ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମନ୍ତବ୍ୟ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମୋଜି ମନ୍ତବ୍ୟ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [500-1,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 5] 205.72
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅନିୟମିତ ମନ୍ତବ୍ୟ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [0-7 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 7542.91
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମୋଜି ମନ୍ତବ୍ୟ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [100-500 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 10] 137.14
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରାଣ୍ଡମ ମନ୍ତବ୍ୟ - [0 - 24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [20-100 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 2742.88


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


କଷ୍ଟମ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଣ | ଏହିପରି ବିବାଦୀୟ ତଥାକଥିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଉଦାରପେକ୍ଟ ପାଳନ, ଯେଉଁଥିରେ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଚାରିପାଖରେ ଆମେରିକୀୟମାନେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଚାରିପାଖରେ ଚରର୍ଶରେ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାକି କେବଳ ମୋଟାମୋଟି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ, ସମଗ୍ର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ମାର୍କେଟିଂ ସିଷ୍ଟମକୁ ବଦଳାଇଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆକୁ ନିଜେ ବଦଳାଇଲା |. ଏହା ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ଭିଜୁଆଲ୍ ଫୁଟେଜ୍ ସହିତ ଜୀବନର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ନିଜର ଭାବନା ଏବଂ ସ୍ମୃତି |. ଏହି ସାମାଜିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅଧିକ ଅଭିନବ ହେଉଛି 'ହ୍ୟାଟ୍ଗ' |. ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ସହଜରେ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗୁ ସହିତ ଜଡିତ କ com ଣସି ପୋଷ୍ଟ ପାଇପାରିବେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଏହି ବିଶେଷତା ପୋଷ୍ଟ ବର୍ଣ୍ଣନାରେ କିମ୍ବା ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖାଯାଇପାରିବ |. ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ଏହା ଏକ ସରଳ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଡା ବାସିନ୍ଦା ହେବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାର ପୁରାତନ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ଯିଏ କେବଳ ମାସରେ କିଛି ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରେ ଏବଂ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ପୋଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ କରେ |. ଅଧିକାଂଶ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହାକୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା, ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସକ୍ରିୟତା ମାଗିଛନ୍ତି |. ସେମାନେ ଏହା କାହିଁକି ଚାହାଁନ୍ତି? ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ, ଆପଣ କଷ୍ଟମ୍ ବିଜ୍ଞାପନରେ କିଛି ପ୍ରକୃତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମସ୍ତ ସୁଯୋଗ ଛିଡା କରନ୍ତୁ |. ଲୋକପ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଉତ୍ପାଦର ମାର୍କେଟିଂ ହେଉଛି ସର୍ବଶେଷ ଧାରା, ଯେପରି ନିଶ୍ଚିତ ହୁଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମିଶରରେ ଦେଖିବେ |. ବ୍ଲଗର୍ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ସ୍ଥିର ଆୟ କରୁଛି ଏବଂ ଏପରିକି ଏହାକୁ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ, ବିଜ୍ଞାପନଦାତା, ବ୍ରାଣ୍ଡ ମାଲିକ, ନୂତନ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ପାଆନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟ କିଣନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟ କିଣନ୍ତି |. ଏହା ସମସ୍ତେ ପାରସ୍ପରିକ ଲାଭଦାୟକ |. ଅଧିକ ବ୍ଲଗର୍, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ, ଯେଉଁମାନେ ସାମଗ୍ରୀ ବିଜ୍ଞାପନ କରନ୍ତି, ପ୍ରକାଶନ ପରିମାଣରୁ ଅତିରିକ୍ତ ରାଜସ୍ୱ ପାଇପାରିବେ |. ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗୋଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ଅସୁରକ୍ଷିତ ସେବା ମାଧ୍ୟମରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପାଇଁ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |. କିନ୍ତୁ, ଏପରି ଅପହରଣ ସେବା ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମୟ ନଷ୍ଟ ହେବା ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ନୁହେଁ |. ବଟ୍ ଦ୍ୱାରା ବେଆଇନ ବଷ୍ଟିଂ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜକୁ ନିଷେଧାଦେଶର ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଖନ୍ତି |. ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ଭଲ ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଆମ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଣିବାକୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କରୁଛୁ, ଆମ ଭଳି ତୁମେ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିଣାମକୁ ଏଡ଼ାଇବ |.