ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ / ହାଇଲାଇଟ୍ / ସେୟାରଗୁଡିକ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ / ହାଇଲାଇଟ୍ / ସେୟାରଗୁଡିକ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100



ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ / ହାଇଲାଇଟ୍ / ସେୟାରଗୁଡିକ କିଣନ୍ତୁ | ଭୂପୃଷ୍ଠରେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲର ଭାଲ୍ୟୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଥିଲା ବୋଲି ଭାବିବା ପାଇଁ ତୁମେ କ୍ଷମା କରିବ |. ସର୍ବଶେଷରେ, ଗତ ଦିନ, ସପ୍ତାହ କିମ୍ବା ମାସ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା ପ୍ରକୃତରେ କେତେ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି କି? ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କେବଳ ଆକାଉଣ୍ଟ ଧାରକକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ, ପୁରା ଜିନିଷଟି କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସୁପରଫ୍ଲୋସ୍ ମନେହୁଏ |. ତେଣୁ, ତୁମେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ଠିକ୍ ହେବ କି ନାହିଁ ତାହା ହେଉଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଅର୍ଥ ନୁହେଁ କି?. କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଥାଟିଛି - ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱ କେବଳ ଏକାକୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଏବଂ ଏକ୍ସପୋଜର୍ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟମାନତା ବ to ାଇବା, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କିଣିବା ପ୍ରକୃତରେ ସମସ୍ତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ ଶସ୍ତା | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କାହିଁକି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ଉପରେ ଅଧିକାଂଶ ସାମାଜିକ ସଙ୍କେତ ସହିତ, ଏହା ମୁଖ୍ୟତ id ଦୃଶ୍ୟକୁ ଚାଲିବା ବିଷୟରେ |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପସନ୍ଦ, ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବ, ସେଭେଟ୍, ସେଭେନ୍ ଏବଂ ଚାଲିବାବେଳେ, ସେମାନେ ଦେଖୁଥିବା ସମସ୍ତ ଜଗତ ପାଇଁ ପ୍ର) |. ତୁମର ଯେତେ ଅଧିକ ଅଛି, ତୁମେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁର ଅନୁଭବ ହୋଇଥିବା ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସବୁଠାରୁ ଅନୁଭବ ମୂଲ୍ୟ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ, ଏହାର ବିପରୀତ, ସାମାନ୍ୟ ଭିନ୍ନ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ig ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି (କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କୁ ଜୋରମ ଭାବରେ ଜମୀରେ ପହଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି), ସେମାନେ କେବଳ ଏକ ଟଲି ସହିତ ଯୋଡିଛନ୍ତି |. ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ |. ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି କାରଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଇଣ୍ଡେକ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରୋତ୍ସାହନମୂଳକ ଆଲଗୋରିଦମ ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ମେଟ୍ରିକ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |. ଯେଉଁଥିରୁ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ ହୁଏ - ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଆଖିରେ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା |. ତେଣୁ, ଆପଣ ଜମା କରନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ଜମା କର, ତୁମର ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏହା ଅନ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇଯାଏ |. ଜନଭାତିତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭିଡ଼ରୁ ଦୂରରେ ଛିଡା ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ଭବଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇଗ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମାଜିକ ସଙ୍କେତ କିଣନ୍ତି, ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଦିଅ |.