• ପଞ୍ଜୀକରଣ ନକରି ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ (କ୍ୟାପଲ୍, ହାଇପରକର୍ମ, ଡିସ୍କସ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ)

ପଞ୍ଜୀକରଣ ନକରି ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ (କ୍ୟାପଲ୍, ହାଇପରକର୍ମ, ଡିସ୍କସ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ)



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ପଞ୍ଜୀକରଣ ନକରି ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକ (କ୍ୟାପଲ୍, ହାଇପରକର୍ମ, ଡିସ୍କସ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ)

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ମାଇକ୍ରୋ (75 ବର୍ଣ୍ଣରୁ) [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 1462.87
ମିନି (150 ଅକ୍ଷରରୁ) [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 2560.02
ମାନକ (300 ଅକ୍ଷମରୁ) [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 3474.31
ସର୍ବାଧିକ (500 ଅକ୍ଷରରୁ) [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 6217.19
ସୁପର (1000 ଅକ୍ଷରରୁ) [Min: 1] 12800.09
ମେଗା (2000 ବର୍ଣ୍ଣରୁ) [Min: 1] 25783.04


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ମତାମତଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଏକ ଭାବନା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ଉପକରଣ |. ଅନେକ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ବ୍ଲଗଗୁଡିକ ପଞ୍ଜୀକରଣ, ଡିସ୍କବସ୍ କିମ୍ବା ସାଇନ୍ ଇନ୍ ନକରି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ମତାମତକୁ ଅନୁରୋଧ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଏବଂ ମତାମତ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବା ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ମତାମତ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ |. ଏକ ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରିଚାଳନା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ the ାରା ଉପଭୋକ୍ତା ଯୋଗଦାନ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତା ଯୋଗଦାନ ସହିତ ଉନ୍ନତ ସମର୍ଥନ ଇଞ୍ଜିନ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍, ଏବଂ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ମଧ୍ୟମମାନର ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ |. ଏହି ସିଷ୍ଟମଗୁଡିକୁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକ୍ତ ମନ୍ତବ୍ୟ, ସାମାଜିକ ମିଡିଆ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେସନ୍ ପରି ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଅଫର୍ଥାଏ, ଏବଂ ଅନୁପଯୁକ୍ତ କିମ୍ବା ସ୍ପାମ୍ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରି ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହାସଲ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସୃଷ୍ଟି ନକରି କିମ୍ବା ଲଗ୍ ଇନ୍ ନକରି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ମତାମତ ଛାଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି |. ଏହା ଅଧିକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଗଦାନକୁ ନେଇପାରେ, ଯେହେତୁ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ପଞ୍ଜିକରଣ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦ୍ୱାରା ରଖାଯାଇପାରେ |. ଅନ୍ୟ ଏକ ଲାଭ ହେଉଛି ସେହି ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ମନ୍ତବ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପ୍ରାୟତ b ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ମନ୍ତବ୍ୟ ସିଷ୍ଟମ ଅପେକ୍ଷା ଉନ୍ନତ ମୋଡରେସନ୍ ଉପକରଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |. ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ବାକ୍ୟାଂଶଗୁଡିକୁ ଅବରୋଧ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇପାରନ୍ତି, ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଲିଙ୍କ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଛବି ଧାରଣ କରିଥିବା ପତାକା ମନ୍ତବ୍ୟଗୁଡିକୁ ସଂପାଦନ କରେ, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାନୋଜଲ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ନୀତି ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରନ୍ତି |. ଏହା ଆପଣଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗକୁ ସ୍ପାମ୍, ଘୃଣା ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ମୁକ୍ତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ |. ତଥାପି, ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ ମନ୍ତବ୍ୟ ସିଷ୍ଟମ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ କେତେକ ଅସୁବିଧା ଅଛି |. ଗୋଟିଏ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ ଲୋଡିଂ ବେଗକୁ ମନ୍ଥର କରିପାରିବେ, ଯାହା ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ଏବଂ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜନ ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ |. ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଉପଭୋକ୍ତା ତଥ୍ୟ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ସହିତ ଏକ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଉପରେ ବିଶ୍ trust ାସ କରିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଯାହା କିଛି ୱେବସାଇଟ୍ ମାଲିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆକାଂକ୍ଷିତ ହୋଇନପାରେ |. ଅନ୍ତ୍ଯାମାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତୃତୀୟ-ପକ୍ଷ କମ୍ପନ କରୁଥିବା ହାଇପରମ୍କମେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ ବ୍ୟବହାର କରି, କପବୀ, ଡିସ୍କସ୍, ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଶୀଣ୍ଟଗୁଡିକର ମନ୍ତବ୍ୟ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୋଗୀ ଉପକରଣ ହୋଇପାରିବ |. ତଥାପି, ବାସ୍ତବତାକୁ ଓଜନ କରିବା ଏବଂ ଯତ୍ନର ସହ consere କୁ ଦର୍ଶାଇ ଏକ ସିଷ୍ଟମ ବାଛ ଯାହାକି ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ପସନ୍ଦକୁ ପୂରଣ କରେ |.