• ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସ୍ୱାମୀ

ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସ୍ୱାମୀ

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ବାସ୍ତବ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 748.06


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପୃଷ୍ଠା କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀ ପୃଷ୍ଠାର ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପୃଷ୍ଠା କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀ ପେଜ୍ ପାଇଁ ଆପଣ ବଜାରରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ବଜାରରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ବଜାରରେ ଅଛନ୍ତି, ଆପଣ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି |. ବାସ୍ତବରେ, ଗବେଷଣା ବିଷୟରେ ଯେତେ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ବ enhance ାଇବା ପାଇଁ ଅତି କ୍ୟୁବ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କ୍ରୟ କରନ୍ତୁ |. ତଥାପି, ସମସ୍ତେ କିଛି କରୁଛନ୍ତି ଯାହା କିଛି କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଅବଶ୍ୟ ଏହାକୁ ଠିକ୍ କରେ ନାହିଁ |. ଏହା ସହିତ, ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବିକ୍ରେତାଙ୍କଠାରୁ ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ ପ୍ରାମାଣିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ଛାଣିତ ଉତ୍ସରୁ ଶସ୍ତା ବଟ୍-ଜେନେରେଡ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଉଠାଇବା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିରାଟ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |. ଯଦି ଆପଣ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସ୍ୱାକ୍ଷର ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ, ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଦେୟ ମୂଲ୍ୟ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ |. ପୁରା ଜିନିଷଟି ଟିକିଏ ଅଧିକ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କିପରି କାମ କରେ ତାହା ଦେଖିବା |. କିଏ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି? ବୁ understand ିବାବେଳେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ରେ କିଣିପାରିବେ, ତୁମେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିସୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଚାର କରିବାବେଳେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, 590 ନିୟୁତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଯେକ any ଣସି ସାମାଜିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବାଜିଛନ୍ତି |. ଏହା ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସହିତ ଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେଉଛି, ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଆଉଟ୍ କରନ୍ତି - ସଫଳତା |. ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟିକ ମାଲିକ, ଜଣେ ଚାକିରୀ ଏବଂ ଏକ ସ୍ independent ାଧୀନ ବୃତ୍ତିଗତ, ଲିଙ୍କଡଇଲ ଉପରେ ପାଇବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣିବା |. ଏହି ପ୍ରକାର ସଂଖ୍ୟା ସହିତ ଭିଡ଼ ବାହାରେ ଛିଡା ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବେ ସେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସମ୍ଭବ ହୋଇଯାଏ |. ଯେପରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ ସହିତ ମାମଲା, ଲିଙ୍କଡଇନରେ ସଫଳତାର ଚାବି କେବଳ ସଂଖ୍ୟାରେ ଅଛି |. ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ପେଜ୍ ଗ୍ରେସନ୍ କିଣନ୍ତୁ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସ୍ୱାଦ ପାଇଁ କାହିଁକି ଦେବେ? ଏକ ସରଳ ଅର୍ଥ ସହିତ ପୁରା ଜିନିଷକୁ ଦେଖିବା - କଳ୍ପନା କର ଯେ ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ସମ୍ଭାବ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ କିମ୍ବା ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି |. ଆପଣ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସହିତ ଦୁଇଟି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ - ଉଭୟ ସଠିକ୍ ବାକ୍ସକୁ ଟିକ୍ କରନ୍ତୁ |. ଏକମାତ୍ର ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ଏହି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି 70000 ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଆମାସରେ ପକାଇଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟଟି କେବଳ କିଛି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କର ଅଛି |. ଚାଲ କୁହିବା ଯେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚୁର ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସଂଯୋଗ, ଏଣ୍ଡୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଇତ୍ୟାଦି |. ତୁରନ୍ତ, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟି ପସନ୍ଦର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବରେ ଛିଡା ହୋଇଛି? ଏହିପରି ସ୍ନାପ୍ ବିଚାର କରିବା ମଧ୍ୟ ନୂଆ କିମ୍ବା ଅସାଧାରଣ ନୁହେଁ |. ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକଟି କ'ଣ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ ସଜିକ୍ଷା କରେ |. ଲୋକପ୍ରିୟତା ହେଉଛି ମୁଖ୍ୟ ୟାର୍ଡଷ୍ଟିକ୍ ଯାହା ଦ୍ we ାରା ଆମେ ଏହି ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ମାପିବା |. ତେଣୁ, ସଂଖ୍ୟାଗୁଡିକ ଏବଂ ପ୍ରାୟତ the ସମସ୍ତ ପାର୍ଥକ୍ୟ କରେ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତା ଏବଂ ପ୍ରାଧିକରଣ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଚୁପଚାପ୍ କ୍ଷୟର ଆଶା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି |. ସନ୍ଧାନ କମ୍ପାନୀକୁ କିଣିବା ଅନୁସରଣକାରୀ - ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିବା ଦ୍ or ାରା ଡିବେଟ୍ ସର୍ବଦା ଜାଟସୀମାନଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିପାରେ |. କେତେକ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଭାବରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି |. ଯେହେତୁ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ଫ୍ୟାଶନ୍ ୱେ ରୋଜଗାର କରିନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଦେଖାଯିବା ନାହିଁ |. ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସ୍ନାପ୍ ବିଚାର କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉପରେ |. କେବଳ କାରଣ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଜାର ହଜାର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କର |. ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିରେ ବହୁତ କମ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଅନ୍ୟଟି ଅପେକ୍ଷା ଗୋଟିଏ 'ଭଲ' |. ତଥାପି, ଏହା ହେଉଛି ଅଧିକାଂଶ ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ବ୍ୟାଖ୍ୟା |. ସତ୍ୟ ହେଉଛି, ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରତିଭା, ଜ୍ଞାନ, କ skills ଶଳ, ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ବିକାଶ କରିପାରିବ ନାହିଁ |. ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ସ୍ୱର ଶୁଣିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନିଆଯିବ |. ଏହାର ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଜୋରଆରେ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |.