ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣ |



ଗ୍ରାହକ, ଗ୍ରାହକ, ପସନ୍ଦ, ପସନ୍ଦ, କିପରି କିଣିବେ?

ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରନ୍ତୁ



ତୁମର ସନ୍ତୁଳନକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗ କର |



ଏକ କମ୍ପାନୀ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ |



ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ |

ମୂଲ୍ୟ ₹ / 100

ଭିଡିଓ + ରିପୋଷ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 1246.76
ଭିଡିଓ + ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ | [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 1] 3823.4
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-1 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500 - 1000+ / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 100] 54.86
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-6 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500 - 20,000+ / ଦିନ] [35 миллионов жителей индийского штата Одиша (.in)] [Min: 50] 54.72
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [ସ୍ପିଡ୍: 500,000 - 1000,000 / ଦିନ] [Min: 50000] 42.51
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [1,000 - 10,000+ / ଦିନ] [Min: 1000] 43.89
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0 - 12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500-3,000 / DAY] [Min: 100] 38.4
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ CTR ଏବଂ କୀୱାର୍ଡ SOVO BOUS VIOWS - [0-12 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500-2,000 / ଦିନ] [Min: 100] 2057.16
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [1,000 - 20,000 / ଦିନ] [Min: 1000] 50.74
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-5 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500,000 - 5000,000 / ଦିନ] [Min: 30000] 39.77
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-6 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [150,000 - 175,000+ / ଦିନ] [Min: 20000] 48
ମାତୃଭାଷା ବିଜ୍ଞାପନରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [0,000,000 - 3 000+ / ଦିନ] [Min: 500000] 49.37
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ୱାଚ୍ ପେଜ୍ ଦର୍ଶନ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [500-5,000 + / / ଦିନ] [10-30 + ସେକେଣ୍ଡ୍ ପୁନାତ୍ରୀ] [Min: 500] 78.99
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦର୍ଶନ ଭାରତ - [0-20 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500,000 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [500,000 - 5000,000 / ଦିନ] [10 ସେକେଣ୍ଡ - 1 ମିନିଟ୍ ଧାରଣ] [Min: 20000] 32.64
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ୱାଚ୍ ପେଜ୍-ଟାର୍ଗେଟେଡ୍ ଭ୍ୟୁ - [ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଆରମ୍ଭ] [500-5,000 + / / ଦିନ] [10-30 ସେକେଣ୍ଡ ରିଟେନ୍] [Min: 500] 88.87
ଦେଶୀ ବିଜ୍ଞାପନରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦୃଶ୍ୟ - [0-24 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [100,000 - 150,000+ / ଦିନ] [Min: 20000] 53.49
ଦେଶୀ ବିଜ୍ଞାପନରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ - [0-6 ଘଣ୍ଟା ଆରମ୍ଭ] [200,000 ଘଣ୍ଟା - 10,000,000 / ଦିନ] [Min: 20000] 32.91


ଏହି ସେବାରେ ଏକ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନରେ ଅନଲାଇନ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ନିଜକୁ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |. ଏହା ଏକ ବଡ ଡିଜିଟାଲ୍ କ୍ଷେତ୍ର ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତେ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା ଦେଖାଇ ପାରିବେ |. ତୁମେ କିଏ ଏପରି କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ, ତୁମର କେଉଁ ହବି ଅଛି କିମ୍ବା ତୁମେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ଖେଳକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛ |. ଆପଣ ଭିଡିଓ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦର୍ଶକମାନେ ଏକ ଦର୍ଶକ ପାଇବେ |. ଆପଣ କେବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁସଜ୍ଜିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ବହୁତ ସଂଖ୍ୟକ ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅଧିକ ଅନୁଗାମୀ ଅଛନ୍ତି? ଅବଶ୍ୟ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ରେଣ୍ଟର ଗୁଣ ହେଉଛି ସମସ୍ତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆଲଗୋରିଦମ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ |. ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତର ଚ୍ୟାନେଲର କ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କର ଯାହାକି ନିଜକୁ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିନ୍ଦୁ ଗ୍ରହଣ କର |. କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତତା ବିଷୟରେ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ |. ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନିବା ଯୋଗ୍ୟ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚରିତ୍ର ରହିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ |. ଯାହା ପରାମର୍ଶ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ |. କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ବାସ୍ତବତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବ, ତୁମେ ବୁ understand ିବ ଯେ ତୁମ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ନିଜ ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗେ |. ଅନେକ ଲୋକ ଦାବି କରନ୍ତି ଯେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ହେଉଛି ଏକ ବୃଥା ଅଭ୍ୟାସ |. ତଥାପି, ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାର୍ଗ କିଣିବା |. ଏହି ଅଭ୍ୟାସରେ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବ ଯେ ତୁମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉପସ୍ଥିତି ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା କରିବ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ହିଟ୍ କିଣିବା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଉପକାରକୁ ଦେଖିବା |. ଆପଣ କାହିଁକି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ପ୍ରକୃତ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ଉଚିତ୍? ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ସେହି ଭିଡିଓର ଦୃଶ୍ୟମାନତାକୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବିତ କରେ |. ଇଭିସିଆମ ମିଡିଆର ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ଟ୍ୟାଗ୍ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ |. ଥରେ ଏକ ଜଜ୍ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତି, ଏହା ଅଧିକ ମୂଳପୃଷ୍ଠା ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଏ, ସୁପାରିଶ ତାଲିକା, ଇତ୍ୟାଦି |. ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଦୃଶ୍ୟମାନତା ହେଉଛି ଚ୍ୟାନପ୍ସ |. ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣି ପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣି ପାରିବେ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି: ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓ ମାଗଣା ପ୍ରଚାର କରିଥାଏ |. ଥରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ବଦଳରେ ବିକାଶ କରେ, ଅଭିବୃଦ୍ଧି ବିସ୍ତାର କରେ |. ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସାଇଟ୍ ଭିତରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ ହେବା ସହିତ, ଆପଣ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସେୟାର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତି |. ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥରେ, ଯଦି ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତି ତେବେ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତି |. କ୍ରୟ ଦୃଶ୍ୟର ମୂଲ୍ୟ |. ଦେୟ ସେବା ସହିତ ସହଯୋଗ ପରେ କେଉଁ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶା କରିପାରିବ? କିଣିବା ଭ୍ୟୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଭ୍ୟୁ ଗଣନା କରେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମ-ସଫଳତାର ଭାବନା ଆଣିଥାଏ |. ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦର୍ଶନ କିଣିବାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ହେଉଛି ତୁମର ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ଏକ୍ସପ୍ଲୋର୍ ପେଜ୍ ଉପରେ ଅବଲରେ ଅବଲରେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପୃଷ୍ଠାରେ ଅବତରଣ କରିପାରିବ |. ଗଣନା ସିଧାସଳଖ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଆଲଗୋରିଦମକୁ ସୂଚିତ କରେ |. ତୁମର ଭିଡିଓରେ ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟ, ଉଚ୍ଚତାରେ ଏହା ଉଚ୍ଚତାରେ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେବ |. ପ୍ରାୟତ onded ଇଚ୍ଛିତ ଏକ୍ସପୋଜର ଖୋଜିବା ନୂତନ ଖାତା ପାଇଁ ସହଜ ନୁହେଁ |. ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓଗୁଡିକର ଚମତ୍କାର ଲାଇବ୍ରେରୀର ଅବ୍ୟାକାର ମଧ୍ୟରେ ଏହା ହଜିଯାଇଛି |. କ୍ରୟ ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ, ଉଭୟ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ |. ଷ୍ଟିଗମାସ୍ ଛାଡିବାବେଳେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରେ, "ପ୍ରତାରଣା" ହେଉଛି "ପ୍ରତାରଣା", ଏହା ନୁହେଁ |. ଏହା "ଭାଇରାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ" ନାମକ ଏକ ଧାରଣା ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପାଇଁ ଏହାର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବ୍ୟବହାର କରେ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବାବେଳେ ଆମର ସେବାରେ କିଛି ଲାଭ ଅଛି: ନିରାପଦ, ପ୍ରକୃତ ଦର୍ଶନ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଫ୍ଲାଗ୍ ପାଇବ ନାହିଁ |. ଜ organic ବ ଦର୍ଶନ ଯାହା ତୁମର ଭିଡିଓର ପ୍ରକାଶନ ଉପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିତରଣ କରାଯାଏ |. ଗୁଣବତ୍ତା ଗ୍ରାହକ ସେବା |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଭ୍ୟୁ କିଏ ଅର୍ଡର କରିବା ଉଚିତ୍? ଲୋକମାନଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ଯାହା ଦେୟ ସେବା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ପ୍ଲେସ୍ କିଣିବା କେବଳ ମାର୍କେଟିଂର ଅନ୍ୟ ଏକ ରୂପ |. ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କ୍ରମକୁ ସୂଚିତ କରେ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ-କେବଳ ନିଜସ୍ୱ ପରିମାଣ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ |. ମୁଖ୍ୟ ଜନସଂଖ୍ୟା ଥିବା ଯେକ anyone ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ରୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେହି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା କେବଳ ବିଷୟଗୁଡିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯାହା ଅନ୍ୟଥା ମୁଖ୍ୟତ und ଅପରାଜିତ ହୋଇପାରେ |. ଚାଲ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲର ଗୋଷ୍ଠୀର ସେହି ଗୋଷ୍ଠୀର ସେହି ଗୋଷ୍ଠୀର ସେହି ଗୋଷ୍ଠୀର ଦେଖିବା, ଯେଉଁମାନେ ଦରମା ସେବା କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍, ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କରିପାରିବେ | ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ୱାର୍ଲ୍ଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ମିଡିଆରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଏକ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ your ାରା କିଛି ଜୀବନଶ live ଳୀ ବଜାର ବାଣ୍ଟିପାରେ କାରଣ ଭିକ୍ଟର ଏକକ ବ୍ୟବସାୟ କ techni ଶଳ |. ୟୁଟ୍ୟୁବଙ୍କ ଆଲଗୋରିଦମ କିପରି କାମ କରେ, ଏହା କେବଳ ଯେକ anyone ଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିଜୟ ସୂତ୍ର |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦର୍ଶନ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡିକ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ସୁରକ୍ଷିତ କି? ସାଧାରଣତ , ଏହା ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ନିରାପଦ ଅଟେ |. ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ କ୍ରମରେ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ଚିନ୍ତା କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲର ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |. ବ୍ୟାପକ କଥା କହିବା, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବାର ନିରାପତ୍ତା ହେଉଛି ଉତ୍ସର ଅଖଣ୍ଡତା ସହିତ ଅନେକ କାରଣ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିପାରିବ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚମାନର ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା |. ତଥାପି, ସମୟ ଦେଖିବା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ |. ଯଦି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଟିପ୍ପଣୀ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମତାମତର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ପାଇଁ ଜ organic ବ ୱାଚ୍ ସମୟ ଅବହେଳା ହୁଏ, ସେଠାରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |. ରେ, ହାରାହାରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ସମୟ ହେଉଛି ଦୁଇରୁ ଚାରି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ, ଯାହା ଲାଲ୍ ପତାକା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |. ଆପଣ କାହିଁକି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବାକୁ ବାଛିବେ? ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆର୍ଗୁମେଣ୍ଟ୍ କୁ ଦେଖନ୍ତୁ କାହିଁକି ଆମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ? ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କର ପୃଷ୍ଠା ଯଜ୍ଞବେଦି ବ to ାଇବା ପାଇଁ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବାରେ କିଛି ଭୁଲ୍ ନାହିଁ, ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ସେହି ଦୃଶ୍ୟ କିଣନ୍ତି |. ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଦୃଶ୍ୟତାକୁ ବ enhance ାଇବାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ବ ow ଼ାଇବାବେଳେ, ଯେତେବେଳେ କମ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଜେଲରେ ଅବତରଣ କରିପାରେ |. ଆମର ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରୁ ଆମର ସେବାକୁ ପୃଥକ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି: ଆମର ଭିଡିଓ ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ 20% ମୋବାଇଲ୍ 80% ଡେସ୍କଟପ୍ ଗଠନ କରେ ଏବଂ ଦୁଇରୁ ଚାରି ମିନିଟ୍ ସମୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ |. ଆପଣ ଯୋଗଦେବା ଏବଂ କ boss ଣସି କ୍ଷତି ପାଇଁ କ୍ଷତିପୂରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ତୁଳନାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବିଟ୍ ବୀମା ଭିଜୁଆଲ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଏକ ବିନ୍ଦୁ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଏକ ବିନ୍ଦୁ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ହୋଇପାରେ |. ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ବହୁତ ଭଲ |. ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ ଉତ୍ସ ସହିତ ମଧ୍ୟ, ଆପଣ କ୍ରୟ କରୁଥିବା କିଛି ସଂଖ୍ୟକ ଦର୍ଶନ ସମୟ ସହିତ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇପାରେ |. ବଜାରରେ ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ |. ଆମ ଦଳ କେବଳ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ |. ଆମେ ଜାଣୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ର ଆଲଗୋରିଦମ କ'ଣ?. ସେଥିପାଇଁ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଫଳାଫଳଗୁଡିକ ତୁରନ୍ତ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଯଦି ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣନ୍ତି! ଆମେ ନିଜକୁ ଅନ୍ୟ ସାଇଟ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିଚାର କରୁ! ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସମସ୍ତ ଦେଶରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଖୋଲା ଅଛି, ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇବାକୁ କ problems ଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |. ଏହା ସହିତ, କାରଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ହିଟ୍ ର ମୂଲ୍ୟ କମ୍, ତୁମେ ଉଚ୍ଚ ରିଟର୍ନର ସମ୍ଭାବନା ସହିତ କମ୍ ବିପଦ ବିନିଯୋଗକୁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଇଛ |. ଆମର ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ ଅଫର୍ ବ୍ୟବହାର କରି, ଆପଣ ଦ୍ରୁତ, ଗ୍ରାହକ-ଅନୁକୂଳ ସେବା, ନିରାପଦ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱଳ୍ପ ଟର୍ଣ୍ଣାରାଉଣ୍ଡ ସମୟ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓ ପ୍ରକାଶିତ ହେବ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହା ପ୍ରକାଶିତ ହେବ |. ଆମେ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଛୁ: ଲଞ୍ଚ ପରେ ତୁମର ଭିଡିଓଗୁଡିକ ପାଇଁ ଏକ ଫାଟିବା ଗରମ ରିସେପ୍ସନ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |. ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଭିଡିଓଗୁଡିକରେ ରହିବ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାଇରାଲ୍ ମାର୍କେଟ ରଣନୀତିର ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଉପାଦାନ ହୁଅ |. ପ୍ରାମାଣିକ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରକୃତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ ପାଆନ୍ତୁ |. ଶେଷ ଶବ୍ଦ ହେଉଛି ବଜାରରେ ସବୁଠାରୁ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ସେବା ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଶସ୍ତା ପାଇଁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଭ୍ୟୁ କିଣି ପାରିବେ |. ଯଦି ଆପଣ ଉପସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସାମାଜିକ ପ୍ରମାଣକୁ ବ ost ଼ନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଭିଡିଓ ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ରେ ଉନ୍ନତି କରିବା, ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଦୃଶ୍ୟ କିଣିବା ଉଚିତ୍! ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ବିଷୟରେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କିମ୍ବା ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଭାବରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ନାହିଁ |. ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ପୁରସ୍କାର ଭିଡିଓ ସହିତ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଯେଉଁଥିରେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି |. ଯଦି ଆପଣ ଶେଷରେ ଜ organic ବିକ ଟ୍ରାଫିକ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତଥାପି କ ewhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପଡିବ |. ଭିଡିଓ ଭ୍ୟୁ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କୁ ୟୁଟ୍ୟୁବଙ୍କ ଆଲଗୋରିଦମ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ କିଛି ବର୍ଦ୍ଧିତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଦେବ |. ଠିକ୍ କିମ୍ବା ଭୁଲ, ଯେତେବେଳେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଗ୍ରାହକମାନେ କେବଳ ପାଞ୍ଚ କିମ୍ବା ଛଅ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଭିଡିଓରେ ଆସନ୍ତି, ତଥାପି ଏହା ସହିତ କିଛି ଭୁଲ୍ ଅଛି କି?. ଅପରପକ୍ଷେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁରେ ଅନେକ ହଜାର ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି, ସେମାନେ କିଛି ଠିକ୍ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |. ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଦଶ ଲକ୍ଷ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ, ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ସ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁବିଧା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ସେମାନେ ପାଇପାରିବେ |. ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭ୍ୟୁ କିଣିବ, ତୁମେ ତୁମର ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ନୂତନ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କର |. ଏହା, ମୋ ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶନ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ |. ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଏକ ଲକ୍ଷ ଦୃଶ୍ୟକୁ ବ .ାନ୍ତୁ (ଏବଂ ଅଧିକ) ସହିତ |.