ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ସଦସ୍ୟ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଟେଲିଗ୍ରାମ ସଦସ୍ୟମାନେ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଟେଲିଗ୍ରାମକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 112.21
ଟେଲିଗ୍ରାମର ସଦସ୍ୟ / ଗ୍ରାହକ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [150,000-300,000 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 500] 74.06


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଟେଲିଗ୍ରାମ ହେଉଛି ଏକ ମୁକ୍ତ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମେସେଞ୍ଜର ସେବା ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଫର୍ମାଟ୍ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଆକାରର ଫାଇଲ ବାଣ୍ଟନ୍ତି |. ଯୁବକ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଦର୍ଶକ, କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା, ଏବଂ କ any ଣସି ଦେୟର ଅନୁପସ୍ଥିତି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଉନ୍ନତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଟେଲିଗ୍ରାମ କରିଥାଏ |. ତେଣୁ, ଟେଲିଗ୍ରାମ ବ୍ୟବସାୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରେ |. ତଥାପି, ଆରମ୍ଭରୁ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ, ତୁମେ ଏକ ଦୃ strong ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏକ ଦୃ strong ଅନଲାଇନ୍ ଉପସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଯାହା ଟେଲିଗ୍ରାମର ପୋଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ବ cing ାଇବା ଉଚିତ, ସମ୍ଭାବନାକୁ ବ cont ାଇଲା |. ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ କାହିଁକି ଏତେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଭ୍ୟୁ ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲ କିମ୍ବା ଗୋଷ୍ଠୀର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପଦୋନ୍ନତି ର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ, ଯେପରି ସେମାନେ ହୁଏତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଅଂଶୀଦାର ଶୋ 'ବ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାନ୍ ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସହାୟତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରାସଙ୍ଗିକତା, ଲାଭ, ଏବଂ ତୁମର ଟେଲିଗ୍ରାମର ପୋଷ୍ଟର ଲୋକପ୍ରିୟତା |. ଏହିପରି, ଆପଣ ସାଧାରଣ ଚ୍ୟାନେଲ ଦୃଶ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି, ଆପଣ ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରଦାନ କରି, ଅଧିକ ଏବଂ ଅଧିକ ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତାମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ କେତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଦେଖନ୍ତି |. ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚ୍ୟାନେଲ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ବ to ାଇବା ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଧାରଣା ହୋଇପାରେ; ତଥାପି, ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକତା ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |. ଉପଯୋଗୀ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲ କେବଳ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯେଉଁମାନେ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ |. ଏହା କରିବାକୁ, ସମସ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲର ବିଷୟ ସହିତ ମେଳ ହେବା ଜରୁରୀ |. ଏହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ |. ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ କିପରି ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ କେବେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ? ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି - ଏକ ତତକ୍ଷଣାତ୍ - ଏହି ସାମାଜିକ ନେଟୱାର୍କ ବ୍ୟବହାର କରି |. ତେଣୁ, ଯଦି ଆପଣ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଷ୍ଟାର୍ଟର୍ ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |. ତୁମର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ, ଯେହେତୁ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ତୁମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତି, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସଚେତନତାକୁ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସଚେତନତା ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଏକ ବଡ଼ ଶ୍ରୋଗ୍ରାମ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ବ enhant ଼ାଇଥାଏ, ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଅଧିକ ସଫଳ କରେ |. ଆପଣଙ୍କର ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାବେଳେ ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ବହୁତ ସମୟ ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ |. ତଥାପି, ତୁମର ଶକ୍ତି ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବା ଏବଂ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, ତୁମେ ସବୁବେଳେ ଦେୟ ସେବା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ |. ଆମେ ସର୍ବଶେଷ 5 ଚ୍ୟାନେଲ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଦର୍ଶନ ପ୍ରଦାନ କରୁ |. ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ ନାହିଁ |. ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣ ବ growing ାଇବା ପାଇଁ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଭ୍ୟୁ କମ୍ପାନୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ କାହିଁକି ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟେଲିଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଦର୍ଶନ କିଣିବାକୁ ଦେଇପାରିବେ |. ସେମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ବଜାରିଂ ରଣନୀତିଗୁଡିକ ଉଦ୍ଭାବନ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଗୁଣବତ୍ତାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ |. ନିଜକୁ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚ୍ୟାନେଲ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତୁ: ସବୁଠାରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଶେଷ 5 ଚ୍ୟାନେଲ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦୃଶ୍ୟ |. ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଏବଂ ଚ୍ୟାନେଲ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଟେଲିଗ୍ରାମ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବା ଭିଜିବଲ୍ ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁ ରଣନୀତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ମାଗଣା ସମୟ |.