ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ [ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି]

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ ବାସ୍ତବ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 750.76
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ - [0 - 12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [2,000-3,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 27.53
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ ଜର୍ମାନୀ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [300-700 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 5] 8258.38
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [estost start] [1,000-2,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 10] 2752.79
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [400-700 / ଦିନ] [Min: 10] 8258.38
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [4,000-5,000 / ଦିନ] [Min: 5] 5505.59
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ମହିଳା ଇସ୍ରାଏଲ୍ - [0-2 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [600-200 / ଦିନ] [Min: 50] 1788.22
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [15,000-25,000 / ଦିନ] [Min: 50] 77.08
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀମାନେ ପୁରୁଷ ଇସ୍ରାଏଲ୍ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [600-200 / ଦିନ] [Min: 25] 5505.59
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ ଇସ୍ରାଏଲ୍ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [1,500-2,500 / ଦିନ] [Min: 50] 1788.22
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [100-500 / ଦିନ] [Min: 50] 192.7


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଶେଷରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଫେସବୁକ୍ ରେ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଥିବା ପରି ଯୋଗାଯୋଗ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଅଂଶଗ୍ରହଣକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଉତ୍କୃଷ୍ଟକୁ ଆଣିବା ପରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ |. ତେଣୁ, ଆମଠାରୁ ଇନମେଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ କିଣିବା, ଆପଣଙ୍କର ଖାତୁ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେବା, ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିବା, ସଂସ୍ପର୍ଶୋଧିବା ଏବଂ ସ୍ଥାନ ଭିତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଦେଖନ୍ତୁ! ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଜେଲକୁ ଅଲଗା କରେ? ତତକ୍ଷଣାତ୍ ବିତରଣ: ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଣିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏତେ ସମୟ |. ଥରେ ତୁମେ ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ଦେଇଥାନ୍ତ, ଏହା ନୂଆ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଏ |. ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀ: ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ଆମେ ତୁମକୁ ବିତରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର |. ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସେବା କିଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଆପଣଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଣିଥାଏ |. 24/7 ଗ୍ରାହକ କେୟାର ସମର୍ଥନ: ଆମେ ବୁିପାରୁ ଯେ ଏକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଲୋସି ଗ୍ରାହକ ଯତ୍ନ ସହକପୁରୀ ସହାୟତା ଦଳ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଅନୁଗାମୀ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ଉପର ଥର ଏବଂ ଆମର ସମର୍ଥନ ଦଳର ସର୍ବାଧିକ ଅତ୍ୟାଧାରତା ପ୍ରଦାନ କରୁ, ଯିଏ ସର୍ବଦା ତୁମର ଜିଜ୍ଞାସା ଉତ୍ତର ଦେବ ଏବଂ କ any ଣସି ଅସୁବିଧାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |. ମୁଁ କାହିଁକି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କିଣିବି? ଉଚ୍ଚମାନର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ଅଧିକାଂଶ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଉପଭୋକ୍ତା "ଅନୁସରଣ" ବଟନ୍ ଦବାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ କିମ୍ବା ତୁମକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦେଖାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସେବାର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଜାଣନ୍ତି |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ଯେକ any ଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟର ଲୋକପ୍ରିୟତା ପରି |. ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପାରଦର୍ଶୀତା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରୋ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ବିପୁଳ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଭଲ ବାଦ୍ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଏହାକୁ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଏକ ପୁରୁଣା ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଏକ ପୁରୁଣା ଆକାଉଣ୍ଟ କରିବାକୁ, ଅନେକ କାରଣଗୁଡିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି |. ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁଗାମୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ଯେକ person ଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟର ଲୋକପ୍ରିୟତା ପରି |. ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ପାରଦର୍ଶୀତା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରୋ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ବିପୁଳ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଭଲ ବାଦ୍ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଏହାକୁ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଏକ ପୁରୁଣା ଆକାଉଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ନୂତନ ଖାତା ଅଛି, ଅନେକ କାରଣଗୁଡିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ମୁଁ କେଉଁ ପ୍ୟାକେଜ୍ ବାଛିବା ଉଚିତ୍? ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ ବଜେଟ୍, ବଜେଟ୍ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡିକ ଏହା ଚିନ୍ତିତ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ କିମ୍ବା କମ୍ 5000 ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଖାତା ବ growing ିବା ଏବଂ ସ୍କେଲ କରିବା ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରୁଛନ୍ତି |. ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହିବାକୁ ପାଇବେ |. ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କ any ଣସି ପ୍ୟାକେଜ୍ କ୍ରୟ କରିପାରିବ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଯଦି ଆପଣ ବେଆଇନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସହିତ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ମୁଁ କେଉଁ ପ୍ରକାର ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରେ? ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି କି ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଷୟରେ ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ କି? ଯଦି, ତେବେ ଆପଣ ଭୁଲ୍! କାରଣ ଆମକୁ ଏକ ସର୍ବନିମ୍ନ ସୂଚନା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଯେପରିକି ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତା ନାମ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା, ତାହା ହେଉଛି |. ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟର ପାସୱାର୍ଡ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କ god ଣସି ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ବିଷୟରେ କେବେ ପଚାରିବ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |. ତୁମକୁ କେବଳ କରିବାକୁ ପଡିବ - ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟର ଚାଳକନାମ ସହିତ ଫର୍ମ ପୁରଣ କର, ଆପଣ ଆନୁମାନିକ ସମୟ ସହିତ ଥିବା ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଯୋଡନ୍ତୁ, ଏବଂ ଦେୟ ଦେଇ କ୍ରମ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |. ଆମେ ପେପାଲ୍ ଦେୟ ଗେଟୱେ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରୁ |. ମୁଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କ'ଣ କିଣିବା ଉଚିତ୍? ଆମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସ୍ଥିତି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଥିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସ୍ଥିତି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଥିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରାମାଣିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ |. ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଙ୍ଗ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ |. ଆମେ, ଆଟେ, ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ରଣନୀତି ବ୍ୟବହାର କରି ନିୟମିତ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆମର ସେବା ଗୁଣବତ୍ତା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ଜାରି ରଖ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଇକୋସିଷ୍ଟମ୍ ମଧ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ପରୀକ୍ଷା ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଆମର ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆମେ କିପରି ନୂତନ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କଲାବେଳେ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବେଗ ଖୋଜୁ |. ତେବେ, ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ପ୍ରକୃତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରେ, ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମଙ୍କ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ କ problem ଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ଆମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସ୍ଥିତି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଥିବା ଏବଂ ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସ୍ଥିତି ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଥିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ |. ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଙ୍ଗ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ |. ଆମେ, ଆଟେ, ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ରଣନୀତି ବ୍ୟବହାର କରି ନିୟମିତ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆମର ସେବା ଗୁଣବତ୍ତା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ଜାରି ରଖ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଇକୋସିଷ୍ଟମ୍ ମଧ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ପରୀକ୍ଷା ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଆମର ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆମେ କିପରି ନୂତନ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କଲାବେଳେ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବେଗ ଖୋଜୁ |. ତେବେ, ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ପ୍ରକୃତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରେ, ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମଙ୍କ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ କ problem ଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ଆମେ ଗର୍ବର ସହିତ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ, ଯେଉଁମାନେ ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ସକ୍ରିୟ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ଆଇଜି ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ମୁଁ ମୋର ଅର୍ଡର ରଖିବା ପରେ ଆନୁମାନିକ ଟର୍ନାରାଉଣ୍ଡ ସମୟ କ'ଣ ହେବ? ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ରଖିବ, ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା କ୍ଷଣି - ଏହା ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଏ |. ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପ୍ରକାର ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରେ |. ଅର୍ଡର ପୁନ es େଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମେ କିଛି ଦିନ ନେଇ ପାରିବା, ଯାହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସ୍ପାମ୍ ନୀତି ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |. ନିନ୍ଦା କରୁଥିବା ବାରମ୍ବାର ନୂତନ ଅନୁଗାମୀମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଗଦାନର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ |. ତୁମର ଅଧିକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ, ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଅର୍ଡର ଗଡ଼ାଯାଇପାରିବ |. କିନ୍ତୁ ଆମେ କହିପାରିବା ଯେ ଅଧିକାଂଶ ରୋଲଆଉଟ୍ ଯାହା ସମାପ୍ତ ହୁଏ ତାହା 48 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଛି |. ତେଣୁ, ସର୍ବଦା ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଫଳାଫଳ ସହିତ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଖରାପ ଭାବରେ ଡିଲିଟ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ଗୁଣ କ'ଣ ଯାହା ମୋତେ ବିତରଣ କରିବ? ଆମେ ବୁ that ିପାରୁ ଯେ ଏହା ଏକମାତ୍ର ଜିନିଷ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏକ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତା ଦେଇପାରେ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତ ଭାଙ୍ଗିବା କାରଣକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଲ୍ ପତାକା ଦେଇପାରେ |. ତେଣୁ, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିତରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅନୁସରଣକାରୀ ବାସ୍ତବ ଏବଂ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଏକ ବ valid ଧ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି |. ଏବଂ, ଏଠାରେ ଥିବା ବିନ୍ଦୁ ହେଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ଆମେ ଶସ୍ତା ନକଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୁ understand ିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ନିମ୍ନ-ଗୁଣାତ୍ମକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଆମେ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରୁନାହୁଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ବ to ାଇବା ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରକୃତ ଯୋଗଦାନ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆମଠାରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି |. ଉଚ୍ଚମାନର ଏବଂ ନିମ୍ନମାନର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କ'ଣ? ତୁମର ପ୍ରାମାଣିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ କି?. ନିମ୍ନ ମାନର ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଡ୍ରପ୍-ଅଫ୍ ଏବଂ ଏକ ମାସ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ପରେ ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ ଏପରି ପ୍ରୟାସ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ଚେତାବନୀ ଦେବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଖାତା ବିଲୋପ କରିପାରେ |. ନିମ୍ନମାନର ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀ, ଆକା ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ନିମ୍ନ-ଗୁଣାତ୍ମକ ଅନୁସରଣକାରୀ: କ activities ଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ କ biod ଣସି ବାୟୋଡାଟା |. ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀ: ଏକ ବ valid ଧ ଖାତା, ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚିତ୍ର, ଏବଂ ପ୍ରାମାଣିକିକରଣ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତା |. ତୁମର ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ କି?. ନିମ୍ନ ମାନର ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଡ୍ରପ୍-ଅଫ୍ ଏବଂ ଏକ ମାସ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ପରେ ନକଲି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରନ୍ତି |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ ଏପରି ପ୍ରୟାସ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ଚେତାବନୀ ଦେବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଖାତା ବିଲୋପ କରିପାରେ |. ନିମ୍ନ ମାନର ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି: ଆକା ଉଚ୍ଚମାନର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ: ସ୍ୱଳ୍ପ ଗୁଣାତ୍ମକ ଅନୁଗାମୀ: କ activities ଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ କ biod ଣସି ବାୟୋଡାଟା ସହିତ ଅନୁସରଣକାରୀ |. ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ କ୍ରୟକାରୀ: ଏକ ବ valid ଧ ଖାତା, ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚିତ୍ର, ଏବଂ ପ୍ରାମାଣିକିକରଣ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତା |. ପାର୍ଥକ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବିଳମ୍ବ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ |. ଶସ୍ତା ହାରରେ କିମ୍ବା ମାଗଣା ରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାକୁ କଦାପି ଚୟନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |. ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଏକ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ "" କିଛି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ "" |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ କିପରି କିଣିବେ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସହଜ ଅଟେ |. ପାସୱାର୍ଡ, ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଡାଟା, ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଆମେ ଆମର କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମର କ୍ଲାଏଣ୍ଟମାନଙ୍କୁ ପଚାରିବୁ ନାହିଁ |. ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ସମସ୍ତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ସମୀକ୍ଷା, ଦେଖନ୍ତୁ, ତୁମକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ ଏବଂ ଅର୍ଡର ସ୍ଥାନରୁ ଆରମ୍ଭ |. ନିରାପଦ ଅନୁସନ୍ଧାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିମ୍ନଲିଖିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ: ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟର ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତା ନାମ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |. ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |. "କାର୍ଟରେ ଯୋଡିବାକୁ" ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେୟ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |. ଆପଣଙ୍କ ସୁବିଧା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଆପଣ ଏକ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା ପେପାଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେୟ ଦେଇପାରିବେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାନ କ'ଣ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପାଇଁ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ, ଯାହାର କିଛି ଅଫର୍ ଏବଂ କିଛି ନକଲି ଅନୁଗାମୀ |. ତେବେ, ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିପରି ସଠିକ୍ କମ୍ପାନୀ କିମ୍ବା ସ୍ଥାନ ନିକଟକୁ ଯାଇପାରିବେ? ଏହା ହେଉଛି ସେହି ବିନ୍ଦୁ ଯେଉଁଠାରେ ଆମର ଦଳ ଏବଂ ଆମେ ଆସୁଛୁ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବ to ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଏବଂ ତୁମକୁ କେବଳ ତୁମକୁ ଅନୁସରଣ କରୁନାହାଁନ୍ତି, କେବଳ ତୁମକୁ ଅନୁସରଣ କରେ ନାହିଁ |. ତୁମର ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ତୁମର ପରିଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ପ୍ରକାରର ଦର୍ଶକ ଦେଖାଏ |. ଅତଏବ, ଶସ୍ତା ହାରରେ ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଜରୁରୀ |.ଯଦି ମୋର ବିଦ୍ୟମାନ ଦର୍ଶକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୋର ଅନୁଗାମୀମାନେ କିଣିଛନ୍ତି? ତୁମର ନୂତନ କିମ୍ବା ବିଦ୍ୟମାନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ କ way ଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର ଆଗାମୀ ଅନୁଗାମୀ ଯଦି ମୁଁ ଯଥେଷ୍ଟ |. ସେଠାରେ ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ଯାହା ନକଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବ ost ାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଶେଷରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଏ |. ତେଣୁ, ଆପଣ ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକୁ ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଇତିହାସ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଏକ ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି |. କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ସେବା ଯୋଗାଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ମଧ୍ୟ ବୁ understand ୁଛୁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଗୋପନୀୟତା କିପରି ମୂଲ୍ୟବାନ ମନେ କରାଯିବ ତାହା ଆମେ ବୁ understand ୁଛୁ |. ଅତଏବ, ଆମ ନୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ସେବା କିଣୁଥିବା ଯେକ do ଣସି ନାମ କିମ୍ବା କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ତାଲିକା ଯାହା ଆମଠାରୁ ସେବା କ୍ରୟ କରେ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ କମ୍ପାନୀରୁ ସକ୍ରିୟ ଅନୁସରଣକାରୀ "," ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କ any ଣସି ପ୍ରକାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଏ ନାହିଁ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବିଦ୍ୟମାନ କିମ୍ବା ନୂତନ ବିଦ୍ୟମାନ ନାହିଁ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ |. ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ନିୟମିତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କ'ଣ? ତୁମକୁ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରେ: ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟଟି ହେଉଛି ନିୟମିତ ଅନୁସରଣକାରୀ |. ଯେହେତୁ ନାମ ଶୋ'ର, ସକ୍ରିୟ ଅନୁଗାମୀମାନେ ଯାହା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପରେ ତୁମକୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି |. ଆମର ଟିମ୍ ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରୋତା ଏବଂ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରେ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇପାରିବେ |. ଏହିପରି ସାସ୍ୟୁମାନେ ଆମକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଚରଣ କୁହନ୍ତି, ଯେପରିକି ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ଇତିହାସ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପରି, ଲୋକ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଗୀତସଂହିତା ଅନୁସରଣ କରେ, ଏବଂ ଅଧିକ |. ତଥାପି, ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଏପରି ଏକ ଶ୍ରୋତା ତଥା ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଆଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଯାହା ତୁମ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥାଏ |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ନିୟମିତ ପ୍ରିମିୟମ ଅନୁଗାମୀମାନେ ହିଁ ପୁରା ବିଶ୍ଳେଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସେବାରେ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ, ଆମର ଦଳ ସମଗ୍ର ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଏବଂ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା କରେ ନାହିଁ |. ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀ କିନ୍ତୁ କ futomet ଣସି ଅନିୟମିତ ଦର୍ଶକ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନୁସରଣ କରିପାରେ |. ତେଣୁ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବ୍ୟବସାୟ ମେଲ ସହିତ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ହୋଇଛି ତେଣୁ ତୁମର ଦର୍ଶକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିୟୋଜନ କରିପାରିବେ |. ଏହି ଅନୁଗାମୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ବିତରଣ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି |. ଅସୀମିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣନ୍ତୁ! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାବେଳେ, ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କ limit ଣସି ସୀମା ଅଛି କି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଅସୀମିତ ଅନୁସରଣକାରୀ? ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ତୁମେ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ପ୍ରଥମ ଜିନିଷ ହେଉଛି ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପବ୍ଲିକ୍ କରିବା ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆମେ ବିତରଣ କରିପାରିବା "ଅନୁସରଣ" ବଟନ୍ ଦବାଇବା ପୂର୍ବରୁ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଏହାକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଏହା ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି |. ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛି, ଏବଂ ଆପଣ କେବଳ ଏହାକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ବଷ୍ଟ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ କ any ଣସି ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରନ୍ତି |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏକ ନୂତନ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ବୃହତ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ବୃହତ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଟ୍ କରିବାକୁ ଏକ ବୃହତ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣି ପାରିବେ |. ଉଭୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ଚାହିଁବେ ଆପଣ ଅପଲୋଡ୍ ନଥିବା ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଦେଖିବେ |. ତଥାପି, ନିରାପଦ ଅନୁସନ୍ଧାନ କିଣିବାରେ କ limit ଣସି ସୀମା ନାହିଁ |.ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ବୋଧହୁଏ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଆମେ ଗତ ବର୍ଷଗୁଡିକ ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟରେ ସେବା କରିଛୁ ଏବଂ ବଜାର-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କ ଏକ ଦଳ ଯାହା ସମ୍ଭବତ you ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛି |. ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆମର ବିସ୍ତୃତ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆମକୁ ଏକ ଛୋଟ ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟବସାୟର ବୁ understanding ାମଣ କରିଛନ୍ତି |. ଆମେ ମଧ୍ୟ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ଏକ ସରକାରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟବସାୟ ଧାରକ କିଛି ଭିନ୍ନ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସେବା ମାର୍କେଟିଂ କରିବା ସମୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଅତଏବ, ତୁମେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା କ୍ଷଣି ତୁମର ଦଳ ତୁରନ୍ତ ଏହା ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ପ୍ରଦତ୍ତ ଆନୁମାନିକ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଅର୍ଡର ବିତରଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆମେ ଏକ ନୂତନ କ୍ରମ ଗ୍ରହଣ କରୁ, ଆମ ଦଳ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକାଠି ବସିଥାଏ |. ଆମେ ବୁ that ିପାରୁ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପଭୋକ୍ତା ସମାନ ପ୍ରକାରର ବିଷୟବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ଖୋଜନ୍ତି - ଠିକ୍? ତେଣୁ, ଆମ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରେ |. ଏହିପରି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ଅବାଞ୍ଛିତ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବା ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ଦେଖୁ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସେବାକୁ ଦେଖିପାରିବେ, ଏବଂ ଅଧିକ ରନ୍ ରେ ଅପଡେଟ୍ ରହିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସାଇଟ୍ କ'ଣ? ନା, ପ୍ରକୃତ ଇନମେଣ୍ଟାର ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହଙ୍ଗା ନୁହେଁ; ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଯୋଜନା ବାଛିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖାତା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମନେହୁଏ |. ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମନେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ କିଛି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଶସ୍ତା ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ବିତରଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |. ଶସ୍ତା ହାରରେ ନକଲି ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସର୍ବଦା ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଅଦୃଶ୍ୟ କିମ୍ବା ହ୍ରାସ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ମହଙ୍ଗା କି? ଅବଶ୍ୟ, ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କିଣିବା ନିରାପଦ ଅଟେ; ଅନ୍ୟଥା, କେହି ଏହାକୁ କେବେ କିଣି ନାହାଁନ୍ତି କି? ତଥାପି, ସେବାଗୁଡିକ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ପାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀକୁ ପ୍ୟୁପୁଟ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ନକଲି ସେବା ସହିତ ବଜାରରେ ଥିବା ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଅତି ଖରାପ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ତେଣୁ, ଆପଣ ଯେତେ ଚାହିଁବେ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ "" ସର୍ବଦା ଏକ କମ୍ପାନୀ ବାଛନ୍ତୁ |. ଗତ ବର୍ଷ ବଜାରରେ, ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲର ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ବୁ understand ୁ, ଏହା ଫେସବୁକ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟ୍ୱିଟର, ଇତ୍ୟାଦି |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଅର୍ଡର ପାଇବା ଏବଂ ବଜାରରୁ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଏକ ଅନନ୍ୟ ମାର୍କେଟ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା, ତେଣୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି |. ଏହା କେବଳ ଏଠାରେ ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ ବରଂ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାର ସାମଗ୍ରିକ ଜ୍ଞାନକୁ ବ increasings ୁଥିବା ପରି, ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଖାତାର ସାମଗ୍ରିକ ଜ୍ଞାନକୁ ମଧ୍ୟ ବ goot ାଇଥାଏ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ସୁରକ୍ଷିତ କି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ବ୍ୟବହୃତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଯାହା ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟାପକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟାପକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ |. ତୁମର ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବ୍ୟବହାର କରିବା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି |. ଆଜି, ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଏହାର ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଧରିଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବଜାର କରିପାରିବେ |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ, କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମୁକ୍ତିରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ନିୟମିତ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ତଥା ପାଠ୍ୟ-ଆଧାରିତ ପୋଷ୍ଟ ତିଆରି କରନ୍ତି |. ଏହିପରି, ଯେଉଁମାନେ ଏପରି ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ସେମାନେ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ଏହାର ସେବା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବେ |. ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ସେବା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି |. କେବଳ ଏହା ନୁହେଁ, ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା ସେବା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅନେକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅଗ୍ରଣୀ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତରକୁ ବଂଚାନ୍ତି |. ଏହି କାରଣରୁ, ଆମର ଦଳ ସର୍ବଦା ବଜାରରୁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ |. ଏହି କାରଣରୁ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରୁ |. ସେମାନେ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତି, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଉପରେ ଆସ, ଅନୁସରଣ କର ଏବଂ ତୁମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆକାରରେ କରିଛ, ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ମନ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କର |. ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ସାମଗ୍ରିକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସବୁବେଳେ ଅଧିକ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବ ows େ, ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତର ବ increasing ୁଛି |. ତୁରନ୍ତ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ବ grow ାନ୍ତୁ! ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବ increasing ାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବହୁତ ଜଡିତ ଅଛି? ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ନୂତନ ଅନୁଗାମୀମାନେ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ଯାହା ଆମେ ସେଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରୁ ଯେପରି ଆମେ ସେଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରୁ |. ତଥାପି, ଆମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବୁ there ିଥାଉ ଯେ ସମାନ ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ଏବଂ ସରକାରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପ୍ରଭାବ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହି କାରଣରୁ ଆମେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁ ଯାହା ଦ୍ we ାରା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭାବରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବା |. ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଡିଜିଟାଲ୍ ଉପସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |. ଏହି ସତ୍ୟ ବିଷୟରେ କ doubt ଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଦର୍ଶକ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟିକ ମିଡିଆ ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ କେତେ ସଫଳ ଏବଂ ବିକାଶ କରିଛନ୍ତି? ତେଣୁ, ଆଜିକମାନେ ଆଜିକସୀମାନେ IG ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଅପ୍ଟପେଟି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ କେତେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ନା କାହିଁକି |. ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ, ଆପଣ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପାଇଥିବା ଅନ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ |. ଏହି ପୁରା ଜିନିଷ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ଯୋଗ୍ୟତା ସୃଷ୍ଟି କରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ believe ାସ କରିବାକୁ ଦିଏ |. ଏହା ତୁମର ମହାନ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଦୃ ust ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରେ ଯାହା ଅଧିକ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତରଣ ହେତୁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ତୁମକୁ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ସର୍ବଦା ଚିହ୍ନିତ କରେ |. ଅବଶ୍ୟ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ଡିଜିଟାଲ୍ ଉପସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ, ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ହେଉଛି ହଁ, ଯଦି ଆପଣ ଜିଙ୍କ ପରି "ଇନ୍ ସିଗନ୍ ପାଇଁ |."ବଜାରରେ ଏକାଧିକ କମ୍ପାନୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି ଯାହା ନକଲି ଅନୁଗାମୀ ଏବଂ ପସନ୍ଦ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ବ ost ାଇପାରେ; ତଥାପି, ସେମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରନ୍ତି |. ତେଣୁ, ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଅନୁସରଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ରନ୍ ରେ ଉପକାର କରେ |. ବଜାରରେ ଅନେକ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ, ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକର ଗୋପନୀୟତା କାରଣ ବୁ sures ିଥାଏ, ଏହା ଫେସବୁକ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟ୍ୱିଟର, କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କ translan ଣସି ଚ୍ୟାନେଲ ମଧ୍ୟରେ |. ତୁମେ ମୋ ସହିତ ଏକ ଆଦେଶ ଦେଇଛ, ଆମେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିଥାଉ ଏବଂ ଏକ ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ସହିତ ଆସୁଥିଲି ଯାହା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଶବ୍ଦକୁ ପୂରଣ କରେ |. ତେଣୁ, ତୁମର କିଣିବାକୁ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ଆମେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଜ organic ନ୍ୟ ଅନୁସରଣକାରୀ ଯୋଜନାକୁ ଅନୁସରଣ କରୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଅନୁସରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |. ଏହି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି; ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେତେ ଜଣେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି |. ତେଣୁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କିମ୍ବା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଚୟନ କରିପାରିବେ |. ମୁଁ କିପରି ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ ପାଇବି? ଅବଶ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆମ ସହିତ ଅର୍ଡର କରିବାକୁ ଏକ ସରଳ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯେକ any ଣସି ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ତୁମେ କେବେ କହିଥାଅ ନାହିଁ ଯେପରିକି ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବିତରଣ କରନ୍ତୁ |. ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଡର ରଖିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମ basic ଳିକ ସୂଚନାକୁ ନେଇପାରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସରଳ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସରଳ ଫର୍ମ ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ ଯେ ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା, ଏବଂ ତାପରେ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଏବଂ ତା'ପରେ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା ପେପାଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଦେୟ ମଧ୍ୟ |. ତୁମେ ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବା କ୍ଷଣି, ଆମ ଦଳ ତୁରନ୍ତ ଏହା ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ଆମେ ସର୍ବଦା ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଜାରର ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଣିବା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁ, ଯିଏ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଆଗ୍ରହୀ |. ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଉ ଏବଂ ଅଧିକ ରନ୍ ରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅପଡେଟ୍ ସହିତ ଅପଡେଟ୍ ରହିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଅନୁସରଣ କରୁ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଏକ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଯାହା ଏକ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସେବା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରେ |. ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାମଗ୍ରିକ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁବିଧା ସହିତ ଆସିଥାଏ |. ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ ନିୟମିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅପଡେଟ୍ ସହିତ ଏକ ଦୃ strong ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରହିବା କିନ୍ତୁ କ age ଣସି ଯୋଗଦାନ ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ any ଣସି ପ୍ରକାରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ - ଠିକ୍? ଏକ ସମୟରେ, ଭଲ ସଂଖ୍ୟା ଥିବା କିନ୍ତୁ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ କ stree ଣସି ଉପଯୁକ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ଅଦ୍ୟତନ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |. ତେଣୁ, ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ବାଛିବା ସର୍ବଦା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ନୂତନ ଅଦ୍ୟତନ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ରଖିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରିପାରିବେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଯଦି ଆପଣ ଇସ୍ତିକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଭାବରେ ଜ Organic ର ଅନୁସରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ କ co ଣସି ଖରାପ ତେବେ କ co ଣସି ଖରାପ ନାହିଁ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବାର ଏଠାରେ କିଛି ସୁବିଧା ଅଛି: ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବ Am ାଇଥିବା ବସ୍ତାଇବା ଏବଂ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବ ris ୁଥିବା ରଣନୀତିକୁ ବ featureay ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଲୋକ ଜାଣିବାକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟ | ସକ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବ and ନ୍ତି ନାହିଁ |. ଆପଣଙ୍କୁ ବଜାରର ସବୁଠାରୁ ବାସ୍ତବ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରୁ |. ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉପଭୋକ୍ତା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର pf ପଞ୍ଜିକୃତ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଚାହିଁଲେ - ଠିକ୍? ତେଣୁ, ଆପଣ ଯାହା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ କିଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଆମ ସହିତ ଅର୍ଡର ରଖ, ଆମ ଦଳ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକାଠି ବସିଥାଏ |. ଏହିପରି ଆମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକୁ ବୁ understand ିବା |. କେବଳ ସେତେବେଳେ, ଆମର ଦଳ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ସହିତ ଆସେ ଯାହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅନନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି |. ଆମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ପ୍ରକାରର ଦର୍ଶକଙ୍କ ପରି ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରୁ ଏବଂ ତା'ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉ |. ଏହି କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କର |. ତେଣୁ, IG ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ ରଖିବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ ରଖିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ନିମ୍ନଲିଖିତ ଗୁଣବତ୍ତା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାହିଁକି? ସର୍ବଦା ମନେରଖ ଯେ ତୁମର ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ତୁମର ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ଆପଣ କେତେ ସଫଳ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |. ଅଧିକାଂଶ ସମୟ, ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ସହିତ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ବିଶ୍ trust ାସ କରିବାକୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ କରିବାକୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ କରିବାକୁ ବାଛନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ଅର୍ଡର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତି |. ତଥାପି, ଅନ୍ୟ ପଟେ, କମ୍ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ସନ୍ଦେହ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିଥାଏ, ଯାହା ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ଅର୍ଡର କରିବା ପାଇଁ ଅନିଚ୍ଛା ପାଇଥାଏ |. ତୁମର ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ, ତୁମର ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ପାଇବା ଭଲ |. ସେହି ସମୟରେ, କେବଳ ଉଚ୍ଚମାନର ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ |. ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ନକଲି ଅନୁସରଣକାରୀ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ନିଜେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିବେ କାରଣ ଗୋ ନିଜର ଡିପୋର୍ଟ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଛନ୍ତି |. ଏକାସାଙ୍ଗରେ, ନକଲି ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ତୁମକୁ ଏବଂ ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯେକ way ଣସି ପ୍ରକାରେ ଲାଭ କରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ଖରାପକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ଚାଲନ୍ତୁ ଏହାକୁ ବୁ understand ିବା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ପାଇଁ ନକଲି ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି କ interest ଣସି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଏ ନାହିଁ - ଏହା ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ କି? ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବିଦ୍ୟମାନ ନୂତନ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିପାରେ, ଯାହା ଦ୍ igul ାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଜ orgerizedical ତିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରିପାରେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ କ ject ଣସି ଯୋଗଦାନ ପାଇଲେ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଯାହା ବାସ୍ତବ ଏବଂ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବ୍ୟ |. ମୁଁ କିପରି ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁଗାମୀ ପାଇବି? ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅନୁଗାମୀ ପାଇପାରିବା |. ଆଜି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପରିତ୍ରାଣ ଶ୍ରେଣୀର ନେଟୱାର୍କ ପାଇଥିବାରୁ ଯିଏ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସେବା କିଣିବାକୁ ଆସେ, ଯେତେବେଳେ ଏହା କ any ଣସି ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ହେବ |. କାରଣ ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ trust ାସ କରେ ଏବଂ ଆମକୁ ବାଛିବା ସର୍ବଦା ଆମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା |. ଆପଣ କେଉଁ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ନା କାହିଁକି, ଏହା ଏକ ଛୋଟ ସଂଗଠନ କିମ୍ବା ଏକ ବୃହତ ଉଦ୍ୟାନ ହେଉ - ଆମେ ସବୁବେଳେ ଯେକ illegal ଣସି ବେଆଇନ କ act ଶଳକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନକରିବାକୁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ |. ତୁମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ କେବଳ ତୁମକୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆମେ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁଣବତ୍ତା ଫଳାଫଳ ଆଣିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଉ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପାସ୍ ଦିନକୁ ବ grow ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |. ତେଣୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଏକ ଆଦେଶ ଦିଅନ୍ତି, ଆମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ବିତରଣ କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ନେଉଛୁ ଯାହା ତୁମେ ଆମ ସହିତ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିବାବେଳେ ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ଦିଆଯାଇଛି |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ, ଆମ ଦଳ ପ୍ରକୃତରେ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସେବାଗୁଡିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତି |. ଆମେ ପ୍ରକୃତରେ ଅର୍ଡର କରିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାଠାରୁ ଭିନ୍ନ ସମୟ |. ତୁମେ କେତେ ଉଚ୍ଚ କିମ୍ବା ଅଳ୍ପ ସଂଖ୍ୟକ ଅନୁଗାମୀମାନେ ଆବଶ୍ୟକ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ଆମେ ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବିରାଟ ସଫଳତା ପାଇଁ ଯୋଗଦାନ କରନ୍ତି |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁଗାମୀ ପାଇବା ପାଇଁ କେତେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ? ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭର କରି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟାପକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ, ପ୍ରଥମେ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ସର୍ବଦା ଭଲ ଏବଂ କେବଳ ସେହି ଯୋଜନାକୁ ବାଛ ଯାହାକି ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ସର୍ବୋତ୍ତମକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବାଛ |. ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅଛି ଏବଂ ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ to ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆମର କ property ଣସି ଉଚ୍ଚ ଯୋଜନା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ ost ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆମର କ pervising ଣସି ଜିନିଷର କ predits ଣସି ଯୋଜନା ବାଛିପାରନ୍ତି |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପୁରୁଣା ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ଆମର କ smaller ଣସି ଛୋଟ ଯୋଜନାକୁ ସହଜରେ ଚୟନ କରିପାରିବେ |. ସମସ୍ତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆମେ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଏହିପରି ସୁସଂଗତ ହାରରେ ଅଛି ଯାହା ସମସ୍ତେ ସହଜରେ ସାମର୍ଥ୍ୟ କରିପାରିବେ |. ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆମେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାନୁସାରେ କଷ୍ଟମ୍ ପ୍ଲାନ କରିବାକୁ ତୁମର ନିଜର କଷ୍ଟମ୍ ପ୍ଲାନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଉଛୁ ଯଦି ତୁମେ ଆମର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ |. ଏହି କାରଣରୁ, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛିତ ପ୍ରକାରର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ ପୂରଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଏକ ଅର୍ଡର ବେଗ ରଖିପାରେ |. ଥରେ ତୁମେ ତାହା କର, ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଏକ ଅର୍ଡର ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଆନୁମାନିକ ସମୟ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଆନୁମାନିକ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ବିତରଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ତେଣୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ବାଛନ୍ତୁ! କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କ'ଣ? ଆମଠାରୁ ସକ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଯଦିଓ, ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆମ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କ privan ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ କହୁନାହୁଁ |. ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ we ାରା ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବା |. ଏହା ହେଉଛି ଆମେ କିପରି ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ସେବାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖାଇବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ |. ଯଦି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛିତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ବିତରଣ ନକରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଥାଏ |. ଏହା ହେଉଛି ଆମେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଅର୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଏବଂ ବିତରଣ କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ନେଇଥାଉ |. ତେଣୁ, ଅର୍ଡର ବିତରଣ ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଆନୁମାନିକ ସମୟ ଦେଉଛୁ ଯାହା ଦ୍ we ାରା ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବା |. ତେଣୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବା |. ଜ organic ବ ବିତରଣ ଏବଂ ପଦ୍ଧତି ସହିତ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ହୁଅନ୍ତୁ! ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ପରି, ସର୍ବଦା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ କ ind ଣସି ବେଆଇନ ରଣନୀତିକୁ ଅନୁସରଣ ନକରିବା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯେକ way ଣସି ପ୍ରକାରେ ସମ୍ଭବ କରିଥାଏ |. ତେଣୁ, ଆମେ କ illeg ଣସି ବେଆଇନ କିମ୍ବା କ୍ଷୁଦ୍ର କ act ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହୁଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |. ତୁମେ ସର୍ବଦା ମନେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ବଜାରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଏକାଧିକ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଲୋକ ଚାଳକର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟରମାନଙ୍କୁ ଦାବି କରୁଛି |. ସେହି ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛିତ ସଂଖ୍ୟକ ଅନୁସରଣକାରୀ କିମ୍ବା ଟ୍ରାକର୍ ଆପ୍ ଯାହା ସିଷ୍ଟମରେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛିତ ସଂଖ୍ୟକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଆପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ବେଆଇନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସର୍ଟ କ act ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |. ତଥାପି, ଏହି ପଦ୍ଧତିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ନକଲି ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ନକଲି ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ନକଲି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆଣିଛି ଯାହା ଡେଲିଭର୍ ପରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୁଏ |. ଏହିପରି ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ହ୍ରାସ କିମ୍ବା ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବା କିମ୍ବା ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ଏହା ତୁମର ବିଦ୍ୟମାନ ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଛାଡିଥାଏ |. ସେହି ସମୟରେ, ଏହିପରି ପଦ୍ଧତିଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟସ୍ଥା ର ସ୍ପାମ୍ଗ୍ରାମର ସ୍ପାମ୍ମାମର ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାୟୀ କିମ୍ବା ସାମୟିକ ଭାବରେ ଅବାଧ କିମ୍ବା ସାମୟିକ ଭାବରେ ବାରଣ କରିପାରେ |. ତେଣୁ, ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ଆମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ସମସ୍ତ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରେ ଯାହା ଦ୍ your ାରା ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ଯେକ way ଣସି ପ୍ରକାରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ହୁଏ ନାହିଁ |. ଆମେ ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଜ organic ବ ସିଗନ୍ ପଦ୍ଧତିଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଆସୁଥିବା ବଜାରକୁ ଆସିବାକୁ ଏବଂ ତୁମ ସହିତ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରହିବାକୁ ଅନୁସରଣ କରୁ |.