ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଖାତା ଅନୁସରଣକାରୀ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ମଜା ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ ବାସ୍ତବ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 748.06
ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [5,000-10,000 / DAY] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 137.14
ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [200-500 / DAY] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 192
ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-4 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [200-4,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 50.74
ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [1,000-100,000 / ଦିନ] [Min: 500] 68.57
ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-6 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500-5,000 / ଦିନ] [Min: 1000] 65.83
ଫେସବୁକ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ସଦସ୍ୟମାନେ USA - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [100-500 / ଦିନ] [Min: 50] 822.86
ଫେସବୁକ୍ - ଗୋଷ୍ଠୀ ସଦସ୍ୟମାନେ ବାସ୍ତବ | [Min: 500] 40.15


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିଜ୍ଞାପନ କରିବାକୁ ମିନିଟର୍ସ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିଜ୍ଞାପନ କରିବା ପାଇଁ |. ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି |. Fb ଅନୁଗାମୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ନିଜ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକୁ ନିୟମିତ ଭାବରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |.ଫେସବୁକ ମାର୍କେଟିଂ କେବଳ ଓନ ଓନ କରିବା ବିଷୟରେ ନୁହେଁ; ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଅଟେ |. ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଲାଇକ୍ ସବୁ କିଛି ନୁହେଁ ଏକ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ବିଷୟରେ |.ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଏବଂ ସଚେତନତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |. ବ୍ୟବସାୟଗୁଡିକ ଏକ ଅଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ନୂତନ କ its ଶଳ ଏବଂ ରଣନୀତି ଗ୍ରହଣ କରେ |. ଏଥିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ fb ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ କିଣିବାର କ୍ଷମତା |. ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୁମର ଉପସ୍ଥିତି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଏହା କିପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |. ଏହା ତୁମର କୋର ଜନସଂଖ୍ୟା, ନେଟୱାର୍କ, ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ ବିକାଶ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରେ |. ଏହିପରି, ତୁମକୁ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ସହିତ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ସ୍ଥାୟୀ ଅଟେ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ଅନୁରୋଧ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆମେ ନେଉଛୁ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଆଇନଗତ |. ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟଗୁଡିକ କିଣିବା ଆମର ଅନୁଗାମୀମାନେ ଉତ୍ତମ ଯୋଗଦାନ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି |. କ business ଣସି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଫେସବୁକ୍ ମାର୍କେଟିଂ କାହିଁକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ କାରଣ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଭବିଷ୍ୟତ ଅଟେ |. ଫେସବୁକ୍ ପଦୋନ୍ନତି ଗୁରୁତର କାରଣ ଆମେ ଆମର ବଜାର କିମ୍ବା ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ସାମାଜିକ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଏହି ଉପାୟରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିବେ |. ବାସ୍ତବ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ କ'ଣ ଠାରୁ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକାକୀ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତି? କେଉଁଠାରୁ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକାକୀ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ଏକୁଟିଆ ତିଆରି କରେ? ଆମର ଶମ୍ ରଣନୀତି ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଆମ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରୁ ପୃଥକ କରେ |.ଆକ୍ସେସ୍ ଡିଲିଟ୍ କିମ୍ବା ନିଷେଧାଦେଶକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ଫିକ୍ସ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଶୀଘ୍ର ଜ organic ବିକ ରଣନୀତି ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. ଆମେ ପ୍ରଦାନ କରୁ: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅର୍ଡର ସହିତ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ବିତରଣ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଆନୁମାନିକ ଅର୍ଡର ବିତରଣ ସମୟ ଦେଇଥାଉ |. ଯେତେବେଳେ ଆମେ ତୁମର ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରୁ, ଆମର ସିଷ୍ଟମ୍ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଶିକାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ |. ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ଫ୍ରେମ୍ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଉତ୍ପାଦ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଆମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରୟାସ କରୁ |. ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କିଂ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀର ଜଣେ ନେତା ହୋଇ ବିପଦମୁକ୍ତ ସେବା, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସେବାର ସତ୍ୟତା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦିଅନ୍ତି |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫେସବୁକ୍ ଆଫ୍ଟର୍ ଆମେ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍, ଏକ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସହିତ |. ତେଣୁ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ! ଅଣ-ଡ୍ରପ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କୁ 100% ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଆପଣ ଫେସବୁକ୍ କମେଣ୍ଟ ରିଫଣ୍ଡ ପଲିସି ମଧ୍ୟ କିଣିପାରିବେ ଆମେ ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ସ୍ୱଚ୍ଛ ରଖିପାରିବା |. ସେହିଭଳି, ଆମର ଅର୍ଡର ପ୍ରଣାଳୀ ଏବଂ ଫେରସ୍ତ ନୀତି |. ଯଦି ଆମର ଶେଷରେ ବିଳମ୍ବ ହୁଏ, ତିନିଟି କାର୍ଯ୍ୟଦିବସ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଫେରସ୍ତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ନିଶ୍ଚିତ କରେ |. କ questions ଣସି ପ୍ରଶ୍ନ / ଚିନ୍ତା ସହିତ ଦୟାକରି ଆମର ସମର୍ଥନ କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚନ୍ତୁ; ଆମେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଖୁସି ହେବୁ |. 24/7. ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ତୁମର ଦଳ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା କ any ଣସି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଉପଲବ୍ଧ |. ଆପଣ US 24/7 ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ! ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଫେସବୁକ୍ କୁ ନେଇଥାଏ! ଯେପରି ବହୁଳ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା, ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କିଂ ଶେଷ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବ grown ିଛି |. ଯେତେବେଳେ ଫେସବୁକ ଏକ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବଜାର କିମ୍ବା ଡିଜିଟାଇଜ୍ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ଏହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଫେସବୁକ୍ ଅଫିସ୍ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଲୋକର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଏବଂ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଅଧିକ ଜ organic ବିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପାଇବାକୁ, ତୁମେ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ବିଜ୍ଞାପନ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିବାକୁ, ଏବଂ ଶେଷରେ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ରୂପାନ୍ତରକୁ ଉନ୍ନତ କର |. ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟ ସମାନ ଏକ ବୃହତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପଦ୍ଧତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |. ଏବଂ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଲା ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ର ଅନୁସରଣକାରୀ, ତୁମର ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବ grow ାଇଥାଏ |. ଅଧିକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସେବାରେ ଅଧିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି |. ତେଣୁ, ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର FB ପୃଷ୍ଠା କିମ୍ବା ପ୍ରୋଫାଇଲର ଦୃଶ୍ୟତାକୁ ବ to ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆମର ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ଉପରୋକ୍ତ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ |. ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଫେସବୁକ୍ କୁ ନେଇଥାଏ! ଆସନ୍ତୁ ଆମଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଫେସବୁକ୍ କିଣିବା! ଆସନ୍ତୁ ଆମଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଫେସବୁକ୍ କିଣିବା! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଲିଙ୍କଡଇନ୍ ସହିତ, ଏବଂ ଟ୍ୱିଟର, ଫେସବୁକରେ ଆଣ୍ଟି-ସ୍ପାମ୍ ନିୟମ ଅଛି |. ଟ୍ରାକର୍ ପ୍ରୟୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ FB ଅନୁସରଣକାରୀ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବେଆଇନ ଉପାୟରେ ଫେସବୁକ୍ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଏବଂ ସ୍ପାମ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହୋଇପାରେ |. ଫେସବୁକ୍ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟଗୁଡିକୁ କିମ୍ବା. ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଏପରି କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର FB ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ଫେସବୁକ୍ ମାର୍କେଟିଂ ବ୍ୟବହାର କରେ |. ଅନୁଗାମୀମାନେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଫେସବୁକ୍ ସେବା ସହିତ ମଧ୍ୟ ନିୟୋଜିତ |. ମୋର ପୃଷ୍ଠା ପ୍ରକୃତରେ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଦରକାର କି? ଫେସବୁକରେ ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ତଥା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ତଥାକଥିତ ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ନେଟୱାର୍କରେ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଜଣାଶୁଣା ତଥା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ନେଟୱାର୍କ |. ଏହା ନୂତନ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକର ପରିଚୟ ଜାରି ରଖେ ଯାହା ଏହାର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ, ଯେଉଁଥିରୁ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ଆଧାରିତ ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାନ୍ତି, ତେବେ ପାରସ୍ପରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବ enhance ିବାରେ ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅଗ୍ରଣୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ କିଣିବାକୁ ପଡିପାରେ |. ଶସ୍ତା ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ପସନ୍ଦ ଆପଣଙ୍କ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମାଧ୍ୟାକର୍ଷଣକୁ ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତୁ |. ତୁମର ୱେବ୍ ଉପସ୍ଥିତି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କର ପରିସର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ |. ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପୃଷ୍ ସହିତ ଅଧିକ FB ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀ, ଯେତେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପୃଷ୍ଠାରେ ଅଛି, ଏହା ହେଉଛି ମୋର ପୃଷ୍ଠା ପ୍ରକୃତରେ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କର ଦରକାର? ଆସନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରି ଏକ ଜ organic ବିକ ବ୍ରୁଷ୍ଟ ଦେବା! ଆସନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ଏବଂ ପସନ୍ଦ କରି ଏକ ଜ organic ବିକ ବ୍ରୁଷ୍ଟ ଦେବା! ଫେସବୁକ୍ ହେଉଛି ସର୍ବାଧିକ ସ୍ଥାପିତ ଏବଂ ଜଣାଶୁଣା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସାଇଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ |. ଏହାର ଏକ ବିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଫେସବୁକ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି |. ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କିଂ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ଭାବରେ, ଆପଣ FB ପୃଷ୍ଠା, ଯେପରି, ମନ୍ତବ୍ୟ, ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫେସବୁକ୍ ସର୍ଭିସକୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟକୁ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବେ |. ଆଜିକାଲି, ଅଧିକାଂଶ ବ୍ୟବସାୟ ସେମାନଙ୍କର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଯୋଗଦାନକୁ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଫେସବୁକରେ ନିର୍ଭର କରେ |. ଫେସବୁକରେ ଏହିପରି ଏକ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ |. ଏହା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ବ ost ାଇଲା କିମ୍ବା ଷ୍ଟିଫଲ୍ କରିବାର କ୍ଷମତା ଧାରଣ କରେ |. ତଥାପି, ଫଳାଫଳ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଏବଂ ଆପଣ ବାଛିଥିବା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ଯୋଜନା ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ |. ଶସ୍ତା ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବାକୁ ବାଛିଥିବା ରଣନୀତା ଖେଳିବାକୁ ଆସନ୍ତି! ପ୍ରକୃତ fb ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଭିଜିବିଲିଟି ଉପରେ ଦୂରସ୍ଥାପନ ପ୍ରଭାବ କିଣୁଛନ୍ତି |. ତୁମର FB ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକର ପାରସ୍ପରିକ ସ୍ତରୀୟ ସ୍ତରକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ଅଧିକ ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |. ବିପରୀତରେ ଯୋଗଦାନ, ଅବନତିର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ହ୍ରାସ କରେ |. ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ନିରାପଦ କି? ହଁ, ଫେସବୁକରେ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବା ସୁରକ୍ଷିତ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଏକ ଧର |. ଅନେକ ବେଆଇନ କ ics ଶଳଗୁଡ଼ିକ ନକଲି ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଫେସବୁକ୍ ପେଜକୁ ଶୀଘ୍ର ବ care ାଇବାକୁ ବିଦ୍ୟମାନ |. ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯଦିଓ, ଏହି ପ୍ରକାରର କ ques ଶଳଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଖାତାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |. ସେମାନେ ଫେସବୁକ୍ ସ୍ପାମ୍ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରନ୍ତି |. ଭୁଲ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ହେତୁ ଏହି fb ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖାତାକୁ ନିଷେଧ କିମ୍ବା ବିଲୋପ କରିପାରେ |. Fb ଅନୁସରଣକାରୀ ହେଉଛି ବିପଦମୁକ୍ତ କି?. ଯେହେତୁ ଆମେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବିତରଣ ପାଇଁ ଜ organic ବିକ ମାର୍କେଟିଂ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରୁ |. ଆପଣଙ୍କର e - ମେଲ୍ ଠିକଣା ଏବଂ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ ଆମେ ଆବଶ୍ୟକ |. ଏହି ସୂଚନା ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷକୁ କେବେବି ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ |. ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ, ଏକ ଆଦେଶ ନିଶ୍ଚିତତା ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣତା ସହିତ ରଖାଯାଇପାରିବ |. ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ନିରାପଦ କି? ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାଠାରୁ ଅଧିକ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛୁ! ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାଠାରୁ ଅଧିକ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛୁ! , ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସେବାଗୁଡିକ ବିତରଣ କରିବାରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ପିଅନର୍ ଭାବରେ, ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ କେବଳ କିଛି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରେ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫେସବୁକ୍ ପେଜକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ମାର୍କେଟିଂ ପଦ୍ଧତି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା |. ଆମେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ବୁ understand ିପାରୁ ଯେ ଫୋନି ପସନ୍ଦ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଥାଇପାରେ |. ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ମିଥ୍ୟା ପସନ୍ଦ ଏକ ମାସ ପରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |. ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି, ତୁମର ବ୍ୟବସାୟର ଭିଜିବିଲିଟି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛି |. ଏକ ବାସ୍ତବବାଦୀ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ସମ୍ଭବତ where ସବୁଠାରୁ ବାସ୍ତବବାଦୀ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଶ୍ରୋତା ଆଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ମିଳିତ ପ୍ରୟାସ କରିବା |. ଏହି ପ୍ରକୃତ ଲୋକମାନେ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସେବାଗୁଡିକୁ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ପଚାରନ୍ତି |. ଆପଣ ଆମଠାରୁ ଅଧିକ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ, ଅଧିକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଣନ୍ତି |. କ୍ରମ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ତୁମର ନେଟୱାର୍କକୁ ବ growing ିବାରେ ଉପଭୋଗ କର! ପ୍ରକୃତ ଫେସବୁକ୍ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ କେବେବି ସହଜ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି |. କ any ଣସି ଗୋପନୀୟ ସୂଚନା ଅନୁରୋଧ କରେ ନାହିଁ |. ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ଲଗଇନ୍ ବିବରଣୀ, ଦେୟର ମାଧ୍ୟମ, ଏବଂ ଅନ୍ୟ କ occount ଣସି ଖାତା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |. ଯେହେତୁ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ଖାତାକୁ ପ୍ରବେଶ କିମ୍ବା ରୂପାନ୍ତର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ |. ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଯେ ସବୁକିଛି ସ୍ୱଚ୍ଛ, ଆମେ କେବଳ ତୁମର ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିବା, ଯେପରି ଆପଣ ଅର୍ଡର ଏକଜେକ୍ୟୁଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |. ପେପାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେୟ ଦିଅ |. କ୍ରମ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ତୁମର ନେଟୱାର୍କକୁ ବ growing ିବାରେ ଉପଭୋଗ କର! ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ କ way ଣସି ଉପାୟ ଅଛି ଯେ ତୁମର ଅନୁଗାମୀ କିଣିଛନ୍ତି? ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ କ way ଣସି ଉପାୟ ଅଛି ଯେ ତୁମର ଅନୁଗାମୀ କିଣିଛନ୍ତି? ତୁମର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଜନସଂଖ୍ୟା କେବେ ଜାଣିବ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର କର୍ପୋରେଟ୍ ଫେସବୁକ୍ ପୃଷ୍ଠା ଅନୁସରଣକାରୀ ଯଦି ଆପଣ କିମ୍ବା ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ କହିବୁ |. ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ବ legitimate ଧ ଅନୁଗାମୀ କିଣିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ତୁମର ନୂତନ ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡିକ କିଣିଛି କି ନାହିଁ ତୁମର ବିଦ୍ୟମାନ ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦର୍ଶକମାନେ କହିପାରିବେ ନାହିଁ |. ଆମର ସେବାଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୋପନୀୟ ହେବା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଆମେ ଯତ୍ନ ନେଉଛୁ |. ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଭାବରେ, ଆମ କମ୍ପାନୀର ମାନଦଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ନକରିବା |. ଆମର ପ୍ରାଥମିକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କି?. ଏହା ଅନୁସରଣକାରୀମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ୟା କିମ୍ବା ଗୋପନୀୟତା ଚୁକ୍ତିରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସେବା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ |. ଫେସବୁକ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ କାହିଁକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? Fb ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର FB ପ୍ରୋଫାଇଲର ଦୃଶ୍ୟତାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତ କରନ୍ତି |. ମନେରଖନ୍ତୁ ତୁମର fb ଅନୁଗାମୀମାନେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ନେଟୱାର୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ ଏବଂ ସେବାଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ, ସାର୍ବଜନୀନ ଫେସବୁକ୍ ଭିଡିଓ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଏ |. ତଥାପି, କର୍ପୋରେଡ଼ାରୁ ଯେପରିକି ନେଟୱର୍କକୁ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ବ୍ୟବହାର କରେ, ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି |. ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫେସବୁକ୍ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ |. ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର FB ପୃଷ୍ଠାରେ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ FB ପୃଷ୍ଠାକୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ |. ଫେସବୁକ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ଦ daily ନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ |. ଫେସବୁକ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ କାହିଁକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମର ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାଥମିକତା! ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମର ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାଥମିକତା! ଆମ ପାଖରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ସେବା ପାଇଁ ଆମ ନିକଟକୁ ଆସନ୍ତି |. ଆମର ଏକ ଦଳ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁ canf େ |. ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସେବା ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତି |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରଶଂସକ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ଗଠନ କରନ୍ତି |. ଆମର ସମର୍ଥନ ଦଳ 24/7 ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ନାହିଁ କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ |. ଯଦି ଆପଣ ସମର୍ଥନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏକ ଜିଜ୍ଞାସା ରହିବା, ଆପଣ ଆମ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |. ପ୍ରତିଯୋଗିତାରୁ କେଉଁ ମୁଖ୍ୟ କାରଣରୁ ଛିଡା ହୁଏ ତାହା ହେଉଛି ଆମର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ |. ଏହି ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ତୁମର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସର୍ବଦା ଉପଲବ୍ଧ |. ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବ୍ୟତୀତ ଛିଡା ହୋଇଛି |. ଏହି ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ସର୍ବଦା ଉପଲବ୍ଧ |. ତତକ୍ଷଣାତ୍ ବିତରଣ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଦେଶ ରଖନ୍ତୁ! ଫେସବୁକ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ସେବା ଯୋଗାଇଥାଏ |. ଦୟାକରି ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ତୁମର ଅନଲାଇନ୍ ଅର୍ଡର ଶୀଘ୍ର ବିତରଣ କରାଯାଏ |. ଆମର ଏକ ସରଳ ଅର୍ଡର କାରବାର ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି |. କେବଳ ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ: 1 |."ବର୍ତ୍ତମାନ କିଣ" ବଟନ୍ 2 କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |.ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅନୁସରଣକାରୀ ଚୟନ କରନ୍ତୁ, 3 |.ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚାଳକନାମ କିମ୍ବା ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ url 4 ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |.ଦେୟ ପଦ୍ଧତି 5 ଚୟନ କରନ୍ତୁ |.ତାପରେ "ଚେକଆଉଟ୍ |."ଆପଣ ଏକ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ କିମ୍ବା ପେପାଲ୍ ସହିତ ଦେୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ସୁବିଧାଜନକ ଅଟେ |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ଅର୍ଡର ଦାଖଲ କର, ଆମ ଦଳ ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ତୁମର ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଂଖ୍ୟକ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଯୋଗ କରେ |. ବିଳମ୍ବ ହେଲେ, ତୁମର କ୍ରମରେ ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଅଦ୍ୟତନ ପାଇଁ ଆପଣ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ |.