ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପହଞ୍ଚିବାକୁ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପହଞ୍ଚେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100



ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଏକ ଉଚ୍ଚ ପହଞ୍ଚିବା ହାସଲ କରିବା ପରେ କ'ଣ ହୁଏ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଏକ ବ୍ୟାପକ ପହଞ୍ଚେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ |. ପ୍ରଥମେ, ଯେହେତୁ ଅନେକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସ ଏବଂ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ବ increases ାଇଥାଏ, ଅନେକ ନୂତନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସନ୍ତି |. ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଛବି ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ସେବା କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ଏବଂ ସମ୍ଭବତ your ଆପଣଙ୍କର ସେବା କିମ୍ବା ଉତ୍ପାଦ ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |. ଯଦି ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛ, ତୁମେ ଅନେକ ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀ ପାଇବ ଏବଂ ଏହିପରି ପସନ୍ଦ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ |. ତେଣୁ ଏଥିରେ ପହଞ୍ଚିବା ଏବଂ ପ୍ରଭାବରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ଯେକ case ଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ମୂଲ୍ୟବାନ |. ଏକ ଅତିରିକ୍ତ କ୍ରୟ ସହିତ, ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହାକୁ ହାସଲ କରିପାରିବେ ଏବଂ ବିପଦ ବିନା |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପହଞ୍ଚିବାରେ ପ୍ରକୃତରେ କିପରି ବୃଦ୍ଧି ହୁଏ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପହଞ୍ଚିବା ଏବଂ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି |. ଗୋଟିଏ ପାଇଁ, ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ ଯୋଗାଇ ଆପଣ ଏହା କରିପାରିବେ |. ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଛବି କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସହିତ ଏକ "#" ଚିହ୍ନ ସହିତ ସର୍ଟ କୀ ଶବ୍ଦ ଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ସହଜ କରିବେ |. ଏକ ଅବସ୍ଥାନ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରି ସମାନ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟଗୁଡ଼ିକର ପସନ୍ଦ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରି ଅନେକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅଛି, ତେବେ ସେଗୁଡିକ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହେବ |. ସେଠାରୁ, ତୁମର ପୋଷ୍ଟକୁ ପ୍ରସାରିତ ପ୍ରଚୁର ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣ ଏବଂ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ କରିପାରିବ |. ଶେଷ କିନ୍ତୁ କମ୍ ନୁହେଁ, ଲିଙ୍କ୍ ବିକଳ୍ପ ଅଛି |. ଯେକ Any ଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆପଣ ପ୍ରକାଶନ କରିପାରିବେ |. ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ ପାଇବେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ କିଣନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଆମକୁ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଏବଂ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସ ଦେଉଛୁ! ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅନେକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଲାଭ ଅଛି |. କ୍ରୟ ନିଜେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସହିତ ତୁମର ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ବାଣ୍ଟିବା ପରି ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |. ତେଣୁ ଆପଣ ଏକ ସେବା ପ୍ୟାକେଜ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ ପରିମାଣ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ତା'ପରେ ତୁମେ ତୁମର ପୋଷ୍ଟ ଲିଙ୍କ୍ ପ୍ରବେଶ କର ଏବଂ ଏକ ଦେୟ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ କରି ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମାପ୍ତ କର |. ଥରେ ଏହା କରିଥାନ୍ତେ, ଆମେ ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ସ ଶୀଘ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଯତ୍ନ ନେବା ଏବଂ ତା'ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବିତରଣ କରିବା |.