ତୁମ୍ବରେ ପସନ୍ଦ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ଟମ୍ବଲର୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଯେପରି tumblr ରେ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 112.21


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ବାଛିବା ଏକ ବଡ଼ ଉପାୟ, ତୁମେ ଜଣେ କଳାକାର, ସେଲିବ୍ରିଟି, ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟିକ ବ୍ୟକ୍ତି, କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କାହାକୁ |. ତୁମର ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଶିଖିବ, ତୁମେ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ତୁମରେ କେତେ କିଣୁଛି ତାହା ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |. ତୁମ୍ବ୍ଲର୍ ପସନ୍ଦ କରିବାର ଲାଭ କ'ଣ? ଆପଣଙ୍କର ବ୍ଲଗ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଦର୍ଶାଏ: ଅଧିକାଂଶ ସଂଖ୍ୟକ ଟମ୍ବଲ୍ ପସନ୍ଦ ସହିତ ଜଡିତ ଅଧିକାଂଶ ସଂଖ୍ୟକ ଟମ୍ବଲ୍ ପସନ୍ଦକୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସହିତ ଆସନ୍ତି |. ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଅଛି, ତୁମର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରି ମନେହୁଏ ଯେହେତୁ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ନିୟୋଜିତ ହେବାକୁ ସମୟ ନେଇଥିଲେ |. ଅଧିକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତି / ପ read ନ୍ତି: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୋଷ୍ଟ ଲୋକପ୍ରିୟ, ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |. ଏହା ପ୍ରାକୃତିକ ମାନବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ଏକ ଅଂଶ |. ଲୋକମାନେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଜିନିଷକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ହରାନ୍ତି ନାହିଁ |. ଅଧିକ ଜ organic ବିକ ଯନ୍ତ୍ୱନ: ଆପଣଙ୍କ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକର ଦୃଶ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଅଧିକ ଜ organic ବିକ ଯଜ୍ଞବେଦି ଆଡକୁ ଯାଏ |. ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କର ରିବ୍ଲଗ୍ କିମ୍ବା ଲାଇକ୍ ର ସମାନ ହାର ଅଛି, ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଦୃଶ୍ୟ ଅଧିକ ଯୋଗଦାନରେ ପରିଣତ ହୁଏ |. ଯଦି ତୁମେ ତୁମୀ ରିବ୍ଲଗ୍ ଏବଂ ଅନୁସରଣକାରୀ ବ୍ୟତୀତ ତୁମେ ଏହି ଜ organic ବ ବ increase ଼ିବା ସହିତ ମଧ୍ୟ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ କରିପାରିବ |. ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଟମ୍ବଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ |. ପ୍ରାୟୋଜକକୁ ଅଧିକ ସହଜରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ: ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଏବଂ କଳାକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲଗର୍ ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ଲଗର୍ ଏବଂ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପ୍ରଯୋଜକମାନଙ୍କୁ ଆଣିପାରେ |. ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଅଧିକ ଟମ୍ବଲ୍ ପସନ୍ଦ କରେ, ତୁମେ ପ୍ରାୟୋଜକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |. ଟମ୍ବଲର କିଣିବାର ଲାଭ କ'ଣ? ଯେତେବେଳେ ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ଲାଭଗୁଡ଼ିକ ଯେକ any ଣସି ପଦ୍ଧତିରେ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ, ସେଠାରେ କିଛି ଅନନ୍ୟ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ନମ୍ବ୍ର କରନ୍ତି |. କ sursted ଣସି ନଷ୍ଟ ସମୟ: ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ତୁମକୁ ଜ if ନ୍ଦୀ ଭାବରେ ସେହି ଯୋଗାଣକାରୀ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ଏହି ଉପାୟରେ, ଆପଣ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପରି ଅନ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିକୁ ଫାଣ୍ଟିପାରିବେ |. ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ: ଆମର ଆଲଗୋରିଦମକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ନିରାପଦରେ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ |. ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯେକ question ଣସି ଅଦ୍ୟତନ ସହିତ ରଖିବା ସହିତ ସର୍ବଦା ତୁମ୍ବ୍ ର ନୀତି ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଏକ ବିନ୍ଦୁ କରିବା |. ଅଧିକ ନିରାପତ୍ତା ପାଇଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାସୱାର୍ଡକୁ କେବେ ପଚାରୁନାହୁଁ, ଯେପରି ତୁମ ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ତୁମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |. ଆମେ କେବଳ ପ୍ରଶ୍ନର ପୋଷ୍ଟର URL ଆବଶ୍ୟକ କରୁ |. କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ: ଯେପରି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ, କେହି ଜାଣିବେ ଯେ ତୁମେ ତୁମ୍ବ ପସନ୍ଦ କି?. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଅର୍ଡର କର, ଆମେ ପ୍ରକୃତ ପସନ୍ଦକୁ ବିତରଣ କରୁ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଜୋରରେ ଥିବା ପରି ସମାନ ଦେଖାଯାନ୍ତି |. ଆମେ ବିତରଣ କରୁ, ତେଣୁ ତୁମେ ଥରେ ସମସ୍ତ ପରି ସମସ୍ତ ପରି ପାଇବ ନାହିଁ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରାକୃତିକ ମନେ କରେ |. ଅନ୍ୟ ସେବାଗୁଡିକ ସହିତ ସହଜରେ ମିଳିତ ଭାବରେ ମିଳିତ: ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଅନ୍ୟ ସେବା ପ୍ୟାକେଜରେ ଏକତ୍ର କରିପାରିବେ |. ସମାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲାଗି ଟମ୍ବଲ୍ ଅନୁସରଣକାରୀ କିମ୍ବା ରିବ୍ଲଗ୍ କିଣ, କିମ୍ବା ଏକ ରାଉଣ୍ଡଡ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ରଣନୀତି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଆମ ପ୍ୟାକେଜ୍ କିଣ, କିମ୍ବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମର ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖ |. ତୁମକୁ ତୁରନ୍ତ ପସନ୍ଦ କରିବେ ତୁରନ୍ତ ତୁମେ ଏହାକୁ ଏକ ମିନିଟରୁ କମ୍ କରି ପାରିବ |. ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ପ୍ୟାକେଜ୍ ବାଛନ୍ତୁ |. ପସନ୍ଦ ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ପୋଷ୍ଟର URL ପ୍ରବେଶ କର |. ତୁମର ଅର୍ଡର ପାଇଁ ଦେୟ ଦିଅ |. ନିଶ୍ଚିତକରଣ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଇମେଲ୍ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |. ତୁମ ପୋଷ୍ଟରେ ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ |. ଏହାର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଏହାର ଲାଭ ଯାହା ତୁମ୍ବଙ୍କ ପସନ୍ଦ କିଣୁଛି ତୁମର ଟମ୍ବଲର୍ ରଣନୀତିର ଏକ ସେଭା ଅଂଶ, କିନ୍ତୁ ଆମର ସେବା ବାଛିବା କାହିଁକି? ଆମର ସେବା ବାଛିବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କାରଣ ଦେଇଥାଉ |. ଏକ ମିନିଟରେ ଅର୍ଡର: ଯେପରି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଆପଣ ଏକ ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆମର କ of ଣସି ସେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଡର ଦେଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ କ time ଣସି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ |. ବିପଦମୁକ୍ତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି: ଆମେ ଏକ ବିପଦମୁକ୍ତ ଅନୁଭୂତି ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟ ବିତରଣ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ବ୍ୟବହାର କରୁ |. ସେବା ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି: ଆମର ସେବାଗୁଡିକ 30 ଦିନର ଏକ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଅଛି, ଏବଂ ଆମେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରିଫିଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛୁ |. ଗୋପନୀୟତା: ଆମେ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଉଛୁ ଯେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଖୁ |. ଉଚ୍ଚମାନର: ଆମର ସେବାଗୁଡିକ ଉଚ୍ଚମାନର, ଏବଂ ଆମେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ |. 24/7 ସମର୍ଥନ: ଆମର ତୁମ୍ବଲ୍ ସେବା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସେବା 24/7 ଗ୍ରାହକ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଆସେ |.