ଭିମୋରେ ଲାଇକ୍ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଭିମିଲେସ୍ ପସନ୍ଦ

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଯେପରି ଭିମୋ ଭିମୋ ଭିଡିଓ ପରି | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 112.21
ଭିମିନ୍ସ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [200-400 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 20] 228.76


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ କୀଫୋରଣ କିଣିବ, ସହଜ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ସ୍ଥିର କରେ |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଭଲ ଟଙ୍କାକୁ ଭଲ ଭାବରେ କିଣିବ ତୁମେ ଭାଇରାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ଅଭ୍ୟାସରେ ଜଡିତ |. ଭିମୋ ଏକ ସୁପରସେଟେଟେଡ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯାହା ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ କ୍ଷତରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ, କିଛି ଭଲ ଏବଂ କିଛି ଏତେ ଭଲ ନୁହେଁ |. ଘଟଣାର ଦୁ sad ଖଦ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ସେହି ଗୁଣଟି ଏକମାତ୍ର କାରକ ନୁହେଁ ଯାହା ଭିମାର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଭିଡିଓଗୁଡିକର ସଫଳତା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରେ |. ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଭିମୋ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ, ଏହା ପସନ୍ଦ ଆବଶ୍ୟକ କରେ |. ଆମେ କିଛି ଉପାୟରେ ଦେଖୁ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏହି ଭିମିଲେସ୍ କିଣିବ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି କୋମାୟର୍ କିଣିବେ ଦୟାକରି ଆଲଗୋରିଦମକୁ ଏକ ଇଗୋ ଯାତ୍ରା ସହିତ କିଣିବା ସହିତ ସମାନ ଭାବରେ ସମାନ ଭାବରେ ସମାନ |. ଏହିପରି ପ୍ରକୃତରେ ମାମଲା ନୁହେଁ |. ଭିଡିଓ ପସନ୍ଦ କିଣିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ୱେବସାଇଟ୍ ଆଲଗୋରିଦମକୁ ଖୁସି କରିବା |. ମନେରଖନ୍ତୁ ଏହାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ସର୍ବଦା ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ହେବ |. ତଥାପି, କାରଣ କ way ଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ, ଭିକ୍ରେ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିପାରେ ଏବଂ ସ୍ଥିର କରିପାରିବ ଯାହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |. ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଲଗୋରିଦମ ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କ ଦ ran ଡ଼ିଦିବାକୁ ପଡିବ |. କେତେ ପସନ୍ଦ, ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଭିମୋ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏକ ଭିଡିଓରେ ଅଛି |. ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ଯୋଗଦାନ ସହିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ କିଛି ଠିକ୍ କରୁଛି |. ତେଣୁ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଲାଭ କରନ୍ତି: ହୋମ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଧିକ ରିଅଲ୍-ଇଷ୍ଟେଡ୍ସ ଅଧିକ ବଗିଦିଏ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଅଧିକ ବଗିଦିଏ, ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଦର୍ଶକମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ସହିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି |. କାରଣ ସେଠାରେ ଅନେକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ, ହାରାହାରି ଦର୍ଶକ କ'ଣ ଦେଖିବେ ଏବଂ କ'ଣ ଅଣଦେଖା କରିବେ ସେ ବିଷୟରେ ସ୍ନାପ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ |. ପସନ୍ଦ ସଂଖ୍ୟା ଯେତେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ବିନା ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ବିଚାର କରିବାର ଏକ ସରଳ ଉପାୟ |. ଯେତେବେଳେ ହାରାହାରି ଦର୍ଶକ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି, ସେମାନେ ବୋଧହୁଏ ବିଶ୍ trust ାସ କରିବେ ଯେ ଏହାକୁ ଏକ ଚେଷ୍ଟା କରିବାର ସମୟ ମୂଲ୍ୟବାନ |. ସେଥିପାଇଁ ନୂଆ ବିଷୟବସ୍ତୁ ନୋଟିସ୍ ହେବା ପାଇଁ ଏତେ କଷ୍ଟକର |. ପ୍ରାୟତ ove ଯଥେଷ୍ଟ, ତୁମକୁ ପସନ୍ଦ ପାଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଶେଷରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଏକ ଭଲ ଉପାୟ ହେଉଛି ଏକ ଭଲ ଉପାୟ |. ତଥାପି, ପସନ୍ଦ କିଣିବା ନିଜେ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ |. ଯେତେବେଳେ ଏହା ଭିମିସ୍ ଭିସେସିଂ କିଣିବା ଏକ ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଅତିରିକ୍ତ ଭାଇରାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦୂରକୁ ନେଇଯିବ |. ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଭିମୋ ଆଇନଗତ ଅନୁସରଣକାରୀ କିମ୍ବା ଭିକୋଟି ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଯୋଗ କରନ୍ତି |