ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭିଡିଓଗୁଡିକର ଦୃଶ୍ୟ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ବାସ୍ତବ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 664.94


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ଉପସ୍ଥିତି ଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବାଦାମୀ ନକରନ୍ତି ତେବେ କିଛି ନୁହେଁ |. ଫେସବୁକ୍ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଗତ ହୁଏ, ବ୍ୟବସାୟ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟସ୍, ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ପ୍ରୋପ୍ଲିସ୍ - କ confial ଣସି ଯୋଗଦାନର ସେବାଗୁଡିକ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସମସ୍ତ ଉପସ୍ଥାପନା ନୁହେଁ ବରଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ସେବା ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରିବା ନାହିଁ |. ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ |. ଏହା ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଅଭିଯାନ କାମ ସହିତ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କମ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ କରେ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା କେବଳ ତୁମର ଭିଡିଓକୁ ଅନ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଦେଖାଇ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମଠାରୁ କ୍ରୟ କରୁଥିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ |. ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ଯୋଗାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ |. ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦେଖୁଥିବା ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ଅନୁସରଣ କରୁ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅନୁସରଣ କର, ଏବଂ ଜିଜ୍ଞାସା ବ rise ଼ାନ୍ତୁ |. ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ନେତୃତ୍ୱ ପାଇବେ, ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଧିକ ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ବ increases େ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଅନନ୍ୟ କରୁଥିବା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କିଣ କି? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ କ'ଣ ଅନନ୍ୟ କରେ? , ବଜାରର ଏକ ଦଳ ସହିତ-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି |. ଆମେ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ଜ orianic ବ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ ପେପାଲ୍ କିଣନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ମଧେକ୍ଷ ହେଉ |. ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳାଫଳ-ଆଧାରିତ ରଣନୀତି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ |. ଆମକୁ ଅନନ୍ୟ କରୁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ: ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ: ଆମେ, ବିଶେଷଜ୍ଞ ଭାବରେ ବୁ understand ନ୍ତୁ, ତାହା ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ଏହାର ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |. ତେଣୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦେଖନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଆମଠାରୁ ପାଇଥାଏ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ, ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦର୍ଶକ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସେବା କିଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ |. ତୁମର ଦର୍ଶକ ଦେଖନ୍ତି, ଅଧିକ ରୂପାନ୍ତର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଆଣିବାକୁ ଲିଡ୍ କରେ |. ସୁରକ୍ଷିତ ଦେୟ ସବୁକିଛି ସ୍ୱଚ୍ଛ ରଖେ |. ଦେୟ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ |. ଆମ ୱେବସାଇଟରେ ଆମ ସହିତ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖିବାବେଳେ ତୁମକୁ କେବଳ ତୁମର ଦେୟ ବିବରଣୀ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଆପଣ ପେପାଲ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେୟ ଦେଇପାରନ୍ତି |. ତତକ୍ଷଣାତ୍ ବିତରଣ ସହିତ ଦୃଶ୍ୟ ଆମର ଅର୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କିଛି ସେକେଣ୍ଡରୁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାଏ |. ଥରେ ତୁମେ ଫର୍ମ ପୂରଣ କଲାବେଳେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦାଖଲ କର, ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରିବା କ୍ଷଣି |. ଏହା ତୁରନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ହୁଏ |. ଦିଆଯାଇଥିବା ଆନୁମାନିକ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ବିତରଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ |. 24/7 ସମର୍ଥନ: ଆମେ ବୁ that ିପାରୁ ଯେ ଏହା ଏକ ଉଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଦଳ ସହିତ କିପରି ମୁକାବିଲା କରିପାରିବ |. ତେଣୁ, ଆମେ କେବଳ ତୁମକୁ ଜ୍ଞାନୀ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରୁନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଆମର ଦଳ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଉପଲବ୍ଧ |. ଆପଣ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି |. IG ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଲାଭ କରେ କି? ଏହା ହେଉଛି ଆମର ଅଧିକାଂଶ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଦ୍ sprned ାରା ପୁରାତନ ବୋଲି ଏହା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଭାବରେ ଭାବୁଥିବେ? ନୂତନ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଦିଗରେ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ପ୍ରଥମେ, ତୁମର ଦର୍ଶକମାନେ ତୁମର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟବସାୟ ବିକାଶର ପ୍ରମାଣ |. ଦ୍ୱିତୀୟ, ଆପଣଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆନ୍ ଗୁପ୍ତଚରତା ଆପଣଙ୍କ ଶ୍ରୋତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ, କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଅନୁପାତ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପାଇଁ କେତେ ଲୋକ ଆଗ୍ରହୀ |. ତୃତୀୟ ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ଆପଣ ଯେତେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ, ଅନୁସରଣକାରୀ, ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ପାଇଥାଏ |. ଏବଂ ତୁମେ ଯେତେ ଭିଡ଼ିବନିବ୍, ଅଧିକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ନେତୃତ୍ୱ, ରୂପାନ୍ତର, ଏବଂ ନୂତନ ଗ୍ରାହକମାନେ ତୁମେ ପାଇବ |. IG ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଲାଭ କରେ କି? ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଗୁଣାତ୍ମକ VIS ପାଆନ୍ତୁ! ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଗୁଣାତ୍ମକ VIS ପାଆନ୍ତୁ! ଗୁଣବତ୍ତା ଦେବା ବ୍ୟତୀତ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ |. ଏବଂ ଏହା ଏପରି କିଛି ଯାହା ଆମକୁ ବଜାରରେ ଏକାକୀ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରେ |. ଆମର କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଦୃଶ୍ୟକୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ରୋବୋଟିକ୍ ଅଟୋ-କୋଡେଡ୍ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପରେ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ |. କଦାପି ତାହା କରେ ନାହିଁ |. ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ କ୍ରମ କିମ୍ବା ଦର୍ଶନକାରୀ ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଅର୍ଡର ରଖନ୍ତି - ଆମେ ରଣନୀତିକୁ ସମାନ ଭାବରେ ରଖୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଜ organic ବଦ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା କାରଣରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାନି ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବ୍ୟାକ୍ କରେ କି? ଅବଶ୍ୟ, ନା! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆପଣଙ୍କର ଇନସାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ନିଷେଧାଦେଶ କରେ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଇନସାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବିଲୋପ କରେ ନାହିଁ |. ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି କାରଣ ସେଠାରେ ଅନେକ ବେଆଇନ କ act ଶଳ ଅଛି ଯାହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ, ଏବଂ ତତକ୍ଷଣଭାଗ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେମାନେ ହୁଏତ ନିଷେଧାଦେଶରେ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ |. ଏହା ହେଉଛି ଏପରି କିଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନେଉଛୁ |. ତୁମର ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ଆମର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା; ତେଣୁ, ଭୁଲ କିମ୍ବା ବେଆଇନ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ନେବାକୁ ଆମେ କେବେ ଭାବୁନାହୁଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |. ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା କାରଣରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାନି ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବ୍ୟାକ୍ କରେ କି? ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବ grow ିବା ପାଇଁ! ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବ grow ିବା ପାଇଁ! ଆପଣ ହୁଏତ ଭାବି ପାରନ୍ତି, ଯଦି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ, ଠିକ୍? କେବେ ନୁହେ! ଯଦି ଆପଣ ଆମଠାରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣନ୍ତି - ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି |. ଏହାକୁ ନିଷେଧ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି |. ଆମେ ଯେକ strategy ଶଳକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁନାହୁଁ ଯାହା ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ତୁମର ଉପସ୍ଥିତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |. ଆମେ ଆଣିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ ବାସ୍ତବ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କ୍ରୟ କର |. ଏହା ହେଉଛି ଏହାର କାରଣ ଯାହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଜ ify ନନ୍ଦିନଗତ ଭାବରେ ବ grow ାଇଥାଏ |. ଉଭୟ ସମାନ ସମୟରେ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ପରିମାଣ ପାଆନ୍ତୁ! ଆପଣଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସଂଖ୍ୟକ ଇନଷ୍ଟାଗାମ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କରିଥାଏ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକରୁ ଅଧିକ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡିକର ଯେକ any ଣସି ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା, ବଜେଟ୍ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିତରଣ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭ୍ୟୁ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ |. ଆମେ କେବଳ ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ବ increase ାଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉନାହୁଁ ବରଂ କେବଳ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁମାନେ କେବଳ ରହିବାକୁ ଗୁଣବତ୍ତା ସୃଷ୍ଟି କରି କିମ୍ବା କ୍ରୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ଏହା ହେଉଛି ଏହାର କାରଣ ଯାହା ବିଶ୍ଳେଷଣର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରେ |. ଉଭୟ ସମାନ ସମୟରେ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ପରିମାଣ ପାଆନ୍ତୁ! ତୁମର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଉଛି ଆମର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା! ତୁମର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଉଛି ଆମର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା! ଆମର ଚାକିରି କ୍ରମରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ଯାହା ବିତରଣ କରିଛନ୍ତି ତାହା ସହିତ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି |. ଏହା ହେଉଛି ଏହାର କାରଣ ଯାହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଭାବରେ |. ବଜାରରେ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆମେ ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଣୀ ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ରୂପାନ୍ତର କରିଛୁ; ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆମର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଏବଂ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟଟି ହେଉଛି କିଛି ଯାହା ଆମ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଆମ ସହିତ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ |. ଆମର ରଣନୀତି ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକ ig ଦର୍ଶନ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ମାଲିକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ |. ଆମ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଅଭିଜ୍ଞତା! ତୁମର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ଏବଂ ମୂଳ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆଣିବା ଏବଂ ଆଣିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ରୂପାନ୍ତର ହାର ସହିତ ତୁମର ରୂପାନ୍ତର ହାର |. Igtv ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପରି ଆମେ ଏକ ଜ organic ବିକ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁ |. ଏହା ଏପରି କିଛି ଯାହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ ଦୃଶ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ବ increase ାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପସନ୍ଦ କରେ, ତୁମର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଯାଅ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅନୁସରଣ କର, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଜିଜ୍ଞାସା ବିଷୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡିଦିଅ |. ଆପଣ ପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି, ଏବଂ ଏହା ଶେଷରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲିଡ୍ ଆଣିଥାଏ ଯାହା ପରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ |. ଆମ ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଅଭିଜ୍ଞତା! ତୁମର ଅନୁଗାମୀମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତୁମର ଦୃଶ୍ୟ କିଣାଯାଇଛି? ତୁମର ଅନୁଗାମୀମାନେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତୁମର ଦୃଶ୍ୟ କିଣାଯାଇଛି? ନା, ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ କ way ଣସି ଉପାୟ ନାହିଁ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିମ୍ବା କିଣିଛନ୍ତି |. ତୁମର ଅନୁଗାମୀ କିମ୍ବା ନୂତନ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କିମ୍ବା US କୁହନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁଗାମୀମାନେ କେବେବି ପାଇବେ ନାହିଁ |. ଆମର କ୍ଲାଏଣ୍ଟମାନଙ୍କର ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ମାପ ନିଶ୍ଚିତ କରେ; ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କେଉଁ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଣନ୍ତି ସର୍ବଦା ତୁମ ଏବଂ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥାଏ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଭ୍ୟୁ ବିତରଣକାରୀମାନେ ଆପଣ ନକଲି ଖାତା ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ରୁହନ୍ତୁ - ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁଗାମୀମାନେ କିଣାଯାଇଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବେ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାରେ ପ୍ରକୃତରେ ମୋର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ? ଅବଶ୍ୟ, ହଁ |. ତୁମର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବଂ, ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି, ଏହା ଉପରେ ଯୋଗଦାନର ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣ |. ତୁମର ଦର୍ଶକମାନେ ତୁମର ମନ୍ତବ୍ୟ, ପସନ୍ଦ, ଅଧିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣକାରୀ, ଏବଂ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିକାଶ ଏବଂ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରକାରର ଶ୍ରଦ୍ଧତା |. ସେମାନେ ଦେଖନ୍ତି, ସେମାନେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବିଷୟରେ ପାଇଥିବା ଉତ୍ତମ ଭାବନା |. ଅନ୍ୟ ପଟେ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ଉତ୍ସାହର କମ୍, ଆପଣ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ଉପରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟମାନତା |. ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ ରଖିବା ଜରୁରୀ, ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଏହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣ |. ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାରେ ପ୍ରକୃତରେ ମୋର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ? ଆମ ଦଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ନୀତିଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ବୁ understand ନ୍ତି! ଆମ ଦଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ନୀତିଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ବୁ understand ନ୍ତି! , ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭିଡିଓ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ IG ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାରେ ଜଣେ ଅଗ୍ରଗାମୀ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ସମସ୍ତ ସର୍ତ୍ତ ଏବଂ ନୀତିକୁ ବୁ .ାଏ |. ତେଣୁ, ଆମେ ହୁଏତ ଯେକ text ଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉନାହୁଁ ଯାହା ତୁମର ଖାତାକୁ କିମ୍ବା କ action ଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ ଯାହା କ any ଣସି ପ୍ରକାରେ ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |. ଆମର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କର ଦଳ ସମସ୍ତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ସର୍ତ୍ତ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତାବଳୀକୁ ବୁ understand ନ୍ତି ଏବଂ ପାଳନ କରନ୍ତି, ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପୃଷ୍ଠା ଉଭୟ କ any ଣସି ବିପଦରେ କେବେବି ପାଇବେ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଚାଲନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଚୟନ କରିବା ଏବଂ ଆପଣ ପୋଷ୍ଟ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କ୍ରୟ କରିବା |. ତୁମର ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦିଅ! ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ପରି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏହାର ନିଜସ୍ୱ ଆଲଗୋରିଦମ ଅଛି ଯାହା ମୂଳପୃଷ୍ଠା ଉପରେ ବ featured ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅଟେ |. ଆଲଗୋରିଦମ ବିଭିନ୍ନ କାରଣଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରେ, ଯେପରିକି ତୁମର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଦର୍ଶନ ସଂଖ୍ୟା, ଯେପରି ପସନ୍ଦ, ଅଧିକ ମନ୍ତବ୍ୟ, ଏବଂ ଅଧିକ |. ଅଧିକ ଯୋଗଦାନ ସହିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମୂଳପୃଷ୍ଠା ସହିତ ଦେଖାଯାଏ, ତେଣୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଏଠାରୁ ଭିଡିଓ ଦେଖିବେ ନାହିଁ |. ଯଦି ସେଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ କରେ, ସେମାନେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତୁ, ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ନିମ୍ନଲିଖିତକୁ ଦବାନ୍ତୁ |. ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରକୃତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସାମଗ୍ରିକ ଯୋଗମକ୍ଷତାକୁ ବ increasing ାଇଥାଏ |. ତୁମର ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦିଅ! ଆମର ଏକାଧିକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଏବଂ ସୁଲଭ ହାର! ଆମର ଏକାଧିକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଏବଂ ସୁଲଭ ହାର! ବଜାରରେ ଅନେକ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ, ବୁ understand, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟବସାୟ, ଏବଂ କମ୍ପାନୀର ସମାନ ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |. ଏହାକୁ ମନରେ ରଖିବା, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ କରିବାକୁ ଯେକ any ଣସି ସ୍ଥାନ ବାଛିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ କମ୍ ଦର୍ଶନ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ୟାକେଜ୍ ସହିତ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଏଥିପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲର ସ୍ଥିତି ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଉପକୃତ କରୁଥିବା ଯୋଜନା ଚୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଯଦିଓ, କ any ଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ସାକ୍ଷୀ ପରେ ଏହାକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିପାରନ୍ତି |. ଆପଣଙ୍କ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ କ limit ଣସି ସୀମା ନାହିଁ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ କିମ୍ବା ହ୍ରାସ ପାଇବ ନାହିଁ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକ "ପ୍ଲେ" ବଟନ୍ କୁ ଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏହାକୁ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଭାବରେ ଗଣନା କରେ ଯାହା ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ କ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଏ ନାହିଁ |. ତେଣୁ, ଆପଣ ହୁଏତ ମୂଖ୍ୟ ଆମେରିକାକୁ ଟ୍ରେସେ ଧରିବାରେ ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟ କିଣି ପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରନ୍ତି, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |. ଚାଲନ୍ତୁ ସହ ଯୋଗଦାନ କରିବା ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ବ grow ିବା! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଦର୍ଶନ କିଣିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ବାଛିବାବେଳେ ତୁମେ ମନଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିରାପଦ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିରାପଦ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନିରାପଦ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରେ |. ସେହି ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀମାନଙ୍କୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଯେ ମାର୍କେଟରେ ଥିବା ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଭ୍ୟୁ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଟ୍ରାକର ଆପ୍ କିମ୍ବା କିଛି ରୋବୋଟିକ୍ ପଦ୍ଧତି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଉପକୃତ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ତଥାପି, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ କ any ଣସି ନକଲି ରଣନୀତି ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯାହା ତୁମର ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି, ବ୍ୟବସାୟ, କିମ୍ବା ହିସାବକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |. ତେଣୁ, ଆମେ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜିମିକ୍ ମାର୍କେଟିଂ କ techni ଶଳ ଅନୁସରଣ କରୁ ଯାହା ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଏକ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଏକ ସରକାରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ଲିଡ୍ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତର କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |.