• ଶାଜାମ ଖେଳନ୍ତି |

ଶାଜାମ ଖେଳ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଶାଜାମ ଖେଳନ୍ତି |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100



ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଯେହେତୁ ତୁମେ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ସୃଜନଶୀଳ ଉପାୟ ଖୋଜୁଛ, ତୁମେ ସବୁବେଳେ ତୁମର ରଣନୀତିରେ ଶଜାମ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ |. ଶାଜାମ ଖେଳ କିଣିବା ପାଇଁ ବାଛିବା ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ତୁମର ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ତୁମକୁ ଏକ ବ୍ୟାପକ ଭିତର ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ନିବେଶକମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |. ଆପଣ କାହିଁକି ଶାଜାମ ଖେଳି ନାଟକ କିଣିବେ? ଶୋଜାମ ପ୍ଲେ କିଣିବାର ଭେଜିଙ୍ଗ ଖେଳିବା ପାଇଁ ବହୁତ କାରଣ ଅଛି: ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଖାନ୍ତୁ: ଶାଜାମ କିଣିବା ହେଉଛି ତୁମର ସଂଗୀତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ |. ଏହି ଧାରଣା ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏହି ତାଲିକାରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଉପକାରର ଅନେକ ଲାଭକୁ ନେଇଥାଏ |. ଅଧିକ ଜ organic ବଜିକ ଅନୁଗାମୀ ଏବଂ ନାଟକ ହାସଲ: ଲୋକପ୍ରିୟ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଶାାଜାମ ଚ୍ୟାନେଲଟି ଏକ ଉଚ୍ଚ ସଂଖ୍ୟକ ନାତି ହାସଲ କରିବାର ଏକ ଉଚ୍ଚତା ଅଛି |. ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଲାଭ କର: ଯଦି ତୁମେ ଅନ୍ୟ ସଂଗୀତଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଶାଜାମରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ଏକ ଭଲ ଉପାୟ ଅଟେ |. ସେମାନେ ତୁମର ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଭାବରେ ସହଯୋଗ ଦେଖାଇବେ, ତେଣୁ ସେମାନେ ତୁମ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |. କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ଅଧିକ କର: ତୁମେ ତୁମର ସଙ୍ଗୀତ କ୍ୟାରିୟରରେ ଥିବା ମାତ୍ରା ହେଉନା କାହିଁକି, ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ତୁମେ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବା |. ଯଦି ଆପଣ ବାର୍ କିମ୍ବା କ୍ଲବ ପରି ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଦେୟ ପାଇଁ ବୁ ate ାମଣା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |. ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରାୟତ a ଏକକ କନ୍ସର୍ଟ ଖେଳନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଦେଇପାରେ |. କ effort ଣସି ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ: ଶାଜାମ ପ୍ଲେସ୍ କିଣିବା ବିଷୟରେ ଏକ ମହତ୍ ings ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଶାଜାମ ଖେଳନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ପାଇବାକୁ ନ ଯାଇ ପାରିବେ |. ତତକ୍ଷଣାତ୍: ଯଦି ଆପଣ ଜଜ୍ଜନଗତ ଭାବରେ ଶାଜାମରେ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ, ଏହା ସର୍ବନିମ୍ନ ମାସରେ ଲାଗିବ |. କଣ୍ଟ୍ରାସ୍ ଦ୍ୱାରା, କ୍ରୟ କିଣୁଥିବା ପ୍ଲେସ୍ ଏକ ମିନିଟରୁ କମ୍ ସମୟ ନେଇଥାଏ |. ଏହା ପ୍ରାକୃତିକ ଦେଖାଯାଏ: ଆମର କଳାକାରକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ପରାଜିତ ଭାବରେ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଥାଏ ଯାହା ତୁମର ନାଟକକୁ ପ୍ରାକୃତିକ ଦେଖାଏ, ତେଣୁ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଇଥିବା କେହି ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ |. ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରୁହନ୍ତୁ: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଶାଜାମ ପ୍ଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସେବା କିଣନ୍ତି, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ତାହା ନକରନ୍ତି, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅସମ୍ଭବ ଖୋଜିବେ |. ଆପଣ କେତେ ଶାଜାମ ଖେଳି ପାରିବେ? ଆମେ ଶାଜାମ ଖେଳର ଅନେକ ଭିନ୍ନ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁ, ତେଣୁ ଆପଣ ଯେତେ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଆପଣ କିଣି ପାରିବେ |. ଆମର ପ୍ୟାକେଜ୍ କେବଳ 5000 ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିକଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ 20,000 ନାଟକକୁ ଯାଏ |. ଯଦି ଆପଣ ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକାଧିକ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣି ପାରିବେ |. କେବଳ ମନେରଖ ଯେ ତୁମେ ଚାହୁଁଛ ଯେ ତୁମର ନାଟକରେ ଯଥାର୍ଥତା ମନେହୁଏ, ଏବଂ ଓଭରବୋର୍ଡକୁ ଯାଏ ନାହିଁ |. ପୂର୍ବର ଏକ ବଡ଼ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣିବା ଅପେକ୍ଷା ପ୍ରତି କିଛି ସପ୍ତାହେ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣିବା ଭଲ, ଯେତେବେଳେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରାକୃତିକ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ |. ଆପଣ କାହିଁକି ଶାଜାମ ଖେଳେ? ଶାଜାମ ଖେଳୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ, ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବିମାନ ପାଇବ |. ତୁମେ ପାଇବ: 24/7 ଗ୍ରାହକ ଆମର ଗୋପନୀୟତା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଆମର ସେବା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଆମର ସେବା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପେଜେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦାନ କରିବାର କ୍ଷମତା |