ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାସ୍ତବ ପସନ୍ଦ କରେ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 498.7
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [1-7 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 7542.91
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଜର୍ମାନୀ ପସନ୍ଦ କରେ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [300 - 700 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 5] 1371.44
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [400 - 700 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 5] 1371.44
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [4,000 - 5000 / ଦିନ] [Min: 5] 1234.29
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [1,000 - 2,000 / ଦିନ] [Min: 1] 274.29
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [50,000-60,000 / ଦିନ] [Min: 100] 19.2
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [5000-10,000 / ଦିନ] [Min: 50] 609.61
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ପସନ୍ଦ କରେ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [0,000 - 2,000 / ଦିନ] [Min: 10] 82.29
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୁରୁଷ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପସନ୍ଦ କରେ- [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [600 - 1,200 / ଦିନ] [Min: 25] 703.55
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [20,000-30,000 / ଦିନ] [Min: 20] 13.71
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମହିଳା ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [600 - 1,200 / ଦିନ] [Min: 25] 703.55
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ରାଜିଲ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [3000-5,000 / ଦିନ] [Min: 50] 32.91
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇସ୍ରାଏଲ୍ ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [1,000 - 2,000 / ଦିନ] [Min: 25] 703.55
ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ USA ପସନ୍ଦ କରେ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [5,000 - 10,000 / ଦିନ] [Min: 100] 301.72


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ବାଛ ଯାହାକି ଏକାଧିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଉପଲବ୍ଧ - ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ମାର୍କିଂ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛି |. ବ୍ୟବସାୟ, ଏକ ଛୋଟ ସେଟଅପ୍ କିମ୍ବା ଏକ ବୃହତ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜ୍, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ |. ଆମେ, ଆଟେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ନମନୀୟ ଏବଂ ସୁଲଭବାଦୀ ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା କେବଳ ବାସ୍ତବ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରେ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ତୁମର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ତେଣୁ, ଚାଲନ୍ତୁ ଆମ ସହିତ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆମର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ସହିତ ବ ensoulte ାନ୍ତୁ |. କାହିଁକି ଶସ୍ତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ? ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆମେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା, ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍, ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ପହଞ୍ଚିବା |. ତେଣୁ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏକ ଜ organic ବିକ ବାହନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଚାହିଦା ଉଚ୍ଚ ଗୁଣବତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ କିଛି ଗୁଣବତ୍ତା ଦେବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛୁ | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ପୁନ es ବିନ୍ୟାସଯୋଗ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକାକୀ କିଣିଥିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ: ବର୍ତ୍ତମାନ, ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଆଦେଶ; ଏହା ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ହୁଏ ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୟର କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ହୁଏ |. ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦ: ତୁମକୁ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ବିତରଣ ଦେଇଥାଏ, ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଛି ପ୍ରକୃତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପସନ୍ଦ କରେ, କ no ଣସି ନକଲି ଖାତା ନାହିଁ |. 365/24/7 ଗ୍ରାହକ ସେବା ଦଳ: ଆମେ, ଅଗ୍ରଗାମୀ ଭାବରେ ବୁ understand ନ୍ତୁ ଯେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଗ୍ରାହକ ସେବା ଦଳ ଅପେକ୍ଷା କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଆମେ, ବିଶେଷଜ୍ଞ ଭାବରେ, ସର୍ବାଧିକ ଉପଲବ୍ଧତା ଏବଂ ଅପ୍ଏସ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କର |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ବୋଲି କିଣୁଛି କି? ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଏକମାତ୍ର ଅସାରତା ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ଆବେଗର ସଂଖ୍ୟା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସାମାଜିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର କୋର ଆଲଗୋରିଦମକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ଅଧିକ ଯୋଗଦାନ ଏବଂ ତୁମର ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଇଥାଏ, ଅଧିକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆଉଟ୍ରେଚ୍ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |. ତେଣୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଉପସ୍ଥିତି ବାହାଧାରୀ କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ |. ପସନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେପଟେନସ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍ୱୀକୃତି, ଅନୁସରଣକାରୀ, ଅଧିକ ଅଂଶ, ଅଧିକ ଚାର୍ଜ ଅଧିକ ରୂପାନ୍ତରକୁ ସୂଚାଇଥାଏ |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରେ, ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ପହଞ୍ଚିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି - ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଉପରେ ତୁମକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନୂତନ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ରଖିବା |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠା / ପୋଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ ବ୍ୟବସାୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖାଏ |. ଅଧିକନ୍ତୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଏ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟ ଅନେକ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତୁମର ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁ, ଏବଂ ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ ତୁମର ଜ organic ବିକ ସୂତା, ଏବଂ ଏଥିରେ ରହିବା |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା କିପରି କାମ ପସନ୍ଦ କରେ? ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଏକ ବଡ଼ ରଣନୀତି ପସନ୍ଦ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ |. ଏହା ଅନ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ ସେବା ସହିତ ସମାନ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସଚେତନତା ବ to ାଇବାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି |. ତୁମର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ସେବା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅନୁସରଣ କରିପାରିବ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପରିଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଭଲ ଇମ୍ପ୍ରେସନ୍ ଛାଡନ୍ତୁ |. ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇବ, ତୁମର ଅଧିକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆଉଟ୍ରେଡ୍ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲିଡ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଆପଣଙ୍କର ରୂପାନ୍ତର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭଏସ୍ ବ roing ିବା |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାର ଲାଭ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ପହଞ୍ଚିବା ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମାର୍କେଟିଂ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବା ପରି |. ଅଧିକନ୍ତୁ, ତୁମର ଅଧିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀ, ତୁମର ଅଧିକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ପାଇଥାଏ |. ଯେତେବେଳେ ବି ଲୋକମାନେ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ଖୋଜନ୍ତି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଶୀର୍ଷରେ ଦେଖାଇବେ, ଅଧିକ ଖାତା ଏବଂ ତୁମର ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |. ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପସନ୍ଦ କିଣିବା ଆବଶ୍ୟକ କି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପାଇବା ପାଇଁ ସେବା ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସର୍ବଦା ମନେରଖନ୍ତୁ ତୁମ ଯାତାୟାତକୁ ଦେଇଥିବା ତତକ୍ଷଣାତ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆପଣଙ୍କ ଟ୍ରାଫିକରେ କ impect ଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ କାରଣ ନକଲି ପସନ୍ଦ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଭାବନା ଛାଡିବ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଡାହାଣ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛୁ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସେବାରେ ଆଗ୍ରହୀ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କିପରି ପସନ୍ଦ କରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ? ତୁମର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ଉପସ୍ଥିତି ଯେକ day ଣସି ଦିନ, ସପ୍ତାହରେ, କିମ୍ବା ମାସରେ ଥିବା ଟ୍ରାଫିକ ସଂଖ୍ୟା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |. ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ଅଭିଯାନଗୁଡିକ ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସେବାଗୁଡିକୁ ବିକ୍ରି କରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଇମେଜ୍ କୁ ସୂଚିତ କରେ |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମି ଯୋଗଦାନ, ତତକ୍ଷଣାତ୍ ପସନ୍ଦ କିମ୍ବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଆକାରରେ, ତୁମର ଡିଜିଟାଲ୍ ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖାଏ |. ତେଣୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପରି ସେବା କରିବା ପାଇଁ ବୃହତ ଲିଡ୍ ଏବଂ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ଦିଅନ୍ତୁ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଆଇନଗତ କି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର, ଅବଶ୍ୟ ହଁ! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ଆମେ ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା |. ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ରଣନୀତି କିମ୍ବା ଏକ ଫ୍ଲୋ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛିତ ଫଳାଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ଆମର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୟାସରେ ପହଞ୍ଚାଇଥାଏ |. ତୁମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ରଖିପାରିବ; ଆମ ଦଳ ଆପଣଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଫଟୋଗୁଡିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିଜ୍ଞାପନ ଉପକରଣ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖାଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପ୍ରାକୃତିକ ସୀସା ଏବଂ ଅଧିକ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି କରେ |. ମୋର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମୁଁ କିପରି ଏକ ନିରନ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଦୁନିଆ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ସୂଚନା ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ସୂଚନା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସଂଯୋଗ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଛି |. ଏହା ଏକ ଡିଜିଟାଲ୍ ହବ୍ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ, କ୍ଲିପ୍, ଏବଂ ଯେକ any ଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ପାଇପାରିବେ |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସୀସା ପାଇବା ପାଇଁ ପୁରୁଣା ଯୋଗଦାନ ସହିତ ଅପଡେଟ୍ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପସନ୍ଦ କରେ ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକୁ ସ୍ଥିର ହେଉଛି ପ୍ରକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ |. ଲୋକମାନେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ହଜାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମର ସେବା ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ବ increases ାଇଥାଏ ଏବଂ ଅନେକ ସୁଯୋଗକୁ ଯିବାକୁ ଏବଂ ଅନେକ ସୁଯୋଗକୁ ଖୋଲିବ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ନିଜ ସାମଗ୍ରୀର ନିୟମିତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବହୁତ ସରଳ ଅଟେ |. ଆମ ସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ସମସ୍ତ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବଜେଟ ଫିଟ୍ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ, ଆବଶ୍ୟକ |. ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ବିବରଣୀ ସହିତ ଛୋଟ ଯୋଗାଯୋଗ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ |. ଫଟୋ, ଭିଡିଓ, ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟର ତଥ୍ୟକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆଣିବୁ |. ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଟୋ ବାଛନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରିମିୟମ୍ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |. ଦେୟ ଦିଅ, ଏବଂ ତୁମର ଅର୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ହୋଇଛି |. ଅଧିକ ଉଚ୍ଚ ଗୁଣବତ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି, ଅଧିକ ଲିଡ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସାଇଟ୍ କ'ଣ? ଭଲ, ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନିରପେକ୍ଷ ହୋଇନପାରେ |. ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି, ଟିମ୍ ଭାବରେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଏବଂ ଏକମାତ୍ର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ ଯେ ଅନ୍ୟ କ comas ଣସି କମ୍ପାନୀ କରେ ନାହିଁ |. ଆମକୁ ଅନନ୍ୟ, ହାର କ'ଣ, ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ, ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ, ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ରଣନୀତି ଦେବା ପାଇଁ ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିକୁ କ'ଣ କରିବାକୁ ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜ୍, ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିକୁ ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିକୁ କ'ଣ କରିବାକୁ ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ଆମେ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିର ରଣନୀତି, ଆପଣ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତିକୁ ଆମେ ଯାହା ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ରଣନୀତି, ରଣନୀତି ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଉଛି, ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |. ଆମର ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହୁଏ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦକୁ ବିଶ୍ trust ାସ କରେ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଭାବରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ତିଆରି କରୁଛି ଯାହା ଶସ୍ତା କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଖାତା |. ଲୋକମାନେ କିପରି ଅଧିକ ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦ ପାଇପାରିବେ? , ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ସେବାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ, ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ବାଡ଼ି ଦେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସହଜ ଉପାୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ତଥାପି, ଅଧିକ ଉଚ୍ଚମାନର ପସନ୍ଦ ପାଇବାକୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଆଇନ ପଦ୍ଧତି କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଏ |. ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ପ୍ରିମିୟମ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ସମ୍ପ୍ରଦାୟରୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପ୍ରିମିୟମକୁ ପସନ୍ଦ କରେ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚମାନର ସେବାଗୁଡିକ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ ପୃଷ୍ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି |. ତେଣୁ, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ, ବିଜ୍ଞାପନ, ବିଜ୍ଞାପନ, ବିଜ୍ଞାପନ, ଭିନ୍ନ ଅଭିଯାନ ସୃଷ୍ଟି କରି, ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯାନ ସୃଷ୍ଟି କରି ବାସ୍ତବିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ |. ଜିକ୍ ପରି, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରୋନାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପରି |. ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ନିୟମିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କ'ଣ? ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ ଏବଂ ନିୟମିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଯେକ anywhere ଣସି ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ନିୟମିତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟ ପାର୍ଥକ୍ୟ କ'ଣ? ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦ ହେଉଛି ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଅଟୋ-ଜେନେରେଟେଡ୍ ଏବଂ ତୁମର ଉଚ୍ଚମାନର ସେବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବାହାରି ଆସିଛନ୍ତି |. ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣରୁ, ଆମ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଶ or ରିଂକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ଆମ ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ଉପକରଣ ବ୍ୟବହାର କରେ ଯାହା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଟାର୍ଗେଟ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |. ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ; ତେଣୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଆନୁମାନିକ ବିତରଣ ସମୟ ଦେଇଥାଉ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ଆମ ସହିତ ଅର୍ଡର ରଖ |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ନିୟମିତ ପ୍ରିମିୟମ୍ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ନାହିଁ |. ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଅନିୟମିତ ପ୍ରିମିୟମ୍ ପସନ୍ଦ, ତେଣୁ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୁହେଁ ଯେ ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସେବାରେ ପ୍ରକୃତରେ ଆଗ୍ରହୀ |. ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଶସ୍ତା ଏବଂ ତୁମକୁ ବିତରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ନ ନେଇ ଆପେକ୍ଷିକ ଶସ୍ତା ନୁହଁନ୍ତି |. ଯଦି ତୁମର ବିଦ୍ୟମାନ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ କି କିଣାଯାଏ? ତୁମର ବିଦ୍ୟମାନ କିମ୍ବା ନୂତନ ପ୍ରକୃତ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ way ଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର ପୋଷ୍ଟ ଉଚ୍ଚମାନର ପସନ୍ଦ କିଣାଯାଏ |. ଏହା ସର୍ବଦା ତୁମ ଏବଂ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି |. ଯଦିଓ, ଯଦି ଆପଣ ନକଲି ପସନ୍ଦ କିଣିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଛାଡିପାରେ |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦ କ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଏ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ନକଲି ପସନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୂଚନା ଦେଇପାରେ |. ଏହି କାରଣରୁ ତୁମକୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ କ any ଣସି ସ୍ପାମ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ବିଚାରରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ବିଚାରରେ ରଖିବ ନାହିଁ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ସେବା ଯୋଗାଉ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛୁ ଯେ ଇଣ୍ଟରଗ୍ରାମ କିମ୍ବା ଆମ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ଆମ ସର୍ତ୍ତ ଏବଂ ନୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଥିବାବେଳେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ନାମ ପ୍ରକାଶ ନକରିବା ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |. ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରାଥମିକତା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମଧ୍ୟ |. ତେଣୁ, ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିଣି ପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ଯେତେ ଚାହିଁବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସୀମିତ କରିବା କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପ୍ରତିବନ୍ଧିତ ହେବା କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ହେଉଛି ଆମର ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାଥମିକତା |. ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବା ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବା! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅର୍ଡର ଦେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟା ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଆମର ଦଳ ଏବଂ ଆମର କ information ଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଗୋପନୀୟତା କିମ୍ବା ଏହାର ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, ଯେପରିକି ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ଇନସେର୍ଭ୍ୟୁର୍ କରିପାରେ |. ତୁମକୁ କେବଳ କରିବାକୁ ପଡିବ - ନିମ୍ନଲିଖିତ ବିବରଣୀଗୁଡିକ ପ୍ରଦାନ କର: ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ଲିଙ୍କ୍ ପ୍ରବେଶ କର |. ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଥିବା ଉଚ୍ଚ ଗୁଣର ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |. କାର୍ଟରେ ତୁମର ଅର୍ଡର ଯୋଡ |. ଦେୟ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମର ଅର୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କର |. ଆପଣଙ୍କ ସୁବିଧା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଆମେ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା ପେପାଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେୟ ଦେବାକୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛୁ |. ଯଦିଓ, ଅର୍ଡର ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କ our ଣସି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକ, ଆପଣ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଆମର ସମର୍ଥନ ଦଳ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ |. ଆମ ଦଳ ସମସ୍ତ ଜିଜ୍ଞାସା ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ଏବଂ ଜ୍ଞାନବାନ ଉପଲବ୍ଧ |. ଆମ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ବିତରଣରେ କ delay ଣସି ବିଳମ୍ବ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ତେଣୁ, ଏକ ଆଦେଶ ରଖିବାକୁ ଦିଅ କାରଣ ଆମେ ତୁମକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ |.