ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ Igtv ଦର୍ଶନ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [30,000-100,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 3.98
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦର୍ଶନ ନାଇଜେରିଆ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [10,000 - 20,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 500] 54.86
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [5000,000-10,000,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 0.69
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଦୃଶ୍ୟ + ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସ + pv [mv [ସର୍ବାଧିକ] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 0 - 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 5 ମିଟର] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 1.75
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦର୍ଶନ + ରେ ପହଞ୍ଚିବା + ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସ [ସର୍ବାଧିକ: 100K] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: ତ୍ୱନ୍ତାତ ଶିଶୁ: 3K / ମିନିଟ୍] [Min: 100] 1.44


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କାହିଁକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? ଯଦି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୁମର ଏକ୍ସପୋଜର ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଯଦି ତୁମେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଏହାର ପ୍ରକାଶନ ପରେ, ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାଣ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ପ୍ରୟୋଗରେ ଏକ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାଣ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ଆପରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ଆପରେ ଏକ ଭିଡିଓ ନିର୍ମାଣ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥାଏ ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |. ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ଆହୁରି ବଡ, ଆପଣ ଯେତେ ଲାଭଦାୟକ, ଏହା ଶୀଘ୍ର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ଏବଂ "ଇନଷ୍ଟାଫ୍ ଲଭ୍" ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ |. ଯଦି ତୁମେ ଅନୁଭବ କରୁଛ ଯେ ଜ୍ୟୋତି କରିବାର ସମୟ, ତୁମର ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଦୃଶ୍ୟ କିଣ, ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ |. ପ୍ରଥମ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟକୁ କେବଳ 15 ସେକେଣ୍ଡ୍ ଭିଡିଓ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ସୀମା 60 ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ନିଜକୁ ସବୁଠୁ ବଡ ସୋସିଆଲ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ-ସେନିଂ ଆପ୍ ବୋଲି ତଦାରଖ କରେ |. ତଥାପି, ବେଳେବେଳେ, ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଆସିପାରେ |. ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟାପକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟରେ ଏକ ବୁଷ୍ଟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ |. ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାର ମହତ୍ତ୍ୱକୁ ଅନୁଭବ କରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆପ୍ସକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଦେଖାଏ, ଆମେ ସହଜରେ କହିପାରିବା ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସବୁଠାରୁ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ପ୍ରକାର |.