ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [2,500-5,000 କିମ୍ବା ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 3.57
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [50,000-100,000 କିମ୍ବା ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 200] 0.96
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [5000-10,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 4.11
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [10,000-100,000 କିମ୍ବା ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 12.34
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [10,000-20,000 / ଦିନ] [Min: 100] 4.66


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ କିଣିବା ସାମାଜିକ ସଙ୍କେତକୁ ଦର୍ଶାଏ ଯିଏ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମୁକୁଟରୁ ଛିଡା ହୋଇଛି |. କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ କିଣନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ବିଷୟବସ୍ତୁ କିଣନ୍ତି ତେବେ କେଉଁ ପରିମାଣରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ କରିପାରିବେ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରୁଥିବା ପୋଷ୍ଟ-ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟକାରୀ କିଣନ୍ତୁ କିଏ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟକାରୀ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ମାପିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ଅସଂଖ୍ୟ ମେଟ୍ରିକ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ |. ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ, ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକର ସଂଖ୍ୟା 'ସଞ୍ଚୟ' ଅଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ |. କେବଳ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କେତେ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ସଞ୍ଚୟ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ବଡ ଡିଲ୍ କ'ଣ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ନିଜେ କିପରି ପ୍ରସାରଣ କରେ ତାହା ପୂରଣ କରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅଧିକାଂଶ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସନ୍ଧାନ ଏବଂ ସୁପାରିଶ ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳୁଛି |. ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ହାଇଲାଇଟ୍ ହେବା ପାଇଁ, ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଯେଉଁଠାରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ ହୁଏ, ଗୁଣବତ୍ତା, ମୂଲ୍ୟ, ପ୍ରାସଙ୍ଗିକତା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ମାପିପାରେ |. ଯେତେବେଳେ ଏକ ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶହ ଶହ (କିମ୍ବା ହଜାରେ) ସୁଦ୍ଧା ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଛି, ଏହା ଏହାର ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ବିଷୟରେ ଏକ ଦୃ strong ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଏ |. ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଫଟୋ କେବଳ ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଛି, ଏହା ସମାନ କାହାଣୀ ନୁହେଁ |. ତେଣୁ, ଯେତେବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଉପରେ ଉଠାଏ ଯାହା ବହୁତ ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଛି, ଏହା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଲା |. ଯଦି ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ଏବଂ ଏକ ବଡ଼ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦର୍ଶକ ଗଠନ କରିବା, ସେଭ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ କିଣନ୍ତୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରୁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରେ କି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ଉପରେ ଆଗରେ ପହଞ୍ଚିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ଆଲଗୋରିଦମକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ତାହା କରିବା |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତି, ତାହା ଠିକ୍ ଯାହା ଘଟେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ / ରିଲ୍ କିଣିବାକୁ ହେଉଛି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମଗୁଡିକ ଦେଖାଇବା | ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଏବଂ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ |. ଅଧିକ ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଜମା ହୋଇଥିବା ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଜମା ହୋଇଯାଏ, ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଫଳାଫଳ ଲାଭ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିମ୍ପ୍ରେସନ୍ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ଭିଡ଼ରୁ ଛିଡା ହୋଇ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣିଲେ |. ଯଦି ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକର ଗୁଣ ଯଥେଷ୍ଟ ଉଚ୍ଚ, ତେବେ ବାକିଗୁଡ଼ିକ ନିଜେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଏ! ସକ୍ରିୟ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ରଣନୀତିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଗର୍ବିତ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନକୁ ଆସିଛନ୍ତି |. 50000 ରୁ ଅଧିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଗଣନା ସହିତ, ଆପଣ ଆମ ସହିତ ସୁରକ୍ଷିତ ହାତରେ ଅଛନ୍ତି! ଯଦି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବିଶ୍ believes ାସ କରେ ଯେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ, ସେହି ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |. ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଖୋଜିବା ସହଜ ହୋଇଯାଏ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସୁପାରିଶ କରାଯାଏ, ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |. ଏହା ପରେ, କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବାସୀଙ୍କ ଗୁଣ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ |. ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଏବଂ ଏକ୍ସପୋଜର ବହିଷ୍କାର ପାଇଁ ସଞ୍ଚୟ ଆଦର୍ଶ - ବାକିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ନିରାପଦ କି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପ୍ରକୃତରେ ନିଷେଧ ନୁହେଁ - କିମ୍ବା ଏହା ଏକ ବିଶେଷ ଅସାଧାରଣ କ act ଶଳ ନୁହେଁ |. ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ରଣନୀତି, ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ଶସ୍ତା ଏବଂ ଉପବାସ ହୋଇପାରେ |. ତଥାପି, ଏକ ନିମ୍ନ ଗ୍ରେଡ୍ ଉତ୍ସରୁ ସ୍ପାମି ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇପାରେ |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ନିଲମ୍ବିତ କିମ୍ବା ବନ୍ଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ, ନିମ୍ନ-ଗୁଣାତ୍ମକ ସେଭ୍ କ value ଣସି ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭାବରେ ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ କରିବ, ଯେହେତୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପଟ୍ କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅବମାନନା କରିବ |. ଯଦି ଆପଣ ସଞ୍ଚୟ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ସକ୍ରିୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପ୍ରାମାଣିକ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ କେବଳ 100% ପ୍ରକୃତ ସଞ୍ଚୟ କ୍ରୟ କରନ୍ତି, ସେମାନେ 100% ସୁରକ୍ଷିତ |. ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜିନିଷରୁ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କ to ଣସି ବିପଦ ନାହିଁ |. ଆଗକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମର ମନୋନୀତ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ସହିତ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ କିଛି ଅଛି ଏବଂ ତୁମର ଅର୍ଡର ରଖିବା |.