ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ ଚ୍ୟାନେଲ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ରେଡଡିଟ୍ କରିବାକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 112.21
ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ ଚ୍ୟାନେଲ [ସର୍ବାଧିକ: 100K] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 0 - 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 100K / DAY] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 10] 68.57
ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ [ସର୍ବାଧିକ: 10K] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 100 / ଦିନ] ️ [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 10] 197.49
Reddit ଅନୁସରଣକାରୀ [ପ୍ରୋଫାଇଲ୍] [max: 10k] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 100 / ଦିନ] ️ [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 10] 131.66
Reddit ଅନୁସରଣକାରୀ [ପ୍ରକୃତ] [ରିଫିଲ୍: 180 ଦିନ] [ସର୍ବାଧିକ: ସ୍ପିଡ୍: 200 / ଦିନ] [Min: 20] 614.4


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣନ୍ତୁ | ଏକ ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ସୁଲଭ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ, ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଉତ୍ସରୁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଲାଲ୍ କରିବା? ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣିବା ପାଇଁ ଶିଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ନିମ୍ନରେ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗାଇଡ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କାମ କରିପାରେ |. ପ୍ରକୃତ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣନ୍ତୁ | ରେଡଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି କିଣନ୍ତି? ରେଡଡିଟ୍ ପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ, ଲୋକପ୍ରିୟତା ସବୁକିଛି |. ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟାପକ ଏବଂ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭିଜିଲିଟି ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଭିଜିଲାସ ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ପାଇଁ ଲାଲ୍ଡିଟ୍ ଅପଭୋଟ୍ ମହାନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱସୀତାକୁ ଯୋଗଦାନ କରେ |. ଅନୁସନ୍ଧାନ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଛି ଯେ ରେଡଡିଟ୍ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ସ୍ natural ାଭାବିକ ଭାବରେ ପ୍ରାକୃତିକ ଭାବରେ ପ୍ରେରଣାଦେଶକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ, ଯାହା ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |. ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଭଲ ଆକାରର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦର୍ଶକ ନ ଥିବାରୁ ଏହା କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ |. ଏହି କାରଣରୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଟନ୍ତି |. ଏହା ଭୂପୃଷ୍ଠରେ ଏକ ଅସାଧାରଣ କ tact ଶଳ ପରି ଶବ୍ଦ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଆସନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ତୁମେ ତୁମର ଆଗ୍ରହର କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ରେଡଡିଟ୍ ଉପରେ ଦୁଇଟି ପ୍ରକାଶକଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବା |. ଯାହାର ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାହକ ଅଛନ୍ତି, 200000 ରୁ ଅଧିକ ଗ୍ରାହକ ଅଛନ୍ତି |. ଏକ ତତକ୍ଷଣାତ୍, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟି ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା 'ଭଲ' ବୋଲି ବିଚାର କରିବ? ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲାଲ୍ଡିଟ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ ଭାବରେ ତିଆରି କରେ |. ତୁମର ଶ୍ରୋତା, ତୁମେ ଯେତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଅଫର୍ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଅତିକମରେ, ଏହା କିପରି ଦେଖାଯାଏ - ପୂର୍ବତନ ରେଡସିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |. ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ କାମ କରୁଛି କି? ଏହା କରେ, ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଉପାୟରେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରାମାଣିକ ଲାଲଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ କିଣନ୍ତି, ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲର ଆବେଦନକୁ ବ oste ାନ୍ତି |. ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଖୋଜନ୍ତି ସେମାନେ ଯାହା କରନ୍ତି ଏବଂ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖନ୍ତି ସେଥିରେ ଏକ ଆଗ୍ରହ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |. ଏହି ସମୟରେ, ରେଡଡିଟ୍ ନିଜେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରକାଶକଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରେ |. ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଟ୍ରିକ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରକାଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଛି |. ଲୋକପ୍ରିୟତାର ପରିମାପ ଭାବରେ, ଅଧିକ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଉତ୍ତମ ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଯାହା ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମୂଲ୍ୟ ଅଟେ |. ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୁପାରିଶଗୁଡିକ ଆଲଗୋରିଦମ ଦ୍ୱାରା ଉଠାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |. ଏପରି କିଛି ଯାହା ଶେଷରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଉନ୍ନତ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଏବଂ ଏକ୍ସପୋଜର୍ ପାଇଁ ଅନୁବାଦ କରିପାରିବ |. ଉନ୍ନତ ଆବେଦନରୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଭ କରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ସହଜ ହୋଇଯିବା ସହଜ ହୋଇଯାଏ |. ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଗ୍ରାହକ କିଣନ୍ତୁ | ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ କିଣିବା ବିପଜ୍ଜନକ କି? ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଉତ୍ତର ନା, ଯେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ତୁମେ ସକ୍ରିୟ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପ୍ରାମାଣିକ ଗ୍ରାହକ କିଣିଛ |. ଠକାମିଙ୍କଠାରୁ ନକଲି ଗ୍ରାହକ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ - ସେମାନେ କେବଳ କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ଖରାପ ତଥାପି, ସେମାନେ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ସହଜ ଏବଂ ତୁମକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି |. ଯଦି ଆପଣ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ରେଡ୍ଡିଟ୍ ଗ୍ରାହକ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ କିଣୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ କିଣନ୍ତି ପ୍ରକୃତ ସକ୍ରିୟ ଲିଗ୍ନିଟ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାମାଣିକ ଏବଂ ସୋର୍ସିଂ, ସେମାନେ ସଂଜ୍ଞା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକୃତ ଅଟନ୍ତି |. ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସେମାନେ ଜ organic ବଜିକର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହେବା ଅସମ୍ଭବ ଏବଂ କେବଳ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ବହନ କରିବା ଅସମ୍ଭବ |. ଆପଣଙ୍କ ଅର୍ଡର ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ସର୍ବଦା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପ୍ରାମାଣିକତା ଆକଳନ କରନ୍ତୁ |.