ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ରେ ଲାଇକ୍ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପସନ୍ଦ କରେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ସାଉଣ୍ଡ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ପରି | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 112.21
ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପସନ୍ଦ କରେ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [25-300 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 137.14
ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ USA ପସନ୍ଦ କରେ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500-1,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 62.54
ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ USA ପସନ୍ଦ କରେ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [50-500 + / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 43.89


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲୁଡ୍ କିଣିବା ପସନ୍ଦ କିଣି କିଣିବା ପସନ୍ଦଗୁଡିକ ବିଶ୍ worldwide ନଦୀରେ ସଂଗୀତିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ |. ଉତ୍ପାଦକ, ସଂଗୀତଜ୍ଞ, ଏବଂ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ; ସଂକ୍ଷେପରେ, ଯିଏ ସଙ୍ଗୀତ ତିଆରି କରୁଛି କିମ୍ବା ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଏ ସାଉଦ କ୍ଲାଉଡ୍ ସର୍ଭରରେ ସେଠାରେ ଅଛି |. କେବଳ ଏହା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ରେଡିଓ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ନାଟକ ଏବଂ ପୋଡକଷ୍ଟସ୍ ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି |. ସମସ୍ତ କାରଣ ଏବଂ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କିଣ, ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ନଦୀ କିଣ, ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ପୃଥକ ହୋଇପାରିବ |. ତେଣୁ, ତୁମ ସଂଗୀତକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ତୁମର ସଂଗୀତର ଶିଳ୍ପ ଉପରେ ଶିଳ୍ପକୁ ଶୁଣି ତୁମର ସଙ୍ଗୀତକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଶୁଣିବା ଏବଂ ମାର୍କେଙ୍କ ମନେରଖିବାବେଳେ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ମାନଙ୍କୁ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |. ଏଠାରେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଂଗୀତ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ ତୁମେ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଠାରେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଙ୍ଗୀତ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରେ |. ଦଶନ୍ଧି ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସେବା ଯୋଗାଇବାରେ ସର୍ବଭୀୟ ଏଜେନ୍ସି, ବୁ understand ି ପାରିବା କିପରି ଆମେ ଗ୍ରହଣ କରୁ, ଆମେ କିପରି ଗ୍ରହଣ କରୁ, ତାହା କିପରି ଏବଂ କେଉଁ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି |. ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଆମେ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁ ଯାହା ତୁମକୁ ତୁମର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛିଡା କରେ |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ବଜାର-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଦଳକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି! ବଜାର-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଦଳ! ଆମେ ବିଶ୍ believe ାସ କରୁ ଯେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଦଳ ବିନା କ organife ଣସି ସଂସ୍ଥା ବ grow ିପାରେ ନାହିଁ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ସତ୍ୟକୁ ଖାତିର ନକରି ସର୍ବଦା ସେଠାରେ ରହନ୍ତି |. ବଜାର-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କର ଏକ ଦଳ ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଡିଜିଟାଲ୍ ଦୁନିଆରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ଡିଜିଟାଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ମିସ୍ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୋବଳ ପାଇଁ ଏକ କିଣୁଥିବା ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ |. ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପରିଚାଳନା କରିବାର ବିସ୍ତୃତ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ, ଆମେ ବୁ understand ିପାରୁ, ସାମାଜିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କିପରି ଉନ୍ନତି କରିବେ |. ନିଖୋଜ ଭାବରେ, ଆଜାଦିଆ ବ୍ୟବସାୟ ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟବସାୟ, ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, ପ୍ରଭାବିତ, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, ସଂଗିତଜ୍ଞମାନେ ପ୍ରଭାବିତ କରିସିଛନ୍ତି. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ହେଉଛି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ଅଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଉଦୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ସଂଗୀତ କ୍ୟାରିଅର୍ ରୁ 100 ନିୟୁତ ଟ୍ରାକ୍ ସହିତ |. ତୁମର ଉପସ୍ଥିତି ଭଲ, ଯେତେ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ପ୍ରତିଭା ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବାରେ ସଂଗୀତଜ୍ଞମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ |. ତୁମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ସାଉଣ୍ଡକ୍ରାଉଡ୍ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ |. ଏହି ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ ୱେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ବ grow ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଯାହା କେବଳ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତକୁ ପସନ୍ଦ କରେ କିନ୍ତୁ ଜୋରମ ଭାବରେ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତର କ୍ୟାରିଅରକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁସରଣ କରେ ଏବଂ ସଫଳ କରେ |. ମୋର ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ କି? ତୁମର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଉପସ୍ଥିତି ଏବଂ ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ହେଉଛି ତୁମର ଗୁଣାତ୍ମକ ବିଷୟବସ୍ତୁର ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ରମାଣ, ଏବଂ ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଦର୍ଶକମାନେ ତୁମର ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପସନ୍ଦ ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ସମାନ ସେବା, ତୁମର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଟ୍ରାକରେ ଅନୁସରଣ କରେ, ଏବଂ ତୁମର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଟ୍ରାକରେ ପସନ୍ଦ କରେ, ଏବଂ ସାଉଣ୍ଡ୍ ପ୍ଲେସ୍ ସଂଖ୍ୟା |. ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ରାଇଟ୍ କ୍ଲାଉଡ୍ ପ୍ରକୃତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କିଛି ମହାନ ସଂଗୀତ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ କରିପାରିବେ? ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ. ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଥିବା କିଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଶବ୍ଦ ଆମୋସେଣ୍ଡର ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ made ାରା ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା ଯାହାର ସେମାନେ କ'ଣ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଗଲା |. ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଅଧିକ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ସହିତ ସଂଗୀତଜ୍ଞଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ଧରିଥାଏ, କ els ଣସି ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା, ମନ୍ତବ୍ୟ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲିଡ୍ ନାଟକ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଅପେକ୍ଷା |. ତୁମର ଥିବା ଅଧିକ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍, ଅଧିକ ଲୋକ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଦେଖିବେ, ଏହାକୁ ପ୍ରଶଂସା କର ଏବଂ ଏହାକୁ ସୁସ୍ଥ କରିକ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କର |. ଏହିପରି ତୁମର ସ୍ୱୀକୃତି ଜ organic ବିକ ସେହି ଜ organic ବିକ ଲଜକୁ ବ as ଼ିପାରେ |. ତେଣୁ, ପ୍ରକୃତ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ସହିତ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ବ oste ଠକ କରିବ ଏବଂ ହୋମପେଜରେ ଆପଣଙ୍କ ସଙ୍ଗୀତକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା |. ମୋର ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ କି? ଆମଠାରୁ ଭଲକ୍ଲୋଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଲାଭ! ଆମଠାରୁ ଭଲକ୍ଲୋଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଲାଭ! ଏଥିରେ କ doubt ଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର ଏକ ବଡ଼ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ RALDLOUUUଡ୍ ପ୍ଲେସ୍ ଏବଂ ଚ୍ୟାନେଲ ଦେଖାଏ ଯେ ତୁମର ଟ୍ରାକ୍ ଗୁଡିକ ଜଣାଶୁଣା |. ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ତୁମର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଟ୍ରାକ୍ ସହିତ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆସନ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ଅପଡେଟ୍ ରୁହନ୍ତୁ |. ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରକୃତ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଅଧିକ ଜ organic ବିକ ଏବଂ ଅନୁଗାମୀ ପାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି | ଏହା ଶେଷରେ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ, ଡାଉନଲୋଡ୍ ଏବଂ ଖେଳିବାକୁ ଦିଅ |. ବିଶେଷକରି ନୂତନ ପରିଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ ତୁମର ଅନୁଗାମୀମାନେ ବିଶ୍ trust ାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ଟ୍ରାକରେ ଆପଣଙ୍କ ଟ୍ରାକ୍ ପାଇଁ ଘୁରି ବୁଲୁଥିଲେ |. ତୁମର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ପ୍ରତିଭାକୁ ବଜାରରେ ବଜାର କରିବା ପାଇଁ ଜ organic ବ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ମାର୍କେଟିଂ ଉପାୟ ସହିତ ଯାଏ |. ଆମେ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁ ଯାହା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ବିଜ୍ଞାପନ ସହିତ ସମାନ କାମ କରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଖେଳ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ |. ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ଅସଙ୍ଗତ ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଯାହା ବାସ୍ତବରେ କାମ କରେ |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜରେ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ତୁମର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଉପରେ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟାଗୁଡିକ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଯାହା ଚିରସ୍ଥାୟୀ ରହିଥାଏ |. ତୁମର ସଂଗୀତକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ କର! ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ପରି, ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ନାଟକ କିଣନ୍ତୁ ଏହାର ନିଜସ୍ୱ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଆଲଗୋରିଦମକୁ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ଆଧାରରେ ସଂଗୀତମାଳୀରେ ଦେଲା |. ଏହି କାରଣଗୁଡିକ ତୁମର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଉପରେ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ, ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ନାଟକ ଏବଂ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ସଂଖ୍ୟା ତୁମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଥାଏ, ଏବଂ ଅଧିକ ଅଧିକ |. ତୁମର ଅଧିକ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା, ଫଳାଫଳରେ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତକୁ ସ୍ଥାନିତ କରିବାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ |. ତେଣୁ, ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ତୁମ ସଙ୍ଗୀତକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲାଭ କରେ |. ଅଧିକ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ସହିତ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ସେୟାରଗୁଡିକ ଏହାକୁ ଶୀର୍ଷ ଧାରା ଭାବରେ ତିଆରି କରେ ଯାହା ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରେ |. ଏହିପରି ଭାବରେ ଲୋକମାନେ, ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ପରିଚିତ ନୁହଁନ୍ତି, ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଶିଳ୍ପରୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ; ସେମାନେ ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପସନ୍ଦ, ସେୟାର, କିମ୍ବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଆକାରରେ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ପାଦନକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି |. ତୁମର ସଂଗୀତକୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ କର! ଆମେ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ବୁ understand ୁଛୁ! ଆମେ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ବୁ understand ୁଛୁ! ବଜାରରେ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ମଧ୍ୟରେ, ବଜାର-ଅଗ୍ରଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ସହିତ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଚ୍ୟାନେଲର ସମସ୍ତ ଗୋପନୀୟତା ସର୍ତ୍ତାବଳୀକୁ ବୁ .ାଏ |. ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାନେଲର ନିଜସ୍ୱ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ତୁମର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ତିଆରି କରିବା ସମୟରେ ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ |. ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ପରି, କ action ଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନକରିବାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୟକୁ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଆକାଉଣ୍ଟ କିମ୍ବା ଏହାର ଉପସ୍ଥିତି କରେ |. ବଜାରରେ ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ କ inc ଣସି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେପରି ନକଲି ସେବା ସ୍କାମ ନୀତି ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଧ୍ୱଂସାବଶେଷରେ ରଖିଥାଏ |. ସଂଗୀତ ବୃତ୍ତି ପାଇବା କାରଣ ତୁମେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |. ଗୋଟିଏ ଉଦାହରଣ କନ୍ସର୍ଟରେ ଖେଳୁଛି |. ଏହା ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କର ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ କିମ୍ବା ସମାପ୍ତି ଆକାରରେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ |. ତେଣୁ, ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍ ମାନିବାକୁ, ତୁମର ଅନଲାଇନ୍ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପାଇଁ ତୁମର ଅନଲାଇନ୍ ସାଉଣ୍ଡକ୍ଲାଉଡ୍ ପଦୋନ୍ନତି ଦେଖାଇ ବ organtized ଼ିବ ଏବଂ କେବଳ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ |.