ଟ୍ୱିଚ୍ ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରସାରଣ କରନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଟ୍ୱିଚ୍ ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରସାରଣ କରନ୍ତି |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଟ୍ୱିଚ୍ ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରସାରଣ କରନ୍ତି | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 834.18


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ତୁମର ସାହାଯ୍ୟରେ କରିପାରିବ: ଚ୍ୟାନେଲରେ ଉନ୍ନତି କର | ମାନ୍ୟତା ଏବଂ ପଦବୀ | ତୁମର ଅଧିକ ମତ ହେଉଛି, ତୁମର ଭିଡିଓକୁ ଉଚ୍ଚତର "ସୁପାରିଶ" ବିଭାଗରେ ବ ises ାଇଥାଏ |. ଆପଣଙ୍କର ଅନଲାଇନ୍ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଛବି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା | ସବୁଠାରୁ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସହିତ ଭିଡିଓ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଏ |. ନିୟମିତ ଚ୍ୟାନେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରେ |. ଅଧିକ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ ପ୍ରାୟୋଜକ ଅଫର୍ | ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ, ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଭିଡିଓଗୁଡିକର ବହୁତ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟାୟନ ଅଛି |. ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପାଅ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଯଦି ଆପଣ ସର୍ବଦା ନିଜକୁ ଜଣାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କୁ କହିବାକୁ କିଛି ଅଛି, ତେବେ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା, ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଗ୍ରାହକ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସୁଯୋଗ |.