ଟୁଇଚ୍ ଉପରେ ଅନୁଗାମୀ କିଣନ୍ତୁ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଟ୍ୱିଚ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଟୁଇଚ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0 - 3 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [200-300 / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 20] 31.54
ଟୁଇଚ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [10-200 + / / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 164.57


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ଟୁଇଚ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ ଗ୍ରାହକ ଗ୍ରାହକ କାହିଁକି ଟ୍ୱିଚ୍ ଗ୍ରାହକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ? ଟୁଇଚ୍ ଗ୍ରାହକମାନେ ଉପଭୋକ୍ତା ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ମାସିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି |. ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଗ୍ରାହକ ଆପଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ କରି ଅଧିକ ଲୋକ ଜୋରମ ଟ୍ରାଫିକରେ ଜ organic ବିକ ଟ୍ରାଫିକରେ ଜ organic ବିକ ଟ୍ରାଫିକରେ ବହିଷ୍କାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |. ଏହା ଦୃଶ୍ୟମାନତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ତୁମର ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ |. ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଟ୍ୱିଚ୍ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତି |. ଏହା ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ମାର୍କେଟିଂ କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀ ସହିତ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସହାୟକ ହେବ |. ତୁମର ଟ୍ୱିଚ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଏକ ବଡ଼ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଗ୍ରାହକ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା |. ଆମର ସୁଲଭ ପ୍ୟାକେଜ୍ ସହିତ ଏକ ଟୁଇଚ୍ ସେନ୍ସେସ୍, ଯାହା ତୁମର ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ଯୋଗଦାନ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଆମର ମୂର୍ଖ ପ୍ରୁଫ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ସହିତ ପ୍ରକୃତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ବ grow ାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଟ୍ୱିଚ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯିବା ପାଇଁ ଯିବା ପାଇଁ କାହିଁକି? ଆମର 15 ଦିନର ପ୍ରତିସ୍ଥାପନ ୱାରେଣ୍ଟି ହେଉଛି ତୁମର ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ କିମ୍ବା ଦୃଶ୍ୟମାନତା ହରାଇବ ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ |. ତଥାପି, ଯଦି ଆପଣ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରାହକ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକାଧିକ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆମେ ମାଗଣା ପ୍ରତିସ୍ଥାପନକୁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଇ ପାରିବୁ ନାହିଁ |. ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ କଠୋର ଭେଟିଙ୍ଗ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଛି ଯାହା ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚମାନର ଫଳାଫଳ ପାଇବ |. ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ କରୁ ଯେ ଆମର ସମସ୍ତ ପ୍ରଦାନକାରୀମାନେ ସବୁବେଳେ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ସେବା ବିତରଣ କରନ୍ତି |. ଆମର ହୋଷ୍ଟର ହୋଷ୍ଟଗୁଡିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଅର୍ଥ ଶସ୍ତା ଫ୍ରିଲାନ୍ସ ସାଇଟରେ ଅସୀମ ଅଫର ଦେଇ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ଆମେ ହଜାର ହଜାର ଗ୍ରାହକ ଅର୍ଡର ବିତରଣ କରିଛୁ ଏବଂ ଆମର ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ଫଳାଫଳରେ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି |. ଆମର 100% ଭୂତଳ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ independence ାଧୀନତା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ପାଇବେ |. ଆମେ ସବୁବେଳେ ଚିଠିର ସେବା ସର୍ତ୍ତାବଳୀକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରୁ |. ସମଗ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଟେ, ଯେପରି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ ସୂଚନା ବିଷୟରେ କେବେବି ପଚାରିବୁ ନାହିଁ |. ବିତରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା କିପରି? ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ କି? ଆମର ବିତରଣ ପଦ୍ଧତି ସାଧାରଣତ 5 5-25 ଦିନ ନେଇଥାଏ |. ଆପଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଡର ଆମ ସିଷ୍ଟମରେ ରଖାଯାଇଛି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିତରଣ ସମୟକୁ ସହଜରେ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ସମୟରେ ଦେଖିପାରିବେ |. ଆମର ମୂର୍ଖପ୍ରୁଫ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିତରଣ କରି ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଜ organic ବ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |. ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲ୍ କଦାପି ଫ୍ଲାଗ୍ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାହକ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ |. ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସେଠାରେ ଶସ୍ତା ବିକଳ୍ପ ପାଇପାରିବେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫେମ୍ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାର୍କେଟିଂ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ପରାମର୍ଶ ଅଛି, ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ବାଙ୍ଗ ପାଆନ୍ତି |. ଆମର ସାକ୍ଷ୍ୟକାରୀ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ଆମର ସେବାରେ ଅଧିକ ଖୁସି ଏବଂ ଆମର ପ୍ୟାକେଜଗୁଡିକ କିଣିବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମୂଲ୍ୟବାନ |. ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ସ୍ୱଳ୍ପ ମୂଲ୍ୟର ସେବାଗୁଡିକ ସାଧାରଣତ bot ବଟ୍ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନିଷେଧ କରିପାରେ |. ତୁମର ଟ୍ୱିଚ୍ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଜିଓ-ଟାର୍ଗେଟେଡ୍ କରାଯାଇପାରିବ କି?