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କରିବେ |. ଏକ ନୂତନ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା, ଖେଳାଳୀ, କିମ୍ବା ପୋଡକାଷ୍ଟ ହୋଷ୍ଟ ଭାବରେ, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ |. ବନ୍ଧୁତା କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାଟ୍ ଆପ୍ସ ପରି, ଅପବିତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ତାଲିକା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ଯାହା ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରେ ଏବଂ ସର୍ଭର ବାହାରେ ସିଧାସଳଖ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ |. ଏହି ଉପାୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବ grow ାଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବ |. ଆପଣ କାହିଁକି ଅପବିତ୍ର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଣିବେ? ଆପଣ କାହିଁକି ଅପବିତ୍ର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଣିବେ? ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଗୁଣାତ୍ମକ ଅପବିତ୍ର ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଭାବରେ ବିତରଣ କରେ, ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଏଠାରେ ଥିବା କୀ ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ |. ତୁମେ ଆମର ଦଳ ସହିତ ଆସିବ |. ଅନୁରୋଧ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ, ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଯତ୍ନ ନିଅ, ବିତରଣକୁ ବାହାର କର ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଉପରେ ନଜର ରଖ |. ଆପଣ ଅନେକ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞଙ୍କ ସହାୟତା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଯତ୍ନରୁ ଲାଭବାନ ହୁଅନ୍ତି |. ଆମେ ତୁମର ଭିଡିଓର ପହଞ୍ଚିବା ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ସର୍ଭରରେ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଶୀଘ୍ର ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |. ଅନଲାଇନ୍ ଡିଜିଟାଲ ସେବା ପାଇଁ ମାର୍କେଟ ଅଭିଜ୍ଞତା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ; ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ, ଆମେ ବୁ understand, ଆମେ ବୁ understand ନ୍ତୁ ଯେ ଏହାକୁ ବିତରଣ କରିବା ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ବିତରଣ କରିବା |. ଅନେକ ଅଭିଜ୍ with ତା ସହିତ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସେବା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |. ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମତଭେଦ ସର୍ଭର ପାଇଁ ଯାହା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଠିକ୍ ପାଇଥାଉ |. ଅନ୍-ଟାଇମ୍ ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ବିତରଣ | ଅନ୍-ଟାଇମ୍ ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ବିତରଣ | ଦୀର୍ଘ ଅପେକ୍ଷା ସମୟ ବିରକ୍ତିକର |. ସେଥିପାଇଁ ଆମର ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସମନ୍ୱିତ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ବିଳମ୍ବରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ତୁମର ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ, ଆମେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଯତ୍ନ ନେଉଛୁ |. ଏହି ଉପାୟରେ, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ତୁମେ ତୁମର ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଛୋଟ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିତରଣ କର |. କ cause ଣସି ଗ୍ରାହକ ଏହା ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ମତଭେଦ ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ କ ploint ଣସି ଗ୍ରାହକ ଘଣ୍ଟା ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ; ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ରୁତ ବିତରଣକୁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଉ |. କେବଳ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମତଭେଦ ସଦସ୍ୟ | କେବଳ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମତଭେଦ ସଦସ୍ୟ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅସମର୍ଥ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ଆପଣ କେବଳ ପ୍ରକୃତ ସକ୍ରିୟ ଅପବିତ୍ର ଉପଭୋକ୍ତା ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରକୃତ ଅପବିତ୍ର ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ |. ଆମେ ବଟ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କ technical ଣସି ବ technical ଷୟିକ କ icks ଶଳ ସହିତ କାମ କରୁନାହୁଁ |. ଏହା ସହିତ, ବଟ୍ ଅପବିତ୍ର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରକୃତ ମତଭେଦ ସର୍ଭର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯେକ any ଣସି ସ୍ଥାୟୀ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ଆମର ନେଟୱାର୍କ କେବଳ ପ୍ରକୃତ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସଦସ୍ୟ ବିତରଣ କରେ, ଯାହା ଆମେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲୁ, ତୁମ ନେଟୱାର୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି |. ଆମର ଅନେକ ନିୟୁତ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେବା ପ୍ୟାକେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ |. ଆମର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସେବା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅନ୍ଲାଇନ୍, ଏବଂ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ସର୍ବଦା ଆନନ୍ଦିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଆମର ଅଧିକ ଉତ୍ତମ ସେବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି |. ଡିଜିଟାଲ୍ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ସମୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁରକ୍ଷା | ଡିଜିଟାଲ୍ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ସମୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁରକ୍ଷା | ଆମେ ଅନେକ ସୁରକ୍ଷା ସତର୍କତା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛୁ ଯେ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଡର ଏବଂ ସନ୍ଦେଶକୁ ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ପଠାଇ ପାରିବେ |. ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ସମସ୍ତ ଡାଟା ଟ୍ରାଫିକ୍ କେବଳ ଏନକ୍ରିପ୍ଟ ଫର୍ମରେ ପଠାଯାଏ ଯାହା ଦ୍ all ାରା କେହି ଏହି ଯୋଗାଯୋଗକୁ କାହାକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |. ଅଧିକନ୍ତୁ, ଆମେ କେବଳ ସୁରକ୍ଷିତ ପେମେଣ୍ଟ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ; ଆମର ସଚିବ ଏବଂ ସଂଯୋଗର ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ମିଶ୍ରଣରେ, ଏକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ସୁରକ୍ଷା ସବୁବେଳେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି |. ଯେତେବେଳେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ମତଭେଦ ସଦସ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ସେମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁରକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି; ଆମର ମାର୍କେଟିଂ ସେବା କିଣିବା ସମୟରେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଆଗକୁ ବ before ିବା |.