ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 225.25
ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ [ସର୍ବାଧିକ: 100k] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 0 - 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 50k / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 174.55
ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ [ଆରବ] [ସର୍ବାଧିକ: 1k] [ଆରମ୍ଭ ସମୟ: 12 ଘଣ୍ଟା] [500 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 250] 130.91
🇮🇳 ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ [ଭାରତ] [ସର୍ବାଧିକ: ଷ୍ଟାର୍ଟ ଯାତ୍ରା: 0 - 1 ଘଣ୍ଟା] [ସ୍ପିଡ୍: 50K / Day] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 151.86


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ସେମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗ୍ଲର୍ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ନୂଆ ଆଭାସ୍ ଖୋଲିବ |. ବ intellect ଦ୍ଧିକର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ହବ୍ ଯେଉଁମାନେ ଶବ୍ଦରେ ସେମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଟ୍ୱିଟର ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଚାରିପାଖରେ ବ୍ୟାପକ ହେବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |. ଏକ ଅନନ୍ୟ କିନ୍ତୁ ସରଳ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଏହିପରି ଆଗ୍ରହୀ ଲୋକମାନେ ଟ୍ୱିଟର ମାର୍କେଟିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଟ୍ୱିଟର ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି |. ସେମାନଙ୍କର ଯୋଗ ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଇବା ପାଇଁ ୱିଟ୍ମାନେ ଏହାକୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ସହଜ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଲାଭ କିମ୍ବା ପ୍ରୋସେସ୍ କେବଳ ତିନି-ଷ୍ଟେପ୍ ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ ବିକ୍ରେତାଠାରୁ ଅଧିକ |. ଏହା କିଛି ଅନନ୍ୟ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଥିବା ଟ୍ୱିଟର ସେବା ଦେଇଥାଏ ଯାହା ପ୍ରଶଂସନୀୟ |. ଏହି ଅନନ୍ୟ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ, ପ୍ରାମାଣିକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଟ୍ୱିଟର ପ୍ରଭାତର ଦୃଶ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ୍, ଡ୍ରପ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏବଂ ରିଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ |. ଏହା କ any ଣସି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସେମାନେ ଖୋଜୁଥିବା ଏକ୍ସପୋଜର ଦିଅନ୍ତି |. ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ସତ୍ୟତା ସେମାନଙ୍କର ସକ୍ରିୟ ପ୍ରକୃତିଠାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ |. ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି, ସେମାନେ ରିଟ୍ୱିଟ ସହିତ ରଖିବା ସମୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |. ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସମସ୍ତ ଅନୁସରଣକାରୀ କେବଳ ପ୍ରାମାଣିକ ବ୍ୟବହାରକାରୀ |. ସେମାନେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଟ୍ୱିଟ୍ ଗୁଡିକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟାପକ ପହଞ୍ଚିବା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |. ଯେହେତୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏପରି ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିସ୍ତୃତ ନେଟୱାର୍କରୁ ଏହିପରି ଉପଭୋକ୍ତା ଯୋଗାଉଛନ୍ତି |. ଏହିପରି ଭବିଷ୍ୟତ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ଭବିଷ୍ୟତ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |. ପୃଥିବୀର ପ୍ରାୟ ଶହ ଶହ ଦେଶରୁ ଶହେ ଦେଶର ଶହେ ଦେଶର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ପାଖାପାଖି ସଜ୍ଜିତ |. ଯଦି ଉପଭୋକ୍ତା କିଛି ବ intellectual ଦ୍ଧିକର ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ |. ତେଣୁ ଟ୍ୱିଟ୍ ଏକ ଦେଶର ସୀମା ମଧ୍ୟରେ କେବେବି ବନ୍ଦ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |. ଯେପରି ଏହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ଟ୍ୱିଟରରୁ ବିଷୟବସ୍ତୁ କେବେବି ବନ୍ଧା ହେବ ନାହିଁ |. ଏହା ସର୍ବଦା ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ରହିବ ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଟ୍ୱିଟରୁ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |. ଏହି ସ୍ତର ଆରମ୍ଭରୁ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡକୁ ଅଧିକ ସେଟ୍ କରେ |. ନିରାପତ୍ତା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କେବଳ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିବରଣୀ ସହିତ ନିରାପଦର ପ୍ରପର୍ଟିଜ୍ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥାଏ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାହକ ପ୍ରପର୍ଟି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଯିବେ, ତେଣୁ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆକୁ ଆସିବା ପରେ |. ସୂଚନା ପାଇଁ ଦେୟ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ସୂଚନା ପାଇଁ କ moving ଣସି ସଞ୍ଚୟ ନୀତି କ୍ଲାଏଣ୍ଟକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ |. ସେମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ଯେକ two ଣସି ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ ଯୋଜନା ଚୟନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆରାମ କରୁଥିବାବେଳେ, ସମଗ୍ର ଯୋଜନା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ପାସୱାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର ନକରି ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବାବେଳେ |. ଅର୍ଡର ସମାପ୍ତ ହେବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଲାପ୍ସ ପାଇଁ କ concer ଣସି ଚିନ୍ତା ନାହିଁ |. ଟୁଇଟ୍ ରୁ ହଜାର ହଜାରରୁ ହଜାରେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫେରସ୍ତ ସୁବିଧା ଅନୁସରଣକାରୀ ଯୋଜନାଗୁଡିକ |. ଯେହେତୁ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ କିଣନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସେଟ୍ ସ୍ତର ଅଛି |. ଏକ ଫେରସ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ସମସ୍ତ ଯୋଜନା କ୍ଷତିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ |. କ୍ଷତି ପାଇଁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ଅଳ୍ପ ଅତିରିକ୍ତ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ପଠାଏ |. ସାଧାରଣତ , ଅତିରିକ୍ତ ଅନୁସରଣକାରୀମାନେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା କ୍ଷତିପୂରଣ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ସମୁଦାୟ ସଂଖ୍ୟା କେବେବି ପ୍ରକୃତ ଯୋଜନାକୁ ଯିବ ନାହିଁ |. ଯଦି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ଦଳ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି |. ଶେଷରେ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ହଜିଯାଇଥିବା ଅନୁଗାମୀଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିପୂରଣ ପାଇଥା'ନ୍ତି |. ଅଧିକାଂଶ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟ ପରିସ୍ରାଞ୍ଜ ଟ୍ୱିଟର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟର ଯୋଜନା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ |. ଖାଲି ହାତରେ କେହି ଫେରି ନାହାଁନ୍ତି କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ବିସ୍ତୃତ |. ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଦରମା ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଯୋଜନା ପାଆନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ they ାରା ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ୱିଟରକୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇ ଏକ ଯୋଜନା ଚୟନ କରିପାରିବେ |. ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କେବଳ $ 3 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ |.99. ଏପରିକି ଏକ କପ୍ କଫି ଏହାର ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ |. ପରିସର $ 34 ପାଇଁ 1000 ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ବିସ୍ତାର କରେ |.99. ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ଯଥେଷ୍ଟ ଯଥେଷ୍ଟ ଯେ କ clint ଣସି ଗ୍ରାହକ ଏଗୁଡ଼ିକର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭାବରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି |. ବିଭିନ୍ନ ପେମେଣ୍ଟ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପେମେଣ୍ଟ ପସନ୍ଦରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ |. ଦେୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ଏକାଧିକ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |. ଅନ୍ଲାଇନ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସମାଧାନ ବ୍ୟବହାର କରି ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କ pays ଣସି ଦେୟ ଦେଇପାରିବେ |. ପେମେଣ୍ଟ ଡାଟା ପ୍ରମାଣ କରୁଥିବା ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ପେମେଣ୍ଟ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଗେଟୱେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି, ଯାହା ପେମେଣ୍ଟ ଡାଟା କ any ଣସି ପ୍ରକାରେ ଲିକ୍ ହେବ ନାହିଁ |. ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ସହିତ ଦେୟ ବିବରଣୀ, SSL ପେମେଣ୍ଟ ଗେଟୱେ ଯୋଗୁଁ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହ |. ଯେକ Any ଣସି ଅର୍ଡର ସମାପ୍ତି କ୍ଲାଏଣ୍ଟଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦେୟର ଆଦର୍ଶ ଧାରା ଆବଶ୍ୟକ କରେ |. ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଯତ୍ନ ଦଳରୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ କ୍ରମାଗତ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ |. ସେମାନଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ବିଷୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଂଶ ହେଉଛି ଦ୍ରୁତ ଉତ୍ତର |. ଅନ୍ୟ ୱେବସାଇଟଗୁଡିକ ପରି, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପ୍ରକୃତରେ ଶୀଘ୍ର |. ଏହି ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ 24/7 ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ସହିତ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ |. ଦ୍ରୁତ ସମାଧାନ ୱେବସାଇଟ୍ ଚାରିପଟେ ଦେଖିବା ଏବଂ ଯୋଜନା କିଣିବା ସହଜ କରିଥାଏ |. ଏକ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଅନୁକୂଳ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ଅଧିକ ଗ୍ରାହକ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଉନ୍ନତ କରିଥାଏ |. ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏବଂ ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ୱେବସାଇଟ୍ ର ଏହି ଦକ୍ଷତା ଏହାକୁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପସନ୍ଦ କରିଥାଏ |. ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଏହାର ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ସମାଲୋଚକ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ଦ୍ୱାରା ଜଣାଶୁଣା |. ସମାଲୋଚକରୁ ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ଯେକ any ଣସି ୱେବସାଇଟ୍ ର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ଚିତ୍ରଣ କରେ |. ଯେହେତୁ ଏକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ୱେବସାଇଟ୍ କେବଳ ଏକ ମିଲିୟନ୍ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହାର ସମାଲୋଚକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବ୍ୟାଗି ନଥିବା ସକରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା |. ଏହି ସମସ୍ତ ସକରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଅଧିକ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଆଣିଥାଏ |. ଅତୀତର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରମାଣ କରେ ଯେ ବିନା ସନ୍ଦେହରେ ଜୀବନଯାପନ କରେ |. ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଜନା ସହିତ ପରାମର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦାବି ପୂରଣ କରନ୍ତି |. ଲାଇଭ୍ ଟ୍ରାକିଂ ସହିତ ନମ୍ବର ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ରମରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅର୍ଡର ପରିଚୟ ଅଛି |. ଏହି ଅର୍ଡର ସଂଖ୍ୟା ଯାହା ଏକ ଇମେଲ ସହିତ ଆସେ ଅର୍ଡରକୁ ଟ୍ରାକ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |. ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରାକିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ସପୋର୍ଟର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ |. କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱେବସାଇଟରେ ଏକ ବିଶେଷ ଅତିରିକ୍ତ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ |. ଲାଇଭ୍ ଅର୍ଡର ଟ୍ରାକିଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଏକ ନିରନ୍ତର ଧାରଣା ଅଛି |. କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଏହାର ପ୍ରତିଜ୍ଞା ସହିତ ରଖେ |. ଅର୍ଡର କରିବା ସମୟରେ ଅର୍ଡର କରିବାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଜନାକୁ ଅର୍ଡର କରିବା ପାଇଁ ସରଳ ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ୱେବସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକ ଅଛି, ଯାହା ଦ୍ mean ାରା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଡର କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ସରଳ କରନ୍ତି |. ଏହି ତିନୋଟି-ସୋପାନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ନୋଭିସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜିନିଷ ଜଟିଳ କରେ ନାହିଁ |. ଦେଖାଯିବାକୁ ଭେରିଏବଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଯୋଜନାଗୁଡିକ: ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ସର୍ବଦା ସର୍ବୋତ୍ତମ |. ଯେହେତୁ ସମସ୍ତ ଟ୍ୱିଟର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଏକ ସୁଲଭ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଅଛି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଜନା ବାଛି ପାରିବେ |. ଟ୍ୱିଟର ଅନୁସରଣକାରୀ ଯୋଜନାଗୁଡିକ 100 ଅନୁସରଣକାରୀ ଭାବରେ 100 ଅନୁସରଣକାରୀ ଏବଂ ପରିସର ସହିତ ସମୁଦାୟ 1000 ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ |. ଯେହେତୁ ସମସ୍ତ ଅନୁଗାମୀମାନେ ପ୍ରକୃତ, ବଲ୍କ ଅନୁସରଣକାରୀ କିଣିବା ସମୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ କ spents ଣସି ଚାପ ନାହିଁ |. ଏହି ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଅର୍ଡର ପାଇଁ ସବିଶେଷ: ଅର୍ଡର କରିବା ପୂର୍ବରୁ, କେବଳ ଅଳ୍ପ କିଛି ବିବରଣୀ ଆବଶ୍ୟକ |. ଏହି ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟରୁ କ .ଣସିଟି ମୁଖ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |. ୱେବସାଇଟ୍ କ password ଣସି ପାସୱାର୍ଡ ପଲିସି ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରେ, ଯାହାର ଅର୍ଥ ଯୋଜନା କିଣିବା ପାଇଁ କେବଳ ଟ୍ୱିଟର URL ଖାତା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ |. ଏକ ପାସୱାର୍ଡର କ need ଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |. ତେଣୁ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପାଇବା ପରେ, ଗ୍ରାହକମାନେ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ୱିଟର ପାସୱାର୍ଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ |. ଦେୟ ସମାପ୍ତି: କେବଳ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବା ପରେ ଅର୍ଡର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି |. ଯେହେତୁ ଦେୟ ପହଞ୍ଚେ, ସେମାନେ କ୍ଲାଏଣ୍ଟକୁ ଏକ ଇମେଲ୍ ପଠାନ୍ତି |. ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ଡର ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି କ୍ରମ ସମାପ୍ତ ଇମେଲଗୁଡିକ ବ valid ଧ ପ୍ରମାଣ |. ସମସ୍ତ ଦେୟ ହେଉଛି ଏକ SSL ପେମେଣ୍ଟ ଗେଟୱେ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବାବେଳେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଟ୍ୱିଟର ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତି |. ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଖାତା ନିରାପତ୍ତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଏବଂ ଅର୍ଡର ବିତରଣ କରିବାକୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବ |. ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରମ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ତିନୋଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଗ୍ରାହକମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯାହା ଦ୍ they ାରା ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ପାଇପାରିବେ |. ବିଭିନ୍ନ ପେମେଣ୍ଟ ବିକଳ୍ପ ସହିତ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଯୋଜନା ଟ୍ୱିଟର ପାଇଁ ଏହି ସହଜ ସମାଧାନରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ବିଷୟ ଉପରେ ଯୋଗଦାନ ହୋଇଛନ୍ତି |.