• ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ |

  • Red degrets (1)

କ୍ୱିନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ପିନ୍ସିକ ଆକୃତିର ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [20-100 + / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 192
Proters ଅନୁସରଣକାରୀ ଅନୁସରଣକାରୀ [Max: 10K] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 12 ଘଣ୍ଟା] [drop: 200 / day] ️ [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 20] 182.86
ସେଣ୍ଟମାନଙ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀ [ପ୍ରତିବନ୍ଧକ: 6 ମାସ] [matx: 2k] [ବନ୍ଦ ସମୟ: 0 - 1 ଘଣ୍ଟା] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 658.29


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


କ୍ୱିନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣନ୍ତୁ | ଆପଣ ଲିଡ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲଗୁଡିକ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ୱେବସାଇଟ୍ ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିପାରିବେ କାରଣ ଆପଣ ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି |. Pinicter ଏକ ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ ଭାବରେ ଅଧିକାଂଶ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ସାଇଟ୍ ଅପେକ୍ଷା ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନର ଅଧିକ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅନମକ୍ୱର ଉପାୟରେ ଦେଖିବେ, ଏହା ଫେସବୁକ୍ ପରି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସାଇଟିସ୍ ସହିତ ସମାନ, ଏହା ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସଦୃଶ, ଏହା ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ସହିତ ଦେଖାଯାଏ |. ଆମେ କହିପାରିବା. ଅଧିକାଂଶ ସାମାଜିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପରି, ଯଥେଷ୍ଟ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ବିନା, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କିମ୍ବା ଯୋଗଦାନ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |. PROUNS ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗାମୀ ବିନା ଏପରିକି ଏକ୍ସପୋଜର୍ ଦେଇପାରେ କାରଣ ଗୁଗୁଲ୍ ଇଞ୍ଜିନରେ ଦେଖନ୍ତୁ |. ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅତିରିକ୍ତ ସୁବିଧା ଦେବାର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସୁବିଧା ଦେବ ଯାହାର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଗାମୀ ନାହାଁନ୍ତି |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନୂତନ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଯୋଡନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନେ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କର PIN କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ, ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବାକୁ ଆଶା କରିବା ଉଚିତ୍ |. ଯଦି ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯଦି ତୁମର ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅନୁଗାମୀ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧାନ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ସମୟ ନେବ |. ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିପାରିବେ କିପରି ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ ଇଞ୍ଜିନଗୁଡିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସର୍ବଦା ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସର୍ବଦା ସର୍ବଦା ଯଥେଷ୍ଟ ଅନୁଗାମୀ ଥିବାରୁ ଏହା ଦେଖିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ |. ଯଦି ଆପଣ ଖେଳକୁ କିପରି ଖେଳିବେ ଜାଣନ୍ତି, ଆପଣ ତଥାପି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ବିନା କ୍ୱାଲି ଟ୍ରା ଟ୍ରାଫିକ୍ ଚଲାଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଅନେକ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଲାଭଜନକ କୀୱାର୍ଡ ଧାରଣା ସହିତ ଆସିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ତୁମର ସମୟ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା କ any ଣସି ସନ୍ଧାନ ଇଞ୍ଜିନରେ ସହଜରେ ର୍ୟାଙ୍କ କରିପାରିବ |. ତଥାପି ଆପଣ ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ଲଗ୍ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ବୁଲାଇବା ଅସମ୍ଭବ |. ସେଠାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କୀ ଶବ୍ଦ ଅଛି ଯାହା ଗୁଗୁଲ୍ ସନ୍ଧାନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ, ସେମାନେ ଫ୍ୟାକ୍ଟରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଫରଷ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |. ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏହା ମଧ୍ୟ ସମୟ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ, ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ଛୋଟ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟ ବଞ୍ଚାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୱଚିତ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପାଇବେ |. ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭିତରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିନେଣ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାର ଲାଭ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୱିନ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ କିପରି କିଣିବେ |. ଆପଣ କାହିଁକି କ୍ୱଚିତ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିଛନ୍ତି? ସାମାଜିକ ପ୍ରଭାବ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କାରଣ ମଧ୍ୟରୁ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କାରଣଗୁଡ଼ିକ, ଯଦିଓ ଆପଣ ହୁଏତ ବ increasing ୁଥିବା ଉତ୍ସବ କିମ୍ବା ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଅଧିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅଧିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ସାମାଜିକ ପ୍ରଭାବକୁ ବିଚାର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର କ social ଣସି ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ ଉପରେ ଏକ ବୃହତ ଅଛି, ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରଭାବକାରୀ ଭାବରେ ଦେଖାଯିବ |. ବୃହତ ଦର୍ଶକ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବୃହତ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଶିଳ୍ପ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ ଏବଂ ତୁମେ ଏକ ପ୍ରଭାବ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯିବ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଧାରଣାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ସହଜ ଅଟେ |. ଅଧିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଯେହେତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଆପଣ ତଥାପି ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ବିନା ବହୁତ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପାଇବେ |. ତୁମର ପେଜେଣ୍ଟରେ ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପଶ୍ଚିମ ଅନୁଗାମୀ ଏବଂ ଏହି ପ୍ରତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପାଇଁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ୍ ତୁରନ୍ତ ସଚେତନ ହେବ |. ଯଦି ଆପଣ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏବଂ ଅଗ୍ରଣୀ ବୃଦ୍ଧି, ତେବେ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ, ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ପୂରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |. ଅଧିକ ଜ୍ଞାନ ଯଦି ତୁମେ ତଥାପି ତୁମର ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ପଞ୍ଜିନରୁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପରିଚାଳନା କର, ତୁମେ ଅଧିକ ଯୋଗଦାନ ପାଇବ ନାହିଁ |. ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଶ୍ରକ୍ଷଣକାରୀ ଆବଶ୍ୟକତା କ'ଣ, ତୁମେ ଜାଣିପାରିବ, ତୁମେ ଜାଣିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ କ'ଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ତାପରେ ତୁମେ ଭଲ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଭଲ ପାଇବ ଏବଂ ଅଂଶୀଦାର କରିବ |. ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଛନ୍ତି, ଅଧିକ ବିସ୍ତାରିତ ହେବ |. ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ପିନେକ୍ସ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଯାହା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି ତାହା ହେଉଛି ଯାହା ସେମାନେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ |. ତୁମେ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ବାଣ୍ଟିବା କିମ୍ବା ରଖିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରୁ |. ମାର୍କେଟିଂରେ ସେଭ୍ କରନ୍ତୁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପଛରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଧାରଣା ହେଉଛି ଟ୍ରାଫିକ୍ ଏବଂ ଏକ୍ସପୋଜର ପାଇବା, ଆପଣ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡିକ PRIGE ସହିତ ହାସଲ କରିପାରିବେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଟ୍ରାଫିକ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଲିଡ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ, ଏହାର ଅର୍ଥ ଯେତେବେଳେ ମାର୍କେଟିଂ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରୁଛନ୍ତି |. ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ କିମ୍ବା ରେଷ୍ଟରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସିକରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |. ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ର ମ ics ଳିକତା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ |. କ୍ୱିକ୍ ରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଦିନକୁ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ |. ଉନ୍ନତ ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଯାନ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆଚରଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିବ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତୁମର ବୃହତ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛି |. ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଉପରେ ଆଧାର କରି, ଆପଣ ବଜାର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁ understand ିପାରିବେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଦ୍ଧିତ ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଯାନ ସହିତ ଆସିବାର କ୍ଷମତା ଦେଇଥାଏ |. ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମର ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଯାନ ଉପରେ ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ନକରି ତୁମର ଅଧିକ ଲିଡ୍ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତର ରହିବ |. ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ | ଯଦିଓ ଆମେ କହିଥଲେ ଯେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କିମ୍ବା ଫେସବୁକ୍ ପରି ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ତଥାପି ଏଥିରେ ସମୟ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. କ୍ୱାଲିଟିଙ୍ଗ୍ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରିବ, ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ |. ବ୍ୟାଣ୍ଡୱାଗନ୍ ପ୍ରଭାବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଲିନରେ ପୁଷ୍ଟିକର ନିମ୍ନଲିଖିତ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଅଗଲିଆରିକ୍ ଭାବରେ ତୁମକୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ଭାବରେ କାହାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବେ |. ସାମାନ୍ୟ କିମ୍ବା ଶୂନ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ତୁମର ପଦୋନ୍ନତି ମନ୍ଥର କରି ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯେତେ ଲୋକ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ତୁମର ବୃହତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଅଛନ୍ତି, ଯେତେ ଲୋକ ତୁମର ଖାତା ଅନୁସରଣ କରିବେ ଏବଂ ତାହା ହିଁ କୁଆପଥର କୁହାଯାଏ |. ଅନୁଗାମୀମାନେ ନକଲି କିମ୍ବା ସକ୍ରିୟ କି ନୁହେଁ ତାହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ, କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ହଜାରେ ଅଛି ଏବଂ କିଣିବା ଆବଶ୍ୟକତା ବିନା ଆପଣ କିପରି ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |. ଏହା ହେଉଛି ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ନୂତନ, ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟାଣ୍ଡୱାଗନ୍ ଇଫେକ୍ଟ କିମ୍ବା ଜିନିଷଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବେ |. ପିନ୍ସ ଖେଳିବା ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ କି? ଅନେକ ଲୋକ କ୍ୱଚିତ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବେ କାରଣ ସେମାନେ ବିଶ୍ believe ାସ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ବୃଦ୍ଧି ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ କଥା ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଲାଭ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଅନୁରୂପ. ଚାଲନ୍ତୁ ପ୍ଲଷ୍ଟାଲ୍ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବାବେଳେ ଆପଣ କେଉଁ ନିୟମ ବିଷୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବା; Pelpent ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ୍; ଅନେକ ସେବା ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ PINPER ପେଜେଣ୍ଟରେ ଅନୁଗାମୀ ଯୋଡିବେ ଯାହା ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ |. ଯେକେହି ଏପରି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଏହା ଏକ ପୃଷ୍ଠା ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯାଏ |. ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ରହିବା ଉଚିତ; ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁକୂଳ ଖାତା ଫ୍ଲାଗ୍ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଯୋଡି ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଅପସାରଣ ନକରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ |. ଥରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଯୋଡନ୍ତୁ ନାହିଁ; ଏହା ହେଉଛି ଯେ କ୍ୱଚିତ୍ ଅଫିସିଆଲ୍ କିଣିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ 1000 ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଏକ ଉଦାହରଣ ଭାବରେ ଅର୍ଡର କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଯୋଡିଛନ୍ତି, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ହରାଇ ପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର କ୍ୱିନ୍ ଆକ୍ଟକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ନିଲମ୍ବନ କିମ୍ବା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସମାପ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |. ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ଯୋଡିବା ହେଉଛି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତତାର ସଙ୍କେତ, ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ |. ଅନୁସରଣକାରୀ ସେବା ଅର୍ଡର କରିବାବେଳେ, ସେମାନଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୋଗ କରାଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯୋଡିବା ଉଚିତ |. ଶ୍ଣ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ; ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜ୍ୟୋତିଷ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍କାମ ସେଠାରେ ଅଛି |. ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଏପରି ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ଯେ ସେମାନେ ଯେତେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଯୋଗ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କେବଳ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦେଖାଇବେ କିନ୍ତୁ ଥରେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବେ |. ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ଫେରସ୍ତ କିମ୍ବା ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବଦଳାଇବ ନାହିଁ, ଏହାର ଅର୍ଥ ସେମାନେ ଅନେକ Pind Condent sciam ସ୍କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କ reque ଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇବେ ନାହିଁ |. ଆପଣ ଏହିପରି ସେବା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |. ଲଗଇନ୍ ବିବରଣୀ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ; ଏହି ଗୋଷ୍ଠୀଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସ୍କିମ୍, ରେଷ୍ଟ-ଟାଇମ୍ସପ୍ଲେ କିଣିବା ସମୟରେ ଲଗଇନ୍ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିବାର କ is ଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |. କିଛି ସେବା ଯାହା ଲୋଗିନ୍ସକୁ କିଛି ସୂଚନାକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ସ୍କାମ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଭୟଭୀତ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଆକସେସ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯାହା ଦ୍ it ାରା ଆପଣ ଏହା ପାଇଁ ଦାୟୀ ଅଟନ୍ତି |. ଆପ୍ସ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ରେଷ୍ଟରରେ ଲଗିଂକୁ ଲଗ୍ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ସେଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲଗ୍ ଇନ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରେ, ଅନେକ ଲୋକ ଏହିପରି ଅଭ୍ୟାସର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ |. ପରୀକ୍ଷା ଭାବରେ ଛୋଟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ; ଯେକ any ଣସି ସେବାର ଗୁଣକୁ ତୁମର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଯୋଡିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତୁମେ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଭାବରେ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅର୍ଡର କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ତୁମେ ତୁମର ସେଣ୍ଟ ଡିଟାଇଟୋକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ନାହିଁ |. ଏକ ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅର୍ଡର କରିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଡ୍ରପ୍ ନକରି ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଥିବା ଏକ ଅଧିକ ଅର୍ଡର ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କର PRID ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ମିଳିବ ନାହିଁ |. ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କ୍ୱାଲିଟି ଅଫିସିଆଲ୍ କିଣିବା ଉଚିତ୍? Red Hat କୁ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାଛିଥିବା ଅତିଥି ସେବା ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର କ୍ୱିନ୍ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବ ost ାଇବେ |. ବଜାରରେ 100 ଗୁଡିକ ବଜାର ସହିତ, ଆପଣ ଏକ PITPEAL ସେବା ବାଛିବାବେଳେ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରିବେ |. ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଅନେକ ଯେଭିନ ଅତିଥି ଯୋଗାଣକାରୀମାନେ ଜଙ୍କ, ଆପଣ ଯାହା ଅର୍ଡର କରିଛନ୍ତି ତାହା ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ନିମ୍ନ ମାନର ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଶେଷ ହୋଇପାରନ୍ତି |. ଆମ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁପାରିଶ ହେଉଛି, ଯାହା କଷ୍ଟଷ୍ଟର ଶୀର୍ଷ ପ୍ରଦାନକାରୀ |. ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ସେବା ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ |. ଟ୍ୱିଟର, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମ୍ୟାକ୍ସଫର୍ମଗୁଡିକରେ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଏକ୍ସଫୋର୍ସ ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ବିଶେଷଜ୍ଞ |. ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବହୁତ ସରଳ ଏବଂ ଏହା ଏକ ସୁଲଭ ସେବା ଯେକ wild ଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ହାରରେ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |. ଚାଲନ୍ତୁ କିଛି କାରଣରୁ ଆମେ ବିଶ୍ believe ାସ କରିଥାଉ ଯେ ଏହା ବିଶ୍ believe ାସ କରେ ଯେ ଏହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ସେବା |. ସେବାଗୁଡିକ ଦ୍ରୁତ ଅଟେ | ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦ୍ରୁତ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଚ୍ଛାଦିତ |. ଥରେ ତୁମେ ଏକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅର୍ଡର କଲ, ତୁମେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ଭୟଭୀତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଆମେ ଦେଖିବ |. ହିସାବଗୁଡିକ ଏକ ଉପାୟରେ ଯୋଡିଯିବ ଯାହା ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଫ୍ଲାଗରେ ଯୋଗ କରାଯିବ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଡର ଡ୍ରପ୍ ରେ ଯୋଗ କରାଯିବ ଯାହା କ any ଣସି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅନୁସରଣକାରୀ ପଦ୍ଧତି |. ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମୟରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ, ସେମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯୋଡିବେ |. ସେମାନେ ଡ୍ରପ୍ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ଏହା ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଷ୍ଟମ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଅର୍ଡର କରିବା ସମୟରେ ଖୋଜିବା ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |. ଡ୍ରପ୍ ସୁରକ୍ଷା ସହିତ, ସେମାନେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଥିବା ଆଲଗୋରିଦମ ମନିଟରିଂ ସହିତ କ problem ଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ |. ନିରାପଦ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ | ବହୁ ଚେତାବନୀ ସହିତ ଆପଣ inline ରେ ପ read ୁଥିବା ଅନେକ ଚେତାବନୀ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ଯେ inverstallations ଅନୁସରଣକାରୀ ଅନୁସରଣକାରୀ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନିଲମ୍ବନ କିମ୍ବା ସମାପ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ରେଷ୍ଟ ଅନୁବାଦ ସହିତ ଯେକ any ଣସି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ରହିବି |. ତୁମର ରେଷ୍ଟ ଇନଷ୍ଟରରେ ଲଗଇନ୍ କରିବାକୁ କିମ୍ବା କ୍ୱିଟେଡ୍ ଅଫିସ୍ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଯୋଡା ଯାଇଥିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ଲଗଇନ୍ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ପଡିବ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଯୋଡା ଯାଇଥିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ଲଗଇନ୍ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ |. ଆପଣ କେବଳ ପୃଷ୍ଠା URL ଟାଇପ୍ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଯୋଡାଯିବା ଉଚିତ ଏବଂ ତୁମର ଅର୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ପରେ ସବୁକିଛି ପରିଚାଳନା କରିବ |. 100% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି | ସେମାନେ ଏକ 100% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ଯେ ତୁମର କ୍ୱିନ୍ ସ୍ପର୍କସ୍ ଜୀବନ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ରାଶ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କିଣିବାରେ ତୁମର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ ଯାହା ବାସ୍ତବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ |. ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଏହି ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହିତ ଆସେ, ତୁମର ଟଙ୍କା ପୂରଣ କିମ୍ବା ତୁମର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଯଦିଓ ଡ୍ରପ୍ ସୁରକ୍ଷା ଅଛି, ଯଦି ଏହା କେବେ ଘଟେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୱିନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଡ୍ରପ୍ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବେ କିମ୍ବା ଫେରସ୍ତ କରିବେ |. ଭଲ ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ | ଆପଣ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା କିମ୍ବା କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଥିବା ହେବା ଉଚିତ କି, ସେମାନଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ଜବାବ ଦେବ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବ |. ସମସ୍ତ ସନ୍ଦେଶକୁ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଉତ୍ତର ଦିଅ ଏବଂ କ any ଣସି ଅସୁବିଧା ବିନା |.